Варненското чедо загоряло - за листенца есенни е закопняло!!!

  • 14 850
  • 284
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 144
За ОДЗ  Петър Берон вече не важи това автоматично прехвърляне от яслата в градината . Това предупреждава директорката още при подаването на документите.
Документи се подават само януари месец и се започва от първия работен ден , а приема на децата е юни и септември .  Тази година първия работен ден беше 2.01. , та аз от новогодишния купон направо на опашката пред яслата отидох  Naughty

# 196
  • Мнения: 143
За това дали важи или не не знам но пак си  ходихме и си подавахме документите но учителките от яслата ни казаха да не се притесняваме защото всички които са си подали молби ще бъдат прехвълени от яслата в градината.Така че съм склонна да си мисля че едно се казва а друго се случва късмет на всички с приема Peace

# 197
  • Мнения: 50
Дали някъде може да се види как са разделени районите по адреси за прием в яслите. Чух че искат адресна режистрация в района на яслата където подаваш документи.

# 198
  • Варна
  • Мнения: 893
Да вЪ черпавам - мойто мъж има рожден ден днес:




# 199
  • Мнения: 1 554
Добро утро

Верджи да ти е жив и здрав мъжа,много да ви слуша и глези Hug

# 200
  • Мнения: 2 960
Добро утро момичета  bouquet
Днес ще бъде един мнОООго приятен за разходки ден.
Вержи,честит ти рожденик.Да му купиш много хубав подарък bowuu

имам питане-мамите ,които взимат храна от детската кухня на Фотинов-КАК ВИ СЕ СТОРИ ВТОРОТО ВЧЕРА.-става дума за храната на втора група.На мен ми лъхаше на мърша и върховна отврат.Чудих се дали няма умрели катерици вътре Mr. GreenИзхвърлих го от раз -толкова гадна работа не съм помирисвала  през живота си .

# 201
  • Мнения: 109
Верджи,да ти е здрав  мъжа и да те носи на ръце;-) Peace Mr. Green  bouquet

Данинка- за рибата ли питаш? абе изядохме го,но не миришеше на риба определено....после имахме едно миризливо аки...ве4ерта чак де...може от него да е;-( нещо много се смарянгяса менюто им напоследък???? ама докато не им /"бръмнем"телефоните,4е не се справят с готвенето,няма да стане ...вервай ми!
аз се втасох яко- взех си в4ера АБ ,4е почнах да бухам като пуша4...егати настинката...ина4е немам Т,ама ...вси4ко друго имам!! #Crazy Sick

# 202
  • Мнения: 5 178
Варненски мами моля помагайте,
какво искат за кръщене във Варненските църкви, запазихме час за събота 11.10 в една малка църква до римски терми, жената хубаво ми даде лист с исканите неща .. ама умната ми глава го изгуби
помня само
- китка
-сапун
-хавлия
-зехтин
-бял плат
-кръщелното на кръсницата
- и акта за раждане на детето

Друго някой да се сеща ?

# 203
  • Мнения: 1 554
Данинка,що бе нашата рибка хубава беше Thinking изядохме си я с кеф Peace
Коте,коя църква,св.Параскева ли Grinning

# 204
  • Мнения: 5 178
точно в нея Морска

# 205
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Варненски мами моля помагайте,
какво искат за кръщене във Варненските църкви, запазихме час за събота 11.10 в една малка църква до римски терми, жената хубаво ми даде лист с исканите неща .. ама умната ми глава го изгуби
помня само
- китка
-сапун
-хавлия
-зехтин
-бял плат
-кръщелното на кръстницата
- и акта за раждане на детето

Друго някой да се сеща ?
И нови дрешки за обличане.Не е зехтин,а 500мл.олио.Когато отидеш там си купуваш 2 големи и две по малки свещи.Това е информация от 14.08.2008г.Да ти кажа,че нашия сапун и хавлия попа изобщо не ги използва.

# 206
  • Мнения: 5 178
хавлията и сапуна знам са за бедните,  олиото/зехтина май също

# 207
  • Варна
  • Мнения: 1 023
хавлията и сапуна знам са за бедните,  олиото/зехтина май също
Аз доколкото си спомням от каката-попа първо си измиваше ръцете със сапуна и тогава къпеше бебето и се обърсваше в хавлията,а олиото е дарение за църквата.

# 208
  • Мнения: 1 167
Ей мами я кажете, че съвсем се обърках: Каква е разликата м-у "чиста ясла" и ясла в ОЗД и какъв е редаи КОГА се  подават документи в двата и какви са те?

# 209
  • Мнения: 5 178
чистата ясла си е ясла и първо кандидатстваш за нея, а в годината в която детето ще навърши три се строяваш да чакаш за градина . Сутрин рано през януари Sad
в ОДЗ кандидатстваш за ясленската група пак рано през януари, но приемат ли те там вече автоматично детето минава в 1 група на ДГ, без да има  януарски купон на открито номер 2

Общи условия

Активация на акаунт