Отговори
# 225
  • Мнения: 498
Мами, току-що се събудих ио получих прекрасен СМС.

РОДИ СЕ БЕБЕ КАЯ, 2980 г, 49 см на мама МАНДРАГОРА със секцио.

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И на двете да им върви по вода в живота!

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 10:43 от ina.gg

# 226
  • Мнения: 7
Честито на мама Мандрагора  stork-girl smile3525 newsm51 smile3504  ylinfant на една от срещите сме се виждали и ми е много готино за нея   bouquet

Ей Пуки, направо супер че толкова успешно мина всичко при теб, това бебче ще е звезда  Laughing
Вчера си донесохме леглото ама днес ще го сглобяване-купих си и прах сано и почвам всичко да нареждам вече дано бебка се накани да идва вече.


# 227
  • София
  • Мнения: 183
Йеее, ново бебоче и пак госпожица  newsm44

Мандрагора, честита ви дъщеричка! Да бъде много послушно дете и да изпълни дома ви само с усмивки и щастие! На теб бързо възстановяване и те чакаме да ни представиш Кая.


Пуки, аз от тук нататък съм на ЖК всеки четвъртък. Чакаме добри новини от теб!

# 228
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
ЧЕСТИТО НА МАМА МАНДРАГОРА ! Бързо възтановяване и много радостни моменти с малката Кая !
*Pukanka* на две седмици ходя на ЖК. Следващата чак следващия месец  Grinning, т.е. другата седмица. Може докторката ти нарочно да настоява да те вижда по-често, нали сте по-особен случай.  А защо отказа да те снимат? Аз по ТВ научих че приятелката ми е родила, това защото била първата родилка на бабин ден. Дето се вика още не беше разгласила новината на всички когато направихме пътека към родилно.  Laughing

# 229
  • Мнения: 42
Честито ни 6-то бебенце! Прекрасно име! Да са живи и здрави и бързо да се прибират в къщи![/size] newsm51 smile3525 smile3501

# 230
  • Мнения: 156
Честито на мама Мандрагора!
Здраве, късмет и много успехи на малката Кая!
















# 231
  • Мнения: 62
Ех, че хубавооооо! И Името е страхотно!

ЧЕСТИТА СЛДУРАНКА НА МАМА МАНДРАГОРА!
МНОГО КЪСМЕТ НА МАЛКАТА ДУШИЦА И НА МАЙЧЕТО !  smile3501 newsm51 smile3521

 

# 232
  • Мнения: 283
Честито и от мен на всички!!!
Да са живи и здрави бебчетата!!!
На мамите бързо възстановяване и много сили
за всичко прекрасно, което тепърва предстои!!!
На татковците: "Наздравеее!!!"

# 233
  • Мнения: 42
Мъжа ми е голямо куку! Joy Joy Joy
Ние във форума сме били като пуканки в микровълнова! Ся един месец ще се пукаме и накрая ще се отварят бирите и мача започва! hahaha Това му е коментара Joy

# 234
  • Варна
  • Мнения: 340
Привет и от мен  Simple Smile
Днес такъв мързел ме е налегнал, че повече от туй няма на къде  Crazy
Elichka_mama, не знам за столчето на Чико, но ние сме си харесали това на Maxi-Cosi, само дето още не съм решила дали ще прежаля толкова пари или ще взема едно на Чиполино на двойно по-ниска цена.
Mimozinq, и на мен ми спря коластрата /преди като стиснех зърното и излизаше по някоя капка/, но пък при първата бременност изобщо нямах, а като родих се оказа, че имам  Mr. Green.
Shikimiki, свърши ли с ремонтите  Simple Smile. Аз нямам опит с климатик Daikin, но знам, че са едни от най-добрите. Нашия е Mitsubishi и определено сме доволни. Ама у вас май е много весело  Joy.
Надявам се Cappuchino да каже днес дали е ходила до Майчин дом да пита за раждането, че след посещението й в Окръжна чак на мен ми стана кофти  Sad.
Пуканка, много се развълнувах от това, което си писала .. Да са ви живи и здрави инвитро-бебоците   bouquet

Хайде още една госпожица се е родила  Mr. Green, момченцата наистина са калпазани и не бързат да излизат  hahaha

Честито бебче на мама Мандрагора и на таткото. Да ви е жива и здрава малката госпожица    bouquet baby_neutral

# 235
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Още едно бебче. Супер. Честито на Мандрагора.  bouquet

И аз чакам Капучино да пише обиколила ли е други болници.

Майлили, имаш ли представа какви са страничните реакции от Диаспорала? От седмица откакто го пия имам доста сърцетуп.

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 723
Честита принцеса Кая на мама  Мандрагора newsm51.

# 237
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Капучино, виждам те на балкона. Слез да пишеш ходи ли в Майчин дом.

# 238
  • Варна
  • Мнения: 152
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ С ПРЕКРАСНИ ГОСПОЖИЦИ!!!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ ВЕЗНИЧКИ! 


Нямаше ме само 3 дни... хем се радвам, хем ми треперят краката вече.....  Praynig

# 239
  • Мнения: 489
Да ни е жива и здрава новата госпожица! Да радва мама и татко и голяма да порасне!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт