Хемороиди... най-вероятно...

  • 7 788
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 539
И аз имам този проблем отпреди да забременея, мазах се с Прокто-гливенол, но не ми помогна. Sad Сега съм забелязала, че разхлабващо ми действа затоплено прясно мляко с мед (в горното мнение пише, че може и с вода, но с мляко е по-приятно поне за мен). До половин час най-късно ме е прокарало Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 1 621
Против хемороиди незнам, но за запекът на мен много ми помагаше чаша топло мляко с 1 ч.л. мед всяка сутри на гладно.Освен това съм много за овесените ядки и отварата им.Тези 2 неща имат много добър ефект и няма да ти навредят на бременността. Wink

# 17
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Те момичетата са казали хранителен режим и мазила, но никой не е споменал гимнастика Wink Много е елементарна и понякога оправя положението без никакви мазила, става и за профилактика ако не искаш да имаш подобни проблеми. Свиваш мускулите на ануса задържаш и ги отпускаш. Така по много пъти на ден, когато се сетиш, права, седнала, легнала  Laughing Можеш да съчетаеш това упражнение с упражнението за тазовите мускули Wink С един коршум два заека.

# 18
  • Мнения: 532
На мен за запекът ми помагаха банани , а на майка прясно мляко с мед , а докторката ми беше казала , че и тестените изделия ( макарони , кускус... ) помагат.За овесените ядки също.Да не говорим за кафе на гладно.Успех и бързо да се разхлабваш.А да има и едни шоколадчета разхлабващи.Не са опасни за кърмачки и бременни и бързо действат.Има едни хабчета на доктор Тошков на билкова основа , но за тях трябва да питаш наблюдаващият си лекар.А на баба ми и изписаха дуфалак постоянно да го пие.Не е опасен , защото го изписват на новородени , но все пак се консултирай с лекар.

Общи условия

Активация на акаунт