3-step систематa на Clinique за почистване на лице

  • 28 765
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Сиренце,ползвам почистващата вода и тоника им.
Сега мисля да пробвам и почистващата пяна с розите,за която се спомена някъде... Simple Smile
Хм, понеже нямат продукт за комбинирана кожа ползвам на Авен, като посвърши ще си взема или медения, или розите  Thinking

# 16
  • Мнения: 225
момичета незнам дали тук може да питам, но се опитвам да намеря къде да си направя теста на клиник за кожата, но нещо не мога да намеря...


https://www.clinique.com/templates/user/skin_report.tmpl

# 17
  • Мнения: 4 784
Ползвала съм ги, но се оказаха слабички за моята кожа. Имах нужда от по - силна козметика и за това сега се отказах от трите стъпки и ползвам само отделни продукти на Клиник, като например сапуните за измиване на лицето и декоративната им козметика.

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ползвала съм ги, но се оказаха слабички за моята кожа. Имах нужда от по - силна козметика и за това сега се отказах от трите стъпки и ползвам само отделни продукти на Клиник, като например сапуните за измиване на лицето и декоративната им козметика.
Лелее, Клиник слаби  Shocked Това е най-агресивната козметика, която съм ползвала  Rolling Eyes

# 19
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Има промоция на трите стъпки в представителния магазин на Витошка.....

# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
Сиренце,ползвам почистващата вода и тоника им.
Сега мисля да пробвам и почистващата пяна с розите,за която се спомена някъде... Simple Smile
Хм, понеже нямат продукт за комбинирана кожа ползвам на Авен, като посвърши ще си взема или медения, или розите  Thinking
И моята кожа е комбинирана.Действат ми чудесно:)

# 21
  • Berlin
  • Мнения: 11 263
аз съм 2ри тип, според теста им на сайта.
ползвам mild сапун, не течен, mild лосион и ддмл от януари,2008. от всички съм доволна, сапуна само понякога ми изсушава повече, но за зимата са ми перфекти и 3те продукта, лятото не ползвам ддмл. поизчистват ми се пъпки, когато ги ползвам редовно (защото не съм много редовна по принцип Blush). взех си голям сапун, сега поръчах 2ри лосион, но като свършат, ще си купя други почистващи, защото искам малко разнообразие.

# 22
  • Мнения: 14 490
страхотен ефект отначало, след това като, че ли кожата ми привикна и си върна предишния вид.

кожа нормална към суха, ползвах за втори тип, но ми действаха прекалено изсушаващо продуктите.

# 23
  • Мнения: 779
 има мостри на 3те стъпки в сп.gracia

# 24
  • Мнения: 4 784
Лелее, Клиник слаби  Shocked Това е най-агресивната козметика, която съм ползвала  Rolling Eyes
При мен е точно обратно - Клиник е най-слабата. Добре, че отидох на консултация с дерматолог, за да го разбера това. Сега ползвам лосиона на Себиум Биодерма, редувам и сапуна за лице Клиник/Биодерма. Биодерма е в пъти по - силна от Клиник.

# 25
  • София
  • Мнения: 31
Аз си взех мостри на 3те стъпки, но определено не са това, което очаквах. Консултантката ми даде 2ри тип. От измиващия гел не останах очарована - за тези пари измиващите гелове на Biotherm са много по-хубави. Лосионът беше ужасно агресивен, спиртен, а аз не съм любител на този тип. Овлажнителят само ми хареса, но този по-лекия за 3ти тип кожа(специално ходих да си взема мостра и от него, защото другият ми идваше много мазен). Та аз общо взето останах разочарована от 3те стъпки и мисля, че за тези пари определено може да се вземе нещо по-добро и по-щадящо за кожата. И аз съм хвърлила око на Nuxe Simple Smile Знаете ли къде дават техни мострички?

# 26
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
edit,

добре дошла в дружинката на Nuxe  Hug. Ето една страхотна тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328299.0

# 27
  • Мнения: 33
Ползвам трите стъпки за втори тип кожа, вече 2 години-доволна съм. Ползвам дневен и нощен крем на същата фирма, както и емулсия за заличаване на тъмни петна от около два месеца и има ефект. Разгримиращите им продукти са много добри, както и декоративната козметика. Според мен от съществено значение са вида и състоянието на кожата, няма универсален продукт, който да действа еднакво на всички. Simple Smile

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
При мен е точно обратно - Клиник е най-слабата. Добре, че отидох на консултация с дерматолог, за да го разбера това. Сега ползвам лосиона на Себиум Биодерма, редувам и сапуна за лице Клиник/Биодерма. Биодерма е в пъти по - силна от Клиник.
На Биодерма ползвах почистващ продукт от тази Себум серия, доста ми изсушаваше. Иначе имах околоочно кремче от Сесибио серията - нищо особено, лека хидратация, не беше агресивен. От тази серия Сесибио имах почистваща вода, много добър продукт- щадящ, почиства добре. Имаше и един тониран крем Себум, от него бях най-доволна. Преди беше жълта серия, сега май е зелена. Ама и аз поизтрастнах пъпките де  Mr. Green Абе като цяло за парите си е добра козметика, имат доста добри продукти, особено слънцезащитната им серия е много добра, нея си я ползвам и сега.  Sunglasses

# 29
  • софия
  • Мнения: 756
Има пак промоция на КЛИНИК в БЮти зоните...мернах плакат на който пишеше КУПИ 3те стъпки за 122лв и получи безплатно комплект за твоята кожа.. обаче не можах да разгледам по-подробно...

Общи условия

Активация на акаунт