3-step систематa на Clinique за почистване на лице

  • 28 777
  • 109
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 54
Трите съпки на Клиник са перфектна грижа за проблемна кожа.Не съм виждала по-добър продукт и с по-цъвършени резултати от него!Цената си струва,когато наистина имаш проблемна кожа.Купуват се не по-често от два пъти годишно все пак.

# 91
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
...  ..Една от евтините козметики в САЩ.Никой не си дава доларите там за клиник Naughty
...

Пълни глупости. Не че няма по-скъпи серии и марки, но Клиник не е в класата дръгстор козметика, която е евтината (Лореал, Ревлон, Гарние). Хората си ги купуват нормално. Както си купуват и Ревлон, и Есте Лодър, и Ланком, и един куп други, по-специализирани козметики.

Иначе е вярно, че в България Клиник са много по-скъпи, дори в абсолютна стойност.

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 357
За 150лв тогава лятото си взех 3те стъпки,3 сапуна,едно кремче за порите-poor minimizer,пудра и фдт Crazy Joy
Как се надявах да ми паснат на кожата Praynig.Щеше да е супер ,защото имам роднини ,които се прибират често в бг и можеха да ми носят. Whistling

# 93
  • Мнения: 225
 Rissse, имаш 4 постинга в темата, а така и не стана ясно какво точно не ти харесва в 3-степ. Лично аз съм от доволните(писала съм вече), но това не ми пречи да искам да чета още ИНФОРМАТИВНИ мнения-положителни и отрицателни.

# 94
  • Мнения: 54
Мисля,че ако на някой не са паснали трите стъпки,проблема не е в продуктите,а в неправилната диагностика на типа кожа.Дали наистина консълтацията е била добра,продавачката достатъчно компетентна и избора точен?Това е от решаващо значение за тези продукти.Те са силни и трябва подбора им да е на ниво,за да има ефект.

# 95
  • у нас
  • Мнения: 1 870
 По теста за опрделяне типа кожа в сайта на Клиник излизам тип 2 Thinking, а кожата ми е смесена през зимата, през лятото мазна. В размисли съм кои продукти са подходящи, тъй като прочетох както много пологжителни така и много отрицателни мнения newsm78. Ако някой може да помогне със съвет ще съм благодарна Hug

# 96
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мисля,че ако на някой не са паснали трите стъпки,проблема не е в продуктите,а в неправилната диагностика на типа кожа.Дали наистина консълтацията е била добра,продавачката достатъчно компетентна и избора точен?Това е от решаващо значение за тези продукти.Те са силни и трябва подбора им да е на ниво,за да има ефект.

Диагностиката е важна, но истината е че 3-те стъпки са агресивна козметика и не стават за всяка кожа. Аз съм типичен пример - кожата ми е чувствителна, Клиник изобщо не ми понася като бяла козметика. Ползвам медицинска козметика и съм доволна.

Относно цените на Клиник и Ести Лаудер - наистина в САЩ примерно цените им са наполовина от тези в България. Един от коледните пакети на Ести Лаудер, който в България беше широко рекламиран по празниците струваше 200 лева. В САЩ абсолютно същият комплект е на цена 50 долара. Разликата е фрапираща.

# 97
  • Мнения: 776
Rissse, имаш 4 постинга в темата, а така и не стана ясно какво точно не ти харесва в 3-степ. Лично аз съм от доволните(писала съм вече), но това не ми пречи да искам да чета още ИНФОРМАТИВНИ мнения-положителни и отрицателни.

Мисля,че ако на някой не са паснали трите стъпки,проблема не е в продуктите,а в неправилната диагностика на типа кожа.Дали наистина консълтацията е била добра,продавачката достатъчно компетентна и избора точен?Това е от решаващо значение за тези продукти.Те са силни и трябва подбора им да е на ниво,за да има ефект.

Диагностиката е важна, но истината е че 3-те стъпки са агресивна козметика и не стават за всяка кожа. Аз съм типичен пример - кожата ми е чувствителна, Клиник изобщо не ми понася като бяла козметика. Ползвам медицинска козметика и съм доволна.


 Peace Абсолютно, излишно е да дълбаем "Как така на някой не му е паснала козметиката" Tired Няма "защо", просто всяка кожа е индивидуална - на едни им действат добре продуктите, на други не Peace

# 98
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Нищо не дълбаем. Просто всеки казва дали е доволен или не от 3те стъпки и защо.  Peace

# 99
  • Мнения: 14 499
Мисля,че ако на някой не са паснали трите стъпки,проблема не е в продуктите,а в неправилната диагностика на типа кожа.Дали наистина консълтацията е била добра,продавачката достатъчно компетентна и избора точен?Това е от решаващо значение за тези продукти.Те са силни и трябва подбора им да е на ниво,за да има ефект.

аз например съм по тестовете 2 тип. ползвах продуктите за втори тип кожа, отначало кожата ми стана страхотна, но след около 2 седмици започна да става по-зле, да се изсушава и да губи тонус. добре, че бях взела малки опаковки.

преди месец - два реших, че кожата ми има нужда от сериозно избистряне на тена и си взех отново трите стъпки за първи тип, тоника е майлд, даже не този за първи тип кожа, а за най-сухи и чувствителни. отначало беше добре, избистри се тена, ама напоследък почнаха пъпки да ми стават. доста  Rolling Eyes, та макар да не съм свършила опаковките май ще приключа отново преждевременно с трите стъпки

# 100
  • Мнения: 776
Нищо не дълбаем. Просто всеки казва дали е доволен или не от 3те стъпки и защо.  Peace

На мен изказвания от сорта на "ако еди какво си, значи със сигурност е еди що си" ми се струват крайни. Нещата не са едностранчиви. За това казах, че няма нищо чудно във факта, че на някой кожата не му е харесала козметиката Peace

# 101
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Нищо не дълбаем. Просто всеки казва дали е доволен или не от 3те стъпки и защо.  Peace

На мен изказвания от сорта на "ако еди какво си, значи със сигурност е еди що си" ми се струват крайни. Нещата не са едностранчиви. За това казах, че няма нищо чудно във факта, че на някой кожата не му е харесала козметиката Peace

Какво точно не ти допада в моето изявление не разбрах?
Това че 3те стъпки са агресивни? Това че не понасят на моята кожа?
Или нещо друго?
Както виждаш има и други потребителки, на които не им понасят, защо се хвана за моите думи не схванах?

# 102
  • Мнения: 776
Нищо не дълбаем. Просто всеки казва дали е доволен или не от 3те стъпки и защо.  Peace

На мен изказвания от сорта на "ако еди какво си, значи със сигурност е еди що си" ми се струват крайни. Нещата не са едностранчиви. За това казах, че няма нищо чудно във факта, че на някой кожата не му е харесала козметиката Peace

Какво точно не ти допада в моето изявление не разбрах?
Това че 3те стъпки са агресивни? Това че не понасят на моята кожа?
Или нещо друго?
Както виждаш има и други потребителки, на които не им понасят, защо се хвана за моите думи не схванах?

Лу, напротив! Абсолютно съм съгласна с твоето изказване! Първият ми пост беше по повод коментарите на kloe и antoanetastat, които ми се сториха крайни, а използвах твоя цитат, за да изразя съгласие с мнението ти Wink Често в темата се изразява едва ли не учудване, че видиш ли на някой 3-те стъпки не са му харесали и веднага причината се търси навсякъде другаде, но не и там където трябва - в индивидуалните характеристики на кожата Peace Надявам се сега разбираш какво имам предвид или трябва да развявам бяло знаме? Mr. Green

# 103
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Лу, напротив! Абсолютно съм съгласна с твоето изказване! Първият ми пост беше по повод коментарите на kloe и antoanetastat, които ми се сториха крайни, а използвах твоя цитат, за да изразя съгласие с мнението ти Wink Често в темата се изразява едва ли не учудване, че видиш ли на някой 3-те стъпки не са му харесали и веднага причината се търси навсякъде другаде, но не и там където трябва - в индивидуалните характеристики на кожата Peace Надявам се сега разбираш какво имам предвид или трябва да развявам бяло знаме? Mr. Green

Ох, kiora, извинявай неска съм ужасно недоспала и схващам бавно  Blush Hug

# 104
  • Мнения: 2 768
Пак се включвам в темата за потвърдя думите на Лу и другите момичета - 3те стъпки на Клиник не са за чувствителна кожа!
Имах места буквално със "свалена" кожа, която бавно и славно се възстанови (слава Богу).

Общи условия

Активация на акаунт