За името Стилиян-варианти

  • 7 834
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
Синът ми се казва Стилиан Peace  На галено Стенли.Случва се при записване да не го изпишат правилно,но това не ме притеснява!

# 16
  • Мнения: 1 364
Стилиян

# 17
  • Мнения: 5 591
Гласувах за Стилян .

# 18
  • Мнения: 4 555
Стелян и Стилян ми звучат като с правописна грешка. Избери си един от другите два варианта.

# 19
  • Мнения: 38
А не е ли по-добре да е Стилиан с "а"! На мен поне ми звучи по-добре...Иначе гласувах за Стилиян / на 26.11. е църковният празник на този светия и неговото име е точно Стилиян/- зная това, защото и моята дъщеря има имен ден тогава- тя е Стела.

# 20
  • Мнения: 540
определено най ми харесва СТИЛИЯН

# 21
  • Мнения: 3 675
Стилиян

# 22
  • Мнения: 4
  Детето ми се казва Стелиян  мисля 4е така зву4и името по добре от колкото Стилиян

# 23
  • Мнения: 9 441
Стелиян  Peace

# 24
  • Мнения: 5
Двете имена имат различна символика. Стелиян идва от Стела, от латински "звезда", Стилиян, старата форма е Стилян /Щерян/  - гръдси светия защитник на децата. Синът ми се казва Стилиян, на галено Стили, но обикновено го бъркат и му казват Стелко.

# 25
# 26
  • Мнения: 494
Стилиян

# 27
  • Мнения: 871
Аз се казвам СтилИяна, но никога не изписват името ми правилно. Пишат ме Стиляна.
Иначе съм пристрастна и гласувам за Стилиян Flutter Peace

# 28
  • Мнения: 198
Стилиян - от стил,стилен..

много красиво име- и особено зву4но-брат ми се казва така  Peace
преди поже4е от 21 години майка е решила да го кръсти така... озна4ава също -закрилник на децата

# 29
  • Мнения: 574
Виждам, че си избрала съвсем различно име за бебчето си Wink Живо и здраво да е и много да ви радва Hug

Общи условия

Активация на акаунт