Противогрипна ваксина

  • 13 396
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 800
Inflexal V в аптечната мрежа няма, само Ваксигрип и Инфлувак.

# 31
  • София
  • Мнения: 903
Аз миналата година си сложих противогрипна ваксина и съм много доволна . през цялата година (  а не само през зимния период) не се разболях нито веднъж. А работя сред много хора - преподавател съм. И въпреки че всеки ден срещу мен се изправяха десетки болни хора + детето, което боледува непрекъснато аз не се заразих нито веднъж.
Тази година съм решила да си сложа ваксина отново. Много се замислям дали да не сложа и на детето, но трябва да се разправям с педиатърката, която е против. Но... ще видим.

# 32
  • в града на младостта
  • Мнения: 136
Здравейте! Коя от двете ваксини предпочитате: Инфлувак  или  Ваксигрип  newsm78

# 33
  • Мнения: 3 016
Инфлувак я препоръчват пред останалите, нашите лекари тук.

# 34
Всяка година се ваксинирам с Инфлувак, а също и моето семейство.
Много малко боледуваме. Наистина понякога може да се появи хрема, леко неразположение,
но за кратко и отшумява без АБ. По-добре ваксина, отколкото шепа лекарства.

# 35
  • Мнения: 786
ще сложа ваксина на дъщеря ми.все си мисля,че по-добре ваксина отколкото 1 чанта лекарства,антибиотици и отслабен имунитет за цяла зима след прекаран грип с 41 градуса температура и какви ли не усложнения(както се получи при нас).ваксината не пази от хилядите други вируси дето върлуват през зимата,ама тях ги караме по-леко.


 Peace

# 36
  • Мнения: 1 545
Инфлувак-а и по-лека, по-лесно се понася за разлика от Ваксигрипа.

Alik , вече има инфлексал или поне би трябвало да има. В София има.

# 37
  • Мнения: 259
и аз съм си слагала 3 години подред Инфлувак и не съм имала странични ефекти и наистина не съм се разболявала освен леки настинки. Точно поради тази причина се замислям дали да не сложа и на малкия. той сега тръгна на ясла и както знаете се очаква голямо боледуване! Първо ще се консултирам и с педиатъра пък ще видим!  Wink

# 38
  • Мнения: 1 984
Аз през живота си не съм го срещала още тоя грип дето само плашат народа с него.
радвай се. аз съм виждал починали от грип.

# 39
  • Мнения: 1 984
Здравейте! Коя от двете ваксини предпочитате: Инфлувак  или  Ваксигрип  newsm78
инфлексал.

# 40
  • Мнения: 1 984
Inflexal V в аптечната мрежа няма, само Ваксигрип и Инфлувак.
http://framar.bg/new_product.php?id=44&page_special_title=%C … C0%CA%D1%C8%CD%C0
има си я...

# 41
  • Мнения: 1 545
Здравейте! Коя от двете ваксини предпочитате: Инфлувак  или  Ваксигрип  newsm78
инфлексал.

# 42
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Никога не бих си подложила детето на това

# 43
  • София
  • Мнения: 2 046
Здравейте,
Инфлексал има от средата на месец септември, поне в София. Аз сложих на моята девойка още на 15 септ. и след седмица и на себе си. Миналата година също и биха и съм много доволна. Нямаме изобщо отсъствие от яслата. Дано сега и в детската градина да е така. Преди да пробвам с ваксината - за жалост изпробвахме всички видове антибиотици.
Аз съм с три ръце даже  Joy за ваксината Инфлексал и хомеопатия когато се наложи.

# 44
  • Мнения: 2 480
Здравейте! Коя от двете ваксини предпочитате: Инфлувак  или  Ваксигрип  newsm78
Разбира се Ваксигрип! Инфлувак ми докара ужасно главоболие, а на следващия ден и хрема, а мой близък сериозно се разболя от нея! Но Инфлексал е  по-добра и от Ваксигрип. Тази година взехме нея, неслучайно тя е най-скъпа.
Вече 10г. си слагаме предимно  Ваксигрип. Само през миналата година нещата не бяха съвсем наред. Дали са развалили Ваксигрип или ние сме  били с лош късмет не зная.

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 01:44 от vl

Общи условия

Активация на акаунт