Бяло яке

  • 4 888
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Имам бяло яке от пух. Много си го харесвам, но като го облека 3 - 4 пъти и се налага да го пера

# 16
  • Мнения: 1 174
Имах бяло яке, микрофибър. С него ходех на лекции и от понеделник до петък го опазвах, но при събличане винаги го обръщах наопаки, за да не се цапа.
Много трябва да се внимава с този цвят, а у нас навсякъде си е мръсно.

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз имах бяло зимно яке-повече няма да повторя тази грешка....ръкавите се цапаха толкова бързо,че на 2-3 дни трябваше да го пера

# 18
  • Мнения: 3 459
Не ми се струва, че е най-удачният вариант за всекидневно носене  Peace

# 19
  • Мнения: 285
И аз имах и понеже на 2-3 обличания го перях(само с Ариел) стана едно гадно,сивкаво и после го изхвърлих Crossing Arms.Но пък иначе е супер зимата да си с нещо свежо Peace.

# 20
  • Мнения: 1 782
И моето трябва да се пере на 2 обличания. Но ми прави впечатление, че дори и след пране - остава си мръсното по ръкавите.
Страшна  материя уцелих явно, ама си го нося само вечерта в тъмното  Laughing
И май пак ще си взема бяло, дано този път имам късмет  Thinking

# 21
  • Мнения: 247
Не са практични, тъй като се перат след всяко второ обличане. Слава богу, че им поотмина модата, че как се поддържа такова нещо?

# 22
  • Мнения: 5 317
Аз съм за,харесва ми,нищо че се изискват чести пранета.

# 23
  • Мнения: 743
Имам 2 снежнобели зимни якета. Пера ги когато сметна за необходимо, съхнат за една нощ. Не ми е проблем че са бели и се цапат.
Купувай смело, няма да съжаляваш.

# 24
  • Мнения: 830
Аз много харесвам ама не е за мен бялото яке, само да взема малката на ръце да се носим и е станало черно вече  Rolling Eyes А си харесах едно късо бяло кожено якенце....чудно просто, ама си купих кафяво  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт