идеи за разяждане

  • 3 176
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 334
от зъбите е
че не е качила нищо-нищо не значи,има си и такива периоди

И аз така мисля

# 16
  • Мнения: 1 372
Май всички деца минават през такъв етап в който или не желаят да ядат или отказват определени неща. Въпрос на време е да премине. Това че не е качила нито грам този месец не е фатално, стига детето да е жизнено и енергично и да не боледува.
Моите родители са имали големи проблеми със злоядият ми брат и е помогнало единствено сладолед. Зима, лято няма значение от сезона, може и в течно състояние на стайна температура като кремче. Мисля обаче, че твоята дъщеричка е малка все още за това, така че имай търпение, ще мине този период.

# 17
  • Мнения: 304
и ние бяхме така никнеха ни зъбки и вероятно затова - от  самосебе си всичко отшумя трая около две седмици

# 18
  • София
  • Мнения: 3 099
...
Блонди, до три години само мляко малко ми се струва пресилено. Храносмилателната система трябва да се подготви за преработването на по-твърда храна, а и организмът има нужда и от други хранителни вещества, освен тези в млякото. На три години повечето деца ходят на детска градина и никой не ги приема с кутията АМ и шишетата на вратата.
...


Няма нищо вярно в подготовката на храносмилателната система и бла-бла. Млякото е най-важното и единствено незаменимото, Блонди е права!

Що касае ДГ - ако там не се научи да яде друго, тогава родителите да се притесняват, ако има нужда.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 222
Разбира се, че е пресилено да се говори за хранене само с мляко 3 години.
Млякото е важно и незаменимо, но то не е в състояние да достави на организма всички хранителни вещества, минерали, витамини.... от които той има нужда.

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 16:52 от Vivi

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
след като педиатърката изписа Киди фарматон и вече близо седмица го давам, незнам от него ли от друго ли, но вчера и днес детенце се храни значително по-добре, основно бульонче или супа със сухар, малко сирене/извара, жълтък, кашкавал и сокчета пие от круша и ябълка

Общи условия

Активация на акаунт