Тайната на дългата и здрава коса- 44

  • 45 455
  • 390
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 965
Благодаря ти, Мис арк! Да, като се замисля наистина само ти не си се оплаквала досега от косопад. Похвално!
Ами ще взема и аз някакви ампули да си набавя за целта. Иначе само пантесалмина ползвам след баня и то само по дължината на косата, в корените нищо не слагам преди да суша. Добра ли е комбинацията да слагам по дължината едни, а в корените други ампули?  Thinking

А ти какъв шампоан ползваш в момента?

# 16
  • Мнения: 4 496
Аз не съм чувала за ампули/против косопад и за заздравяване/ които да се нанасят по дължината. Всъщност въобще не съм чувала за ампули за там. Ампулата, когато е с лечебна/така да се каже/ цел, се нанася в корените, за да си изпълни предназначението. А ако все пак има ампули за по дължината, то те биха били с цел да пригладят /или нещо такова/, косъма, откъдето пък си мисля, че биха съдържали силикон. А аз такова нещо не бих си сложила на косата.

Шампоаните ми в момента са Нивея за къдрици и CURE CHAMPOO на Dr. Weindrich

Ето този е вторият:http://www.shop.wunderkraeuter.de/product_info.php?products_id=1680

# 17
  • Мнения: 965
Да, ампули против косопад се нанасят в корените, така е, аз нанасям тези на пантесалмина по дължината (поне така ми каза жената в магазина, че всички правели и били доволни). Ще си купя някакви против косопад и ще нанасям в корените. Мисля, че ще помогне. А и в комбинация с маска - още повече  Peace

Забелязала съм нещо, което е по-скоро като психологическо въздействие. Че когато си мислиш, че със сигурност си помагаш (в случая за косата), правейки нещо, то наистина става така. Нагласата като че ли въздейства и на крайния резултат по един за мен научно необясним, но пък практически приятен резултат  Flutter май малко се поувлякох в разсъждения

# 18
  • Мнения: 597
Аз искам да питам за тази маската с тривитаминола - към нея може ли да се добави едновременно масло от гроздови семена, което е за регулиране на омазняването и масло от пшеничен зародиш,което е за много суха, накъсана, цъфтяща коса? 

# 19
  • Мнения: 4 496
Lorilicious, можеш да добавиш колкото искаш и каквито искаш масла. Grinning

Анелия, не съм съвсем съгласна с теб. Представи си следният случай. Един обикновен шампоан за обем например , който нанасям, би ли ми помогнал в борбата с косопада, ако по време на миене си мисля "Аз помагам на косата си!Аз помагам на косата си!"? Помагам, да, ама за обема. Продуктите си имат предназначение. Правим добре, когато се грижим за косите си и това ни дава позитивна нагласа в ежедневието. Но с психологическо въздействие не можеш да спреш косопада. За физическото здраве си трябват други неща- подбрани добре и ползвани правилно. И така...

Каква е тази Пантесалмина за по дължината? За какво е предназначена? Аз не вярвам на разни продавачки, които се опитват да ме убедят, че видиш ли, много хора ползвали еди кое си еди как си и били доволни. За всичко си има правила и указания за ползване.Naughty

# 20
  • Мнения: 277
Ами какво да ти кажа за косопада? newsm78
Аз превантивно и целогодишно ползвам ампули против косопад.
Ами хранителни добавки???  Thinking
Относно психологическата нагласа към косата-чувала съм,че ако човек не харесва косата си,притокът на кръв към нея намалява  Mr. Green Не знам доколко е вярно,но дори да е истина,едва ли,ако харесваме косите си и живеем с мисълта,че им помагаме,кръвообращението ще бъде повече от нормалното.Ще се съглася с мис арк,че от най-голямо значение са други фактори,като начин на хранене,подходящи продукти и т.н  Peace

# 21
  • Мнения: 246
Шампоаните ми в момента са Нивея за къдрици и CURE CHAMPOO на Dr. Weindrich

Ето този е вторият:http://www.shop.wunderkraeuter.de/product_info.php?products_id=1680
А от къде го купуваш? И има ли значение цвета на косата?

# 22
  • Мнения: 3 050
Ето обещаните снимки от мен-
http://firesea.multiply.com/photos/album/74/74#
краси  Hug
бояна от представител на тази фирма може да се купи - и аз ползвам този шампоан Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 246
А представител от къде да намеря  newsm78
Тъкмо ми свърши шампоана и се чудя какъв да си купя вече  newsm78

# 24
  • Мнения: 14
Честит празник на всички! smile3525
мис арк, благодаря за отговора! Mr. Green

# 25
  • Мнения: 965
Мис арк, нямах точно това предвид. Разбира се, че нещата не стават само на ниво подсъзнание, но и това е нужно според мен. Например има много момичета, които не харесват косите си, независимо дали полагат или не грижи за тях. Сега, естествено, че психологическата роля не е генерална, но е важна. Говорех за това, че наред с другото е хубаво да имаме вътрешната нагласа, че наистина помагаме на косите си да изглеждат по-добре.

# 26
  • Мнения: 4 496
Lexи, пих преди няколко месеца/ пролетта беше май/ Фитовал капсули, Калмацин и още нещо, ама не помня вече какво беше...От два месеца съм на режима на Дюкан, при който се приемат почти само протеини, и мисля, че това също спомага за добрия вид и здравина на косата ми.

Анелия, при косата резултатите/били те положителни или отрицателни/ се показват след като мине малко време.  А  да си забелязала връзка между косопада ти и кичурите, които си прави преди морето Thinking

Boyanna, той представителят, от когото аз си взех моя шампоан,  е прочел поста ти и ако има възможност да ти достави и на теб,  ще ти пише на ЛС. Laughing

Игуанка, страОтна, страОтна! Снимката на връхчетата ме заплени най-много! Да чукна на дърво, косата ми не е цъфтяла от почти 6 месеца. Blush

Първата снимка става за албумчето/предполагам, че не желаеш да качвам там снимка в лице/. Да я сложа ли?

Последна редакция: пн, 22 сеп 2008, 16:59 от мис арк

# 27
  • Мнения: 3 050
бояна сестра ми бе представител, но вече се отказа и няма да мога да помогна  Rolling Eyes
краси може да я сложиш  Hug Видя ли, че ножицата не е лош предмет  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 965
Мис арк, честно казано не знам дали има връзка с кичурите...  Thinking За мен това, че заради морето, а и малко след него (поради куп ангажименти) спрях изведнъж с маските, даде своето отражение. Надявам се, че скоро ще спре да пада, защото Келпът винаги ми се е отразявал положително. А и кокоско ми се отразява заздравяващо на косъма, така че ще разчитам на тях. И ампули някакви ще взема през седмицата...

# 29
  • Мнения: 12
Искам да попитам кокосовото масло разтапяте ли го по някакъв начин,защото е прекалено твърдо Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт