Big Brother епизод 4......вадете пуканките...шоуто започва

  • 10 940
  • 577
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 776
Четох коментари,че не им била готова къщата,че им били събрали паспортите,че последната пресконференция била от летището.....
И започнах да се замислям дали няма да ги изпратят в чужбина и да излъчват от някоя чужда къща Thinking
На никого ли не е хрумвало?
И на мен ми минаха подобни мисли през главата,когато прочетох за паспортите  Peace
Инак за какво са им  Rolling Eyes.
А тук ще метнат участници от друг ББ...

# 46
  • 7800
  • Мнения: 243
Само да не се окаже някоя голяма и страшна боза... след толкова чакане.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 654
Извинямам се ако е пускано вече
1/ Съквартирант живее в Ориндж Каунти, но твърди, че няма по-лошо място на света.

2/ Съквартирант разбрал, че е различен, след влюбване в мъж (актьор) от "Туин Пийкс".

3/ Родителите на съквартирант казват "Нашето дете е истински християнин". Дали това е така, става ясно още в неговата визитка.

4/ След катастрофа, съквартирант лежи в кома 7 дни, събужда се друг. Какъв е той днес?

5/ Съквартирант успешно излекуван от рак - "Опитвам се да научим хората да бъдат по-добри".

6/ Съквартирант бил републикански шампион по стрелба 13 пъти. Днес се занимава с радиестезия и вика духове.

7/ Съквартирант от ромски произход учи теология и мечтае да пробие в Боливуд.

8/ Съквартирант лети с делтапланер над Бразилия.

9/ Съквартирант от турски произход признава: "Разликата между християните и мюсюлманите е колкото люспа на лук". Съквартирантът е ходжа.

10/ Съквартирант на 25 години говори за връзката си със 63-годишен партньор. Партньорът е куц, с патерица.

Съквартирант, роден в затвора, също ще влезе в Big Brother 4. Това няма да се случи в понеделник и той не е съквартирант #11.

Откъде са съквартирантите?

София, Пловдив, Варна, Созопол, Бургас, Русе, Хасково, Чикаго, Париж, Плевен.

# 48
  • Мнения: 4 435
liebesbaer Пускано е вече поне 5 пъти.

# 49
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Извинямам се ако е пускано вече
............

профилите вече им ги разнищихме още в миналата тема към средата.

# 50
  • Мнения: 299
Ето още една клюка
http://www.telemaniac.com/bb4-housemate11
Сори, ако е пускано вече

# 51
  • Мнения: 3 315
цоп и аз  тук  Party 
мн сте изписали бре  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 603
Със сигурност ще ги изнасят в чужбина... Въпросът е в коя чужбина. За да им съберат задграничните паспорти ме навежда на една мисъл, че няма да е из Европа...

# 53
  • Мнения: 6 417
Може да са ги събрали за да не избягат като видят нещото "голямо и страшно"  Mr. Green

# 54
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 973
Ето още една клюка
http://www.telemaniac.com/bb4-housemate11
Сори, ако е пускано вече

Най-после нещо ново! Peace Че все едно и също дъвчим от 3 дена.

# 55
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Следя ви Laughing

# 56
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Да не е шефа на Топлофикация Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 959
Оооо, нова тема. Хайде да се запиша преди да сте прехвърлили 30стр. Wink Grinning

# 58
  • into the blue
  • Мнения: 771
сега дават по нова интервю с Милен

# 59
  • Мнения: 4 435
Със сигурност ще ги изнасят в чужбина... Въпросът е в коя чужбина. За да им съберат задграничните паспорти ме навежда на една мисъл, че няма да е из Европа...

Не мисля че ще са в чужбина.Може по нататък да имат такива миси които да са в чужбина или нещо такова.Пък и казаха нещо "голямо и страшно",чужбина не е страшна. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт