МАРТ е толкова далече, ах че не издържам вече

  • 12 763
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 107
Ето ме  мен! При нас времето също е мрачно и днес май никъде няма да ходим!
За ББ интересно ми е само представянето,а по Милен Цветков хич не си падам!
Аз смятам да гледам Денсинг Старс, пък и Тодор Колев бая време не го бях виждала в ефир и някак ми напомня за детсвото ми!
Гледахте ли Господари на ефира ? Направо разбиха Хванати в изневяра!

# 46
  • Мнения: 151
На мен пък ми харесва ББ и смятам ,че ще бъде интересно,защото вкараха в "къщата" напълно различен тип жени! Знаете ли дали ще вкарват и мъже???
За господари на ефира и аз го гледах хахах ,наистина ги разбиха тези от "Хванати в изневяра"> Laughing #2gunfire Laughing

# 47
  • Мнения: 819
Не знам дали ще има мъже, но, ако са само жени ще се изядат на 2-та седмица и предаването ще приключи предсрочно  Joy

# 48
  • Мнения: 107
Не знам дали ще има мъже, но, ако са само жени ще се изядат на 2-та седмица и предаването ще приключи предсрочно  Joy
Ти много им даваш,аз повече от седмица невярвам да е тихо и кротко Joy

# 49
  • Мнения: 361
fever- то тези сватби с многото подготовка винаги са такива. Нашата за 2 седмици беше жотова и сме дали общо 2000 лв., може би още 100- ще дадем в ресторанта.
annabell- стискам палци да е най-слънчевия ден и да е един от най-прекрасните за теб и за младоженеца.

# 50
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Добро утро.
Явно само на мен ми харесва това време   umbrella Но пък и тук не вали.
Снощи с такова удоволствие изгледах една комедия с Луи дьо Финес и после Монк, не понасям Биг Брадър и изобщо не смятам да го гледам.
Fever, и аз съм за стилните сватби. Може 30 човека да са поканени, но да са близки хора и да е направено с вкус и желание.
Аз също смятам да работя до Нова Година, после малко отпуск и влизам в 45-те дни. Но то е божа работа дали ще мога да устискам дотогава.
И на мен ми се струва, че е рано да се усети бебето. По калкулатора на мен ми излиза към средата на октомври.

# 51
  • Мнения: 120
Момичета, как издържате в тези студове.Аз съм си изкарала духалката и ми идва да я прегърна, толкова ми е студено.
Ние снощи бяхме на рожден ден и сме изтървали много май .... за ББ4 не съжалявам, защото и без друго не харесвам такъв тип предавания, но до колкото чувам и шоуто по БТВ не е било нищо особено. Яд ме е, че съм пропуснала "Господари на ефира" , защото на мен "Хванати в изневяра" ми се струваше доста нагласено.
Мислите ли, че е  проблем това че не усещам бебето, все пак съм в 17г.с. До сега съм го усетила само веднъж и то докато се мазах с крем вечерта и явно съм го натиснала докато нанасям крема и леко го усетих как мръдна.
fever  това, че сватбата е подготвяна много време и че са хвърлени много пари не е гаранция, че ще се получи нещо.Нашата също я правихме 6 месеца, но защото всичко си правих сама и ми трябваше време, а ни излезна много малко като парички, при положение че беше 100 човека.Аз държах сама да си направя нещата-покани, цветчета, кошнички, було, букет, украса за кола, въглавничка за халките, шампанско ...... ВСИЧКО.И на фона на скромните средства се получи разкошна, традиционна българска сватба ...

# 52
  • Мнения: 18
Добро утро мацки!
Голям студ ужас! Сега отивам на лекар и после малко на пазар, да си купя някакъв пуловер и по-дебел панталон, че този ми е тънак а другите не ми стават вече изобщо! Joy
Леле  ooooh! тоя ББ голяма простотия , гледах Дансинг старс, а в рекламите и в някои други моменти превключвах да видя за какво става въпрос. А мъже няма ли да има? И дали няма да ги преместят от този самолет  newsm78
Дансинг старс ме дразни с Тодор Колев - много ми е антипатичен и не си подхождат с Радост като водещи. Той с неговия алкохоличен вид , а тя като принцеса.  Grinning Аз поне така си мисля де.
Аз мисля до ходя на ФМ през 20г.с. , но не знам къде да се запиша.
Някой искаше тел. на д-р Янкова GSM 0895770717 и служ. 953-36-76 в 14 ДКЦ- аз ходих в 11г.с. при нея, ама май не съм очарована нищо не ми каза , диктуваше си на сестрата  а ти каквото дочуеш и на края ти разяснява  числата за  риска от Даун и т.н. Това беше за около 20 мин.
 Хубав ден ви желая   newsm51 и до довечера да сте писали повече , че да има да четеме и да пишеме пък който прави темите да му мисли Joy

А за усещането на бебетата ( на мен термина ми е на 30 март)  калкулатора ми дава дата около 27 октомри  за първа беменност и седмица по рано за втората . Това е 1 месец по рано и мисля че не са бебетата newsm78 , но който е сигурен  Hug.
Чесно казано нямам търпение и аз да почна да го усещам  , ще съм по-спокойна , защото сега  ooooh! все съм притеснена.

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 11:34 от dianaknikolova

# 53
  • София
  • Мнения: 5 758
Аз мисля че ще има мъже. В темата за ББ в Кино и телевизия коментират, че мъжете ще ги представят днес и тях ще ги вкарат в лъскавата къща. И дано по някое време ги съберат заедно.  Simple Smile
poli24 , не мисля че е проблем че не усещаш бебето в 17гс. напълно нормално е. По-ранното усещане е рядкост, особено за първа бременност. Иначе и ние сме с духалка вкъщи.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 003
annabell и от мен пожелания за хубава сватба   bouquet
А за Биг Брадър и аз мисля, че ще интересен, но не се впечатлих толкова от самото начало. а тази дето припадна, добре че не стана най-лошото, защото света щеше да им се види тесен на всички от ББ.
The_light_2008 изтървала съм Господари на ефира, дали няма да го има във vbox-a?
и до довечера да сте писали повече , че да има да четеме и да пишеме пък който прави темите да му мисли Joy
  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 5 758
Това пък с припадъка ми се стори нагласено  Rolling Eyes Ама аз винаги търся под вола теле  Blush

# 56
  • Мнения: 819
Я, вече и припаднали ли има? Още на 1-я ден?!? Аз това съм го пропуснала/но за 5-мин какво ли да хвана../.
За ФМ - даже май към 22-ра г.с. се ходи/за 2-я път говоря/. Аз съм доволна от Врагалева във Фемина, но при друг не съм ходила, така,че не мога да сравня. И не се чака с месеци, на мен ми записаха час 1-я път за след 1 седм.

# 57
  • Мнения: 1
Благодаря ви за пожеланията момичета

Относно ББ, аз много обичам да го гледам по италианската телевизия там е много по хубаво като предаване, та там преди около 2-3 години беше нещо подобно като това което се опитват да направят нашите тук. Там имаше и луксозна къща и пак такова място, но с автобус а не със самолет и ги вкараха наполовина , но не ги разделяха така по пол  Laughing , като тези които бяха в автобуса нетрябваше да се издават че има и други хора, беше много добре замислено. Смятам, че и тук ще се опитат да направят нещо подобно, не ми се вярва да има само жени  Laughing

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Мислите ли, че е  проблем това че не усещам бебето, все пак съм в 17г.с. До сега съм го усетила само веднъж и то докато се мазах с крем вечерта и явно съм го натиснала докато нанасям крема и леко го усетих как мръдна.

Привет, Поли24. Пише ти по-голямата сестра на една от мамите във вашата отчетна темичка (сори за вмъкването ми, дано не ми се разсърдите  Embarassed). От горното личи, че вече все пак си го усетила веднъж, нали така? Не се притеснявай тогава, според мен всичко е наред! Аз лично примерно усетих бебчето си за пръв път едва в 19-та г.с. Първо детенце ли ти е?  Hug За първо бебе нормата е до 20 г.с. да се е усетило вече, така че има време  Hug

Поли24, в миналата тема попита нещо, а аз не съм сигурна дали ти отговориха... беше за 3 март, дали тогава се пада Овен... Не, 3 март отвсякъде си е зодия Риби. Аз съм родена на 1 март, така че зная със сигурност за тази дата, за която питаш.

Желая на теб и на всички тук хубава седмица, леко бременеене и много слънчеви усмивки напук на времето навън!

*Nikita* и rossykvHug  Hug  Hug (и двете ви познавам, радвам се, че ви "виждам" и тук) Laughing

Да се включа и аз в новата тема,която е много хубава и весела,за разлика от времето.
защо, времето е чудесно  Rolling Eyes - слънчева тиха есен.
Елвиня, къде е това със слънчевата тиха есен? Защото в София си е определено студено, мрачно и ветровито!  Sick Все едно е октомври-ноември, а не едва септември... Между другото, честит ви празник, девойки - днес официално започва ЕСЕНТА:  bowuu



fever, и от мен поздравления за новата ви темичка - дано я изпълните само с хубави емоции  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 12:36 от vihrogonche

# 59
Анабел,дано сватбата ви мине както сте си мечтали и без усложнения,пожелавам ти страхотно време и незабравими мигове...и един съвет:на сватбата не мисли за маси,кой дошъл пък кой-не,кога ще изнесат вечерите,има ли всичко на масата...и т.н.-остави някой да се погрижи за това,а ти гледай мъжа си и само се забавлявай без да мислиш за нищо-това е твоят ден!  bouquet
А аз днес пак съм на проба за роклята Cryпредния път изобщо все едно не беше шита за мен-гърдите явно още са ми пораснали и не ми ставаше бюстието,сега има ново скроено и дано е о.к,че имаме 2 седмици и половина до сватбата Praynig
В петък бяхме на доктор да видим човечето-то много палаво  newsm30не се спря! но разликата от предния път и сега е доста голяма,както казва майка ми -вече има физиономийка Simple Smileи се чешеше по ушенцето smile3503за съжаление не мога да кача снимка,само клипче имаме този път,а то е големичко.Доктора измери главичката-термина ми е на 11 март,но по размера на главичката показва 6-ти,но той каза че това се мени,но аз си имам чуство че ще е преди 11-ти така или иначе малко жени си раждат на термина(за това се казва предполагаем термин)
За ББ4-никога не съм го гледала...просташко е-нищо умно няма-опитах се 1-2 пъти отдавна,но реших,че е тъпотия и няма да го гледам.
На пловдивската среща беше супер,но се надявам другия път да сме повече и с по-големи тумбаци:preggo:

Общи условия

Активация на акаунт