Отговори
# 15
  • Мнения: 1 258
Ще качиш ли снимка да видим какъв е резултата?И аз мисля че след измиването на косата се слага боята.Аз след като си измия косата от боята,слагам маска и после балсамШампоан не използвам Peace

# 16
  • Мнения: 1 596
Снимка незнам дали ще сложа Sick
Но утре ще ви пиша за резултата.
Това ще го правя довечера,след като приключа с детето и като остана на спокойствие Tired
Непременно Peace

# 17
  • Мнения: 164
Здравейте Simple Smile
Вчера се подстригах....късо,като момченце Laughing
А днес ще си правя експеримента с изсветляването и боядисването,с продукти на Гарние.
Пожелайте ми успех Flutter
Само да ви попитам,колко време след изсветляването може да се сложи боята?
По спомени от едно време,защото съм го правила във фризьорски салон,веднага след изсветляването се поставя боята(след измиването естествено).
И друг въпрос.След като отмия изсветлителя,да мия ли косата със шампоан или само с вода?

Мерси Blush

Ако използваш обецветител,който само да ти смъкне старата боя не се слага веднага боята а след около 2 седмици,инъче може да ти се върне цветът,независимо от това,че новата боя е светъл цвят.От личен опит го знам,така се получи при  мен независимо,че ме прави фризьорка.
А ако няправо сложиш изрусител и постигнеш русо-жълто спокойно нанасяш боята след като изплакнеш изрусителя с вода,без да миеш със шампоан-той ще изсуши още повече стресираната ти коса.
Успех в начинанието

# 18
  • Мнения: 1 596

[/quote]

Ако използваш обецветител,който само да ти смъкне старата боя не се слага веднага боята а след около 2 седмици,инъче може да ти се върне цветът,независимо от това,че новата боя е светъл цвят.От личен опит го знам,така се получи при  мен независимо,че ме прави фризьорка.
А ако няправо сложиш изрусител и постигнеш русо-жълто спокойно нанасяш боята след като изплакнеш изрусителя с вода,без да миеш със шампоан-той ще изсуши още повече стресираната ти коса.
Успех в начинанието
[/quote]

Мерси много coke2k  Heart Eyes
Аз искам да направя това което си написала в подчертаното с черно. Blush
А кажи ми след като приключа със самата боя,да ползвам ли шампоан или пак само да изплакна хубаво?

# 19
  • Мнения: 164


Ако използваш обецветител,който само да ти смъкне старата боя не се слага веднага боята а след около 2 седмици,инъче може да ти се върне цветът,независимо от това,че новата боя е светъл цвят.От личен опит го знам,така се получи при  мен независимо,че ме прави фризьорка.
А ако няправо сложиш изрусител и постигнеш русо-жълто спокойно нанасяш боята след като изплакнеш изрусителя с вода,без да миеш със шампоан-той ще изсуши още повече стресираната ти коса.
Успех в начинанието

Мерси много coke2k  Heart Eyes
Аз искам да направя това което си написала в подчертаното с черно. Blush
А кажи ми след като приключа със самата боя,да ползвам ли шампоан или пак само да изплакна хубаво?




Само изплакваш  до чиста вода и след това нанасяш балсамът от боята за запазване на цвета ако има такъв и после маската която и ако ползваш за подхранване на косата(изживяла истински шок).
Малко късничко,но все пак да ти препоръчам с две ръце тези ампули http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=96&products_id=401
много бърз резултат дават.

# 20
  • Мнения: 1 596
Благодаря coke2k Simple Smile
А тези ампули за какво се използват? Blush
Между другото да споделя-обезцветих косата Simple SmileНо не съм сложила боята.Беше ми много тъмна почти черна,сега стана много приятно кафеникаво-червеникава все едно съм сложила боя.Толкова е приемливо,че утре даже така ще си изляза FlutterПък при следващото миене на косата,ще сложа цветът който съм избрала.
Изобщо на този етап съм доволна от ефекта,който постигнах с изсветляването,най-накрая ще имам желаният от мен цвят на косата Flutter

# 21
  • Мнения: 164
Благодаря coke2k Simple Smile
А тези ампули за какво се използват? Blush
Между другото да споделя-обезцветих косата Simple SmileНо не съм сложила боята.Беше ми много тъмна почти черна,сега стана много приятно кафеникаво-червеникава все едно съм сложила боя.Толкова е приемливо,че утре даже така ще си изляза FlutterПък при следващото миене на косата,ще сложа цветът който съм избрала.
Изобщо на този етап съм доволна от ефекта,който постигнах с изсветляването,най-накрая ще имам желаният от мен цвят на косата Flutter


Ампулите са за изрусявана коса-подхранват и възстановяват косата и задържат цвета,наистина веднага се вижда ефекта от тях.Пробвала съм и ампулите за боядисана коса-витамино колор,и за суха,увредена-абсолют рипер,но по мое мнение не са толкова ефикасни.
Съветвам те да не се боядисваш с избраната от теб боя,а щом ти харесва червеникавия цвят,който се е получил да си останеш с него поне до другия месец,за да се затвори косъмът така да се каже.

# 22
  • Мнения: 1 596
Благодаря,
ще се вслушам в съвета ти Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 250
А снимка? Пусни да видим какво се е получило.

# 24
  • Мнения: 19
Да няма да е лошо да качиш 1 снимчица да те видим,да видим резултата Simple Smile.Все пак от толкова савети да видим какво се е получило Wink

# 25
  • Мнения: 1 258
А снимка? Пусни да видим какво се е получило.

Да няма да е лошо да качиш 1 снимчица да те видим,да видим резултата Simple Smile.Все пак от толкова савети да видим какво се е получило Wink

Не съм единствената която иска да те види! Flutter

# 26
  • Мнения: 1 596
Добре милинки Heart Eyes
Ще накарам мъжът ми довечера да ме снима и ще кача една  bouquet
 Heart Eyes Blush

Само да не ми се смеете

# 27
  • Мнения: 1 258
Няма да се смееме! PartyМерси  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 250
Защо да се смеем? Нали каза, че резултатът е добър.

# 29
моята коса в момента е тъмно кестенява, почти черна в корените и много по светла в краищата.в продължение на година се опитвах да я изсветлявам до някакво русо но се отказах, много ми се изтощи косата и се върнах отново към кестенявото, което е и естественият ми цвят.Понеже обичам да сменям цветовете сега искам цвят като този на Пенелопе Круз от рекламата на Лореал Кастинг Simple Smile много ми хареса, обаче нз. дали ще го постигна, защото все пак основата е тъмно-кестенаво.Дайте някакви съвети.Не искам да я обезцветявам в никакъв случай.Благодаря предварително Hug

Общи условия

Активация на акаунт