Гнойни тапички на сливиците

  • 67 731
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
ОТ 3 ГОДИНИ ИМАМ ТОЗИ ПРОБЛЕМ НЕПРЕКЪСНАТО МИ ПРЕСЪХВА ГЪРЛОТО ДОКАТО МИ НАБЕРЕ НЯКОЯ ТАПА СЛЕД ТОВА ГЪРЛОТО МИ СТАВА ЧЕРВЕНО ИМАМ ЛОШ ДЪХ В УСТАТА И Т Н И НАЙ-ВАЖНОТО ПРАВЯ ТЕМПЕРАТУРА ВСЯКА ВЕЧЕР 37,2 НА 32Г СЪМ ОМРЪЗНА МИ ДА ХОДЯ ПО ДОКТОРИ И НИЩО ДАЛИ СА МИ ЧАС ДА ГИ ВАДЯ ЧАК ЗА КРАЯ НА МАРТ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ КАКВО ДА ПРАВЯ

# 31
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Изследвай нивото на показателя AST-ревматоиден фактор в някоя микробиологична лаборатория и ако е в норма не закачай сливиците, то ако е много завишен се налага изваждане. Хронично болните сливици вредят много на сърцето и костите.

# 32
Много  ви благодаря за съвета!

# 33
  • Мнения: 75
Здравей Роки,къде си записа час за вадене т.е.в коя болница и при кой доктор как ще ти се отрази тази операция на астмата newsm78говори ли с доктора за това

# 34
Здравейте.Аз съм на 32г. и имам същите проблеми;големи сливици,тапички от 5-6г,често ме боли гърлото.Започна да ми писва от тези сливици,мисля вече да се отърва от тях.Много бих се радвал ако някой ме опъти към кого да се обърна.от Сливен съм но може да посетя и друг град.

# 35
  • Мнения: 3 830
Преди и аз имах този проблем....
Прави се гаргара с нишадър(1 чаша толичка вода+1 с.л. нищадър) по няколко пъти на ден.След гаргарата не се пие и яде нищо 1/2 час.
Дупките от тапичките се свиват послепенно,а нишадъра ги чисти и не позволява да се образуват.

На това ме научи моята кръстница(Бог да я прости),която беше лекар вътрешни болести

Нишадърът (Амониев Хлорид— NH4Cl) помага. Знам подобен вариант за лечение, но той включва и няколко капки йод.
Искай да ти направят изследваният на въпросните налепи. Не е нормално 20 години примерно да си ходиш с гнойни огнища и кофти дъх. Търси начин за лечение, защото гнойта вреди на сърцето.

# 36
  • Мнения: 162
Единственото решение при този проблем е вадене на сливиците.Имах същия праблем.С години сливиците ми бяха на дупки ,образуваха си гнойни тапички .Аз ги махах.Докато тази гной не увреди ставите ми.Болката в раменните стави беше ужасна.Докторите търсиха инфекция.А тя беше постоянната гной в гърлото ми.Наложи се да ги махна на 30 год.Съветвам да направите същото защото щом като са вече болни увреждат не само стави ,ами и бъбреци и сърце.

# 37
  • Мнения: 75
Същото се случи и с мен,извадих ги но твърде късно,Вече съм с артрит от който ще страдам до края на живота си.Обръщайте внимание на проблема докато не е  станало твърде късно #Cussing out

# 38
  • Мнения: 19 308
Това наистина ли е гной, което се събира в сливиците? Аз имам дупка на едната сливица и такива неща ми се появяват само от време на време. Не е ли храна, която влиза вътре и се задържа там?

# 39
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Преди и аз имах този проблем....
Прави се гаргара с нишадър(1 чаша толичка вода+1 с.л. нищадър) по няколко пъти на ден.След гаргарата не се пие и яде нищо 1/2 час.
Дупките от тапичките се свиват послепенно,а нишадъра ги чисти и не позволява да се образуват.

На това ме научи моята кръстница(Бог да я прости),която беше лекар вътрешни болести
TheNMaster   bouquet благодарности,за споделеното!!!Взех си нишадър и мисля,че има ефект

# 40
Днес ходих на УНГ.Съвета им беше да ги махна по скоро защото били вече увредени и са хронично болни.От там в частната болница на д-р.Пенков,при д-р.Кръстев,там преглед и утре сутринта изследване и операция с пълна опойка.Така че живот и здраве до няколко дни пак съм в форумчето. Grinning

# 41
На 18 ме оперираха с пълна упойка.След операцията получих кръвоизлив и се наложи повторна операция пак с пълна упойка.Сега сам на болкоуспокояващи,и така 10-тина дена.Радвам се че всичко мина и е история.

# 42
Хора, не си давайте сливиците Simple Smile Който иска да ви ги отреже не е лекар, а касапин. Не правете гаргари с Нишадър .. ефекта е минимален. Рецептата да си запазим сливиците от гнойни ангини, гнойни налепи, инфекции ..

1 клечка за китайска храна
памук (навивате малко на върха на клечката)
намокряте го съвсем малко
топвате в нишадъра
мажете сливиците

Ако на другия ден изобщо ви има нещо. Намажете пак и така до 3 пъти. Ако ви има нещо след това.. ви давам телефон да ми извадите сливиците с лъжица... Mr. Green

# 43
Ами бих те посъветвала да се консултираш все пак с УНГ. А вземането на секрет е най-елементарното, което могат да направят. Твоята лекарка не те ли насочи поне към специалист?
Операциите на сливици са сочни клинични пътеки - това ги интересува - да вземат парите от Здр. каса и да си ги раздадат като допълнителни към заплатите. Другото си е за твоя сметка.

Общи условия

Активация на акаунт