Тайната на дългата и здрава коса- 44

  • 45 450
  • 390
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 050
ледената по-надолу бях дала адрес в мултито-там може да видиш  Peace
деси а от обикн. магазин за козметика ли я купи   bouquet

# 76
  • Мнения: 92
iguanka , да видях го, но не ми се отватя ooooh!

P.S. Справих се по контрабантен начин  Whistling

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 15:57 от ledenata

# 77
  • Мнения: 1 365
деси а от обикн. магазин за козметика ли я купи   bouquet

От един абсолютно нормален магазин за козметика и перилни препарати. Мога да дам адрес, ако си от София и те интересува, разбира се...  bouquet

# 78
  • Мнения: 123
Мис арк няма как да ти изпратя снимки отпреди, защото преди 8 години нямаше дигитални фотоапарати.
А отсега трябва да се снимам !
Мен беленето на скалпа не ме притеснява, още повече, че не се получава всеки път и не боли.
Мисля, че скалпа също се оцветява, но не много,а и той е покрит с коса. И точно това ,че се намазва с орехите заздравява фуликула на косъма и няма косопад и пърхут!
Аз си слагам маската веднъж на 1.5 м, когато има орехи и то да са станали и големи. През останалото време слагам просто жълтък със зехтин.
Незнам за изсушаващите съставки, мисля че маста, жълтъка и меда не изсушават, поне моята коса не се изсушава.
Независимо дали скалпа е сух или мазен това е природен продукт и е антисептичен, просто нормализира мастния баланс на косата.
Аз имах много пърхут и дори не разбрах как се махна, толкова бързо беше.
Разбирам, че всеки го притесняват разни работи, аз казвам от личен опит, вече над 8 години нямам проблеми, а и често ме питат каква боя за коса ползвам, защото и цвета е хубав !

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 13:02 от maria_2103

# 79
  • Мнения: 246
Италианска е  Peace Преди обаче беше същата,но гръцка newsm78
Притесняваме нещо което не мирише както би трябвало да мирише,не смятам ,че маска за коса трябва да мирише на домашен сапун,може и аз на такава да съм попаднала newsm78

# 80
  • Мнения: 1 919
Цитат
Мисля, че скалпа също се оцветява, но той е покрит с коса, като се боядисва с боя косата не се ли боядисва и скалпа?
ами зависи от боята....повечето не оцветяват и при измиване се отмива...  Rolling Eyes дори си боядисвам и веждите...иначе черна коса и руси вежди Crossing Arms    хайде добре дошла при нас и довечера чакаме снимки.....www.snimka.bg   тук си направи албумче и после пускай да ти се радваме...на 1ва страница има и наши снимки ако ти се гледат  bowuu

# 81
  • Мнения: 4 496

Иначе като се прибера мога да се снимам, но ще трябва да ми обясниш и как да ги кача.


.... като се боядисва с боя косата не се ли боядисва и скалпа?


......Аз си слагам маската веднъж на 1.5 м, когато има орехи и то да са станали и големи. .



Ще ти обясня как да си качиш снимките. Прати ми скайп на ЛС.

Значи правиш тази маска веднъж годишно, така ли? Когато има такива орехи?
 Кога пада цвета, получен от орехите?
Не се ли получава разлика при израстването на новата коса?
А и като знам как, като обеля един орех, пръстите ми със седмици не могат да се измият от кафявото...Скептично съм настроена.


На мен лично не ми се боядисва скалпа, когато си боядисвам косата.

Така те посрещам лично аз, скептично, защото за толкова време съм прочела и съм се наслушала на какво ли не... ooooh!

# 82
  • Мнения: 246
Тази маска ми се вижда агресивна smile3506

# 83
  • Мнения: 3 050
деси, от Варна съм, но все пак мерси Hug
Ето албума http://www.snimka.bg/album.php?album_id=288765
парола-ника ми Grinning

# 84
  • Мнения: 123
Правя маската няколко пъти годишно, но не по-често от 1 път на 3 седмици, защото ще пари още повече ако е по-често. Аз си слагам веднъж на месец, месец и половина.Орехите трябва да са от 8 и 9 месец, тогава йода и най-силен и най-силно оцветява.
Интересно е че аз вече незнам какъв ми е естествения цвят, защото до другата година докато узреят орехите аз не слагам нищо оцветяващо и НЯМА РАЗЛИКА МЕЖДУ НОВОИЗРАСНАЛАТА И ДРУГАТА КОСА ! Това не си го обеснявам.
А това за орехите е така, аз слагам няколко чифта ръкавици, като преди това си намазвам обилно ръцете с мазен крем и дори да се нацапам после да се измие без проблем.
Аз просто споделих моят начин да се отърва от пърхута, да си сгъстя косата и да я поддържам жизнена и здрава.Не търся последователи, все пак всеки има лично мнение!
Но докато не пробва човек е трудно да прецени правилно !

# 85
  • Мнения: 1 258
Италианска е  Peace Преди обаче беше същата,но гръцка newsm78
Притесняваме нещо което не мирише както би трябвало да мирише,не смятам ,че маска за коса трябва да мирише на домашен сапун,може и аз на такава да съм попаднала newsm78

Не мога да кажа че ми харесва как мирише,но определено не ми мирише на домашен сапун Mr. GreenМисля косата ми да си "почине'' 3-5дена от маски и после да видя нещо подходящо. Peace

# 86
  • Мнения: 42
Честита нова темичка  Hug Мис Арк,както винаги перфектно оформление   bouquet
Нямам възможност да пиша много често,но продължавам с маската 1 път седмично.За сега не виждам по-бърз растеж,но е много мека косата ми след това  Crazy и няма да се откажа.
Купих си Себорал Форте и от 2 седмици се мажа упорито с него ... инат съм искам дълга коса  Mr. Green
Iguanka,страхотна косичка  Flutter
Отчела съм се  bowuu  Mr. Green Поздрави  Hug

# 87
  • Мнения: 4 496
Правя маската няколко пъти годишно, но не по-често от 1 път на 3 седмици, защото ще пари още повече ако е по-често. Аз си слагам веднъж на месец, месец и половина.Орехите трябва да са от 8 и 9 месец, тогава йода и най-силен и най-силно оцветява.


Я ми обясни бавно и внимателно, че май безвъглехидратния ми мозък не може да разбере. Колко пъти в годината има орехи със зелени обвивки? newsm78 Как правиш това няколко пъти годишно?

Не ме разбирай погрешно. Не съм против маската. Но трябва да съм добре информирана преди да си сложа нещо на косата. Че ми е скъпа много! Sunglasses

# 88
  • Мнения: 92
iguanka , прекрасна е косата ти и въобще не прилича на подстригана  Hug
мис арк , не пренебрегвай да ми отговориш на въпроса или ме четеш по диагонал   Twisted Evil

# 89
  • Мнения: 4 496
Все още ми е развалена джаджата, дето прави връзка между компютъра и апарата. А приятелката ми с фотото не е в града. Освен да помоля някой друг. Laughing
При първа възможност ще се щракна! smile3502

Общи условия

Активация на акаунт