Тайната на дългата и здрава коса- 44

  • 45 522
  • 390
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 282
Облаче, нека стоят снимките и от август, за да се вижда разликата.  Hug Мое мнение де, ако ти държиш нека мис арк да я махне.  Peace Косата ти има много блясък и е порастнала.

Емел, и аз те помня.  Hug

ВечеПетя, добре дошла!


anastangelche, само да чуя за ножица... newsm66

Но-жи-ца!!!   Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 29 сеп 2008, 12:14 от anastangelche

# 346
  • Мнения: X
anastangelche , благодаря! Ох, ами добре, нека тогава да остане за сравнение.

# 347
Нали ви бах казала, че оцета пресича витамините( кака ми е ветеринарка) и затова вече не слагам оцет.
А лимоновият сок, дали пресича маслата?
А също толкова ефективен ли е като оцета?

# 348
  • Мнения: 1 282
Нали ви бах казала, че оцета пресича витамините( кака ми е ветеринарка) и затова вече не слагам оцет.
А лимоновият сок, дали пресича маслата?
А също толкова ефективен ли е като оцета?

Лимоновият сок също е киселина.  Rolling Eyes Аз лично харесвам повече лимоновият сок пред оцета, а и няма толкова силна миризма.

# 349
  • Варна
  • Мнения: 2 777
Ехей, здрасти!
Може ли да и обясните тази история с оцета - сега прочетох, че скапва работата! Всички ли си правите маската без оцет?  newsm78

# 350
  • Мнения: 1 282
Работата с оцета така и не се изясни на 100%. Аз лично от много време не слагам оцет или лимон.

# 351
  • Мнения: 4 496
ТУК   има малко инфо за взаимодействието на витамините помежду им.

Аз лично поразпитах насам натам и така и не получих потвърждение на тезата, че лимоновия сок "убива" витамините в Тривитаминола.

# 352
  • Мнения: 134
може би за по-сигурно да не се слага докато не стане напълно ясно дали  е вреден или не!А за какво спомага лимоновия сок,за предотвъртяване омазняването ли?  newsm78

# 353
  • Мнения: 1 282
Блясък, по- лесно да се отмият маслата.  Rolling Eyes

# 354
  • Мнения: 4 496
може би за по-сигурно да не се слага докато не стане напълно ясно дали  е вреден или не!А за какво спомага лимоновия сок,за предотвъртяване омазняването ли?  newsm78

Чак вреден не е. Но дори и да си е взаимодействал зле с някои от витамините  А, Д3 или Е, аз пак виждах ефект от маската. Така, че всеки сам да си прецени. Но вреден в никакъв случай не е! Naughty

anastangelche, бу-хал-ка! gydi fight dancing

# 355
  • Мнения: 27
Някой пил ли е таблетки витамин "Е" за косопад? Една моя позната пиеше и очевидно има повече коса на главата си след като ги пи. Страшно много ми пада косата след раждането и незнам какво да правя. Който знае нещо да пише Peace

# 356
  • Мнения: 159
Благодаря! Embarassed
Да, това е естественият ми цвят.
Освен за блясък газта в маските за какво друго помага? Rolling Eyes

# 357
  • Мнения: 2 110
Според мен Пантагар и Ревалид са по-добри от витамин Е !Не се притеснявай за косопада след раждане всичко изчезва след 3-4месеца ! Аз имах твоя проблем и много се бях притеснила, пострижи се на някаква по-нормална дължина ,прави си маски и скоро всичко ще си дойде на място !
Някой пил ли е таблетки витамин "Е" за косопад? Една моя позната пиеше и очевидно има повече коса на главата си след като ги пи. Страшно много ми пада косата след раждането и незнам какво да правя. Който знае нещо да пише Peace

# 358
  • Мнения: 179
Бабешката маска сама по себе си прави косата хубава и подхранва. АДЗЕ-то е просто допълнителна съставка, която също действа. Но не може да кажете, че едва ли не от него стават чудеса, пък другите са само за цвят.

Когато се слага оцет витамините се пресичат и все едно ги няма, т.е маската пак си е хубава, но във оригиналния и бабешки вариант за въшките, който всички добре знаем.

Това не ми го е казвала само кака ми, а и други медицински лица. 

Аз мисля, че колкото и да е те знаят на мулеколярно ниво какво е положението, а не само защото са си мазали главите 3 години и вече са експерти по химичните процеси.

Аз лично престанах да слагам оцет и си изплаквам косата с вода и лимон след като я измия.

# 359
  • Мнения: 92
Здравейте момичета!Може и да сте ме позабравили,но започвам отново с клепането!Днес си купих тривитаминола,всичко друго имам.Въпроса ми е дали е добре да сложа в маската пресен сок от Алое(всъщност Столетник ако има разлика изобщо)?Имам го в саксия.
Много хубави косички сте направили-Браво smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт