КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 42

  • 22 250
  • 572
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 001
ДИДИЯ АМА ОПРАВНИ ДЕЦА БРЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙ ooooh!Каква голяма риба е хванала сладурката тя  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Да бе.....Браво на детето! Диде,много сладка внучка имаш....С такива деца не можеш да останеш гладен...Все ще хванат нещо за вечеря  Joy Joy Joy Joy Joy

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 614

Ти нямаш ли си къща бряяяяяяяяя та пак си на работа  newsm78 smile3534 smile3534

# 47
  • Мнения: 5 001

Ти нямаш ли си къща бряяяяяяяяя та пак си на работа  newsm78 smile3534 smile3534

Нямам си.... Sad

# 48
  • Мнения: 7 383
                       Бабо Мими,имам четири внучета.Това е първата  ми внучка на голямата дъщеря.Това е братчето № 4  ,най-малкото от четирите. Laughing
http://media.snimka.bg/0676/007606912-big.jpg      
                       А това са на малката ми дъщеря: Големия ми внук №2  Laughing Ран :
http://images12.snimka.bg/001655027-big.jpg
                       Сестричката му №3 Неда:
http://images26.snimka.bg/006071970-big.jpg
                       Това са моите слънчица. Laughing Не знам дали разбра кой на кого е  Mr. Green
                        Снимки от кръщенето на София ще пусне Мери Попинс ,нали е бабата  Laughing От нашия апарат ги свалихме на нейния комп и трябва да ни ги изпрати.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 614
АМЧИ КЪДЕ ЖИВЕЕШ ТОГАВА  newsm78 newsm78 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Дидия слънцица са всичките да са живи и здрави и на баба радоста  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Чакаме снимките от МЕРИ .. Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 5 001
АМЧИ КЪДЕ ЖИВЕЕШ ТОГАВА  newsm78 newsm78 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

На хотел "Звездоброй"  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 51
  • тук и там
  • Мнения: 312
Разбрах,разбрах, Дидка,много са лъчезарни,много са хубави и мили внученцата .Да ти са живи и здрави.
Дидка,аз с тестовете  се оправих.Тук два,три дена търсих,четох и се справих.Благодаря,че ми подаде ръка.
Мастерче,дано да нямаш днес много работа.
Аз в 16 00ч.ще ходя с приятелки да се черпим и да се видим. Едната от приятелките ми беше в  Испания и не съм я виждала доста години,а другата гледа внуче в София и си идва рядко.Та за сега ви казвам довиждане.

# 52
  • Мнения: 5 001
Мастерче,дано да нямаш днес много работа.

Ми нормално...Както друг ден....До 21:00ч.,после кормуване.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 53
  • Мнения: 7 383
                          Мастърче,чудя ти се как издържаш? newsm78 То не ти остава време и за една свалка  Laughing Цял ден с колегата,после на волана,пък и като гледам как готвиш явно се прибираш в къщи и се захващаш с тази работа....Я шавни малко из градО  Laughing ако трябва ще правим компания. Peace

# 54
  • Мнения: 5 001
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Хе-хеее,Диде...Разсмя ме! Ква свалка,кво 5 лева бееее  hahaha hahaha hahaha
Аз вече чакам мен да ме свалят.Не аз ....да видим дали има такъв смелчага..Че то в днешни време мъжете хич не са мъже и кавалери....По-добре да съм си сама щом всичко аз трябва да върша....
А за разходката из градО с компания.Ммммм,хубаво звучи!

# 55
  • Видин
  • Мнения: 961
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА СКЪПОТО ТИ ВНУЧЕ,ДЖУЧКА!
Да расте здраво и щастливо за радост на всички ви.
 Hug Hug Hug
ЧЕСТИТО ХРИСТИЯНЧЕ,ДИДКА!
От сърце му желая весело и безгрижно детство!



Честити годишнини на Шпунц  и Зиче!!! Hug
Бъде още много години щастливи заедно със своите половинки! Hug




Дидиа,пу,пу, да не ги урочасам, но са страхотни сладурковците! PeaceДа са живи и здрави! Heart Eyes


Честит ден на независимостта!!!
 bg bg bg bg bg bg

Аз излитам пак, отивам на рожден ден...Чао! Heart Eyes

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МАСТЕРЧЕ хотелчето го бива има да броиш звездииииии Hug Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ЖАКИ БЛАГОДАРЯ ТИ МИЛА ...АМА И ТИ СИ ЕДНА ХАЙМАНАААА ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 57
  • Мнения: 7 383
Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аз вече чакам мен да ме свалят.Не аз ....да видим дали има такъв смелчага....А за разходката из градО с компания.Ммммм,хубаво звучи!
         То ясно,че теб ще свалят , ама ми е чудно  newsm78 newsm78 де да те намерят.Аз от една година те дебна и....само на снимка съм те видяла  Embarassed Та за това викам дай да се поразшетаме,пък и ние да видим нещо.Не,че ще ни свалят...Ние си имаме дядовци в къщи и такива не ни се иска ,а по-младите...просто не са за нас. Mr. Green Времето минало  Laughing Нашето ли , тяхното ли ?! Въпрос на гледна точка. Laughing

# 58
  • Мнения: 5 001
Хи-хи-хи.....Тя и Ягето ме дебне  Joy Joy Joy



Майчееее  Hug Hug Hug Hug Слизай от клонаааа .Видях теееее....Как си?

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 16:40 от TheNMaster

# 59
  • Мнения: 7 383
Хи-хи-хи.....Тя и Ягето ме дебне  Joy Joy Joy



Майчееее  Hug Hug Hug Hug Слизай от клонаааа .Видях теееее....Как си?
        Ма ще те заловим накрая!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт