идвало ли ви е понякога да .....

  • 3 859
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Идвала ми е тази мисъл, ама в 98% от случаите съм спирала навреме. В останалите 2% - 1% му шибнах шамар, а той ми се изхили, а в другия 1% му налетях на бой  Embarassed, а той само ме хвана и ме гушна здраво... Пробвайте да ви гушне някой с +20 см. в ръста и + 40 кг. в теглото /хем аз хич не съм дребна/ - няма мърдане... Иначе, на него също му идват понякога такива желания, ама се въздържа, че с тази разлика в категориите и един по-як шамар сигурно може да ме вкара в Пирогов...

# 16
  • окр Пазарджик
  • Мнения: 36
ами да , съвсем нормално е понякога да ми идва това на ум Mr. Green

# 17
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
офф, камък ми падна от сърцето, ами човещинка си е все пак, пък и 17 години - боже кога минаха- благодаря за мненията и дано ви се случва по-рядко! Grinning

# 18
  • Мнения: 1 447
Разбира се,че ми се е случвало.

# 19
  • Мнения: 1 763
Не ми е идвало, но като се знам каква съм лигла, сигурно на него всеки ден му се иска да ми забърше някой шамар. Обаче не го показва.

# 20
# 21
  • Мнения: 4 434
Да случвало ми се е Mr. Green

# 22
  • Мнения: 750
Не само че ми идва, но го и шибвам най-редовно...после пак си се обичаме  Laughing

# 23
  • Мнения: 122
Доста често. Дори ми е идвало на ум  да го пребия не само да му ударя шамар..

# 24
  • Мнения: 3 621
Случвало се е. На него също  Simple Smile
Проблемът е да се спреш навреме, преди желанието да е прераснало в действие  Laughing
Peace

# 25
  • Мнения: 10
Идвало ми е на ума, да! Даже съм го правила, но само веднъж, засега. Не се гордея с това, абсолютно глупаво е, но разтропат ли ми се нервите трудно се удържам. Намерих му цаката обаче, вече след толкова години съумявам относително добре да контролирам емоциите си Wink

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма мъж дето да не искал да шибне един на жена си и даже на някои не им издържат нервите и го правят ... след това ги съдят. В една друга тема бая жени споделиха че са удряли мъжете си, но това за тях беше нормално  Shocked

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Ооо, да Twisted Evil Пресен пример от вчера:
Цял ден се точа на един пъпеш. Вечерта го моля да ми го нареже. Нарязва го. Започвам да ям и установявам, че го е нарязал със същия нож, с който съм белила чесън, без да го измие #Cussing out Естетсвено пъпешът е съсипан и не става за ядене. Казвам му и той - Еее, какво толкова Sunglasses Наистина исках да му прасна един Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 940
Случвало се е. На него също  Simple Smile

Проблемът е да се спреш навреме, преди желанието да е прераснало в действие  Laughing

Съгласна съм. Много рядко ми се случва.

# 29
  • Мнения: 246
 smile3515 fight fight gydi..... и още как ,но се сдържаме,понеже бързо ни минава и на двамата Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт