За колко време си изпива млякото бебе на 5 месеца?

  • 2 265
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 490
дъщеря ми е почти на пет месеца, за 5 минути го изпива. пие по 180 мл.
бибероните, които ползвам са на чико, за след 4 месеца

# 16
  • Мнения: 4 434
Много бързо си дръпваше млякото Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 763
Моето дете не е пило Фризовом, а друго мляко, но никога не е пил мляко за повече от 5 минути. На 5 месеца изпиваше 180-210мл.

# 18
  • Мнения: 9 973
мноооооого бързо-до 5мин. го изяждаше

# 19
  • Мнения: 91
между 4 и 6 мин в повечето случаи на 6-тата мин вече е готов Peace

# 20
  • Мнения: 1 512
Ами различно - понякога за около 6 мин, друг пък за около 10 мин по 150 мл.АМ ( бибите са на Нук).

# 21
  • Мнения: 66
Моята маймунка пие по 130мл Хип  Sad  ,но опразва шишето за отрицателно време !

# 22
  • Мнения: 6
bebo hapva 180-190 gr. kiselo mliako. toi nikoga ne e ial AM , za6toto amerikancite sa izmislili adaptiranoto mliako i to e izkustveno , samo zashtoto niamat estestveno Grinning

# 23
  • Мнения: 31 206
По приницип бързо свършва млякото ако са гладни бебетата.

# 24
  • Мнения: 94
Моята Яна успява да си изпие млякото (160 мл) за 1 час и то ако имам късмет Winkкоето естествено не е нормално - Не се притеснявай вие сте супер

# 25
  • София
  • Мнения: 23 097
Когато малката е много гладна - за около 5 мин си изцоква всичко, дори ми се налага отвреме на време да вадя биберона, защото се получава вакуум  Mr. Green 10 мин са съвсем нормално време, важното е, че детето си хапва и му харесва  Peace

# 26
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Мисля че 10мин е добре още повече щом казваш че дупката е широка Simple Smile

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 22:43 от Gugalinka

# 27
  • Мнения: 3 993
И аз мисля,че 10 минути е идеално време да си изпие млякото. Значи има апетит детето!  Simple Smile  Hug И моята шушулка си изпива млякото за това време горе-долу, понякога малко по-дълго, зависи колко точно е гладна. Но когато е гладна...и аз дърпам биберона, защото прави вакуум!  Laughing Сега пием по 180 мл. Аптамил.
А относно дупките на бибероните, ние вече не ползваме бибероните с най-малките дупки, с които започнахме за новородено. Това е естествено, бебетата ни порастнаха, вече карат 6-ти месец, съответно и бибероните трябва да са с по-големи дупки.

# 28
  • Мнения: 1 080
Ми то май от дупката зависи з аколко време ще го дръпне!!!

Общи условия

Активация на акаунт