Колко сън ви е нужен?

  • 5 213
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 512
Ами нужни са ми 8-9 часа сън, но това е невъзможно  като ставам по 3-4 пъти през ноща, през деня въобще не остава време да дремна.Мечтая си за времето когато ще мога да спя през ноща без да се налага да ставам.

# 16
  • Мнения: 1 559
Аз лично имам нужда от 8 часа сън Peace.Ние вечер си лягаме рано през седмицата-около 22.30..понякога и по рано даже.Та спокойно мога да започна деня в 6.30 или 7.00 bowuu(е често се случва да имаме безсънни нощи,но затова на другия ден лягаме в 9 например Laughing)

# 17
  • Мнения: 1 559
Ами нужни са ми 8-9 часа сън, но това е невъзможно  като ставам по 3-4 пъти през ноща, през деня въобще не остава време да дремна.Мечтая си за времето когато ще мога да спя през ноща без да се налага да ставам.

ние имаме бебе на 3 месеца,ама аз все о6те ставам заради каката #2gunfire.Иначе малката си спи от 8 до 8 сутрин...че понякога и повече Heart Eyes.Добре че поне тя спи,иначе незнам #Cussing out
така че можеш да си помечтаеш още няколко годинки Joy..както тръгнат така си остават май децата ooooh!

# 18
  • Мнения: 606
Около 8 - 9 часа и полвин час следобед. Разбира се това са мечти. Успях да го спазвам вече 3 седмици и качих 3 кила. Баси кефа.

# 19
  • Мнения: 100
И аз съм голяма сънливка.Гласувах 11 часа и повече,но рядко ми се случва. Sad

# 20
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
9 часа са ми достатъчни за да си отпочина, да се наспя и на сутринта да съм свежичка  Wink

# 21
  • Мнения: 606
И аз съм голяма сънливка.Гласувах 11 часа и повече,но рядко ми се случва. Sad
Че ти ще проспиш полвината си живот така.... Дано поне сънуваш яки сънища.

# 22
  • Мнения: 4 965
Гласувах "4 часа" - точно толкова са ми достатъчни. Аз съм нощна птица още от ученичка. Дори нощните часове ми действат много стимулиращо за работа и се занимавам с 1-2 странични неща, които сядам на компа да върша, когато децата и половинката заспат - работя обикновено между 0 ч. и 3 ч., после лягам и в 7 ч. вече ставам да оправям децата за градина, а от 8:30 съм на работа. Е, понякога дремя пред телевизора след работа, докато мъжът ми приготви нещо за хапване. Ако нямам работа пък става много зле, защото уж лягам да спя, но не успявам и чета книги, гледам телевизия и т.н. Учудващото е, че сутрин съм свежа като краставичка.

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Последна опция. Вчера ми се случи щастието продължителен сън- легнах си в 17 ч, събудих се в 21.30- хапнах и пак си легнах....така до 10.30 днес.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 196
Нужни са ми 9 - 10 часа, но спя по 5 - 6, затова съм хронично недоспала #Cussing out

# 25
  • Мнения: 1 404
сладка темичка! Аз мноооого обичам да си нанкам, гласувах 10 часа...  Party

# 26
  • Мнения: 1 731
8 часа са ми достатъчни.И няма значение в колко лягам.И в 3 да легна ,след 8 часа се събуждам и съм свежа.Но ако стана посреднощ даже 1 път  и ми се разстройва графика.После мога да откарам до следобеда. newsm78

# 27
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
7 часа, но на тишина. Ако се будя по няколко пъти, немога да стана.
От както имам деца, спя по 5 часа накъсано през ноща, защото все ставам до другата стая.
За това следобед дремвам поне за час. Иначе ставам нервна и раздразнителна.

# 28
  • Мнения: 581
 Лятото 8-9 часа, зимата колкото повече, толкова по-добре, мога и по цял ден да се търкалям в леглото.Имам адски здрав сън, само за да заспя трябва да ми е тъмно и тихо.

# 29
  • Мнения: 22 436
Нужни са ми около 9-10часа, за да се наспя като хората. Не винаги успявам. ))
Ако са над 11часа е идеално. )))

Общи условия

Активация на акаунт