Варненското чедо загоряло - за листенца есенни е закопняло!!!

  • 14 796
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 554
Всяка църква иска различни неща ,Коте тази иска зехтин,купи малък от 250мл Peace

# 211
  • Мнения: 2 960
чистата ясла си е ясла и първо кандидатстваш за нея, а в годината в която детето ще навърши три се строяваш да чакаш за градина . Сутрин рано през януари Sad
в ОДЗ кандидатстваш за ясленската група пак рано през януари, но приемат ли те там вече автоматично детето минава в 1 група на ДГ, без да има  януарски купон на открито номер 2
абе не е точно и така-не винаги и не във всяко ОДЗ децата се прехвърлят автоматично от яслената група в детската градина.Така ,че не се успокоявайте.В последно време даже много мои приятелки "изгоряха"точно по тази причина.Надяваха се ,че ще им прехвърлят децата  АВТОМАТИЧНО ,но йок ....не стана работата.Дори едната ми аверка накрая с връзки за Булдозер/много яки"се намърда със зор в градина..имаше вероятност да си остане детето без градина.

# 212
  • Мнения: 50
 Здравейте мили мами и дечица  Hug 
Пак не съм писала от доста време  Embarassed ама иначе постоянно надничам да не би да изтърва някоя клюка  Embarassed

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕКС НА МАМА ДИДИ (на патерици  Embarassed )   Heart Eyes    bouquet  Да й е жива и здрава малката красавица и много, много да я радва  Heart Eyes  и бързо да оздравее  Praynig


ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН И НА МАРТИ НА МАМА ЛИНА  Heart Eyes   Heart Eyes   Heart Eyes ПОЖЕЛАВАМЕ МУ ДА ПОРАСНЕ ГОЛЯМ И ХУБАВ МЪЖ И ВСИЧКИ МАЦКИ ДА МУ СЕ ЛЕПЯТ за ужас на майка му  hahaha  Hug     bouquet  [/size] [/color]

Вержи честит ти рожденник и на теб  Hug  че те мъжете и без това са като децата  Hug да ти е жив и здрав за да се грижи за вас  Wink    Hug

Като сте се разприказвали за тези ясли направо ми се сви стомаха  Cry  Като знам, че и аз ще съм на следновогодишен купон тази година ми се плаче от сега  #Cussing out Дано поне да се съберем на опашката познати мами, че наистина да го обърнем на купон, че то си е жив кошмар иначе  Joy

# 213
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МАРТИ 
да е жив и здрав и мнОООООООго послушен.(не че не е  Joy Joyтой е най послушен от тайфата Peace Mr. Green)

хмммм,за яслата не ми се мисли.Петс,аз викам да пратим мъжете на ЯслЕн купон.А ние ще седим на топло вкъщи Mr. Green Mr. Green

# 214
  • Мнения: 2 960
ЧЕСТИТА ДА Е ПЪРВАТА ГОДИНКА НА МАРТИ НА МАМА ЛИНА

# 215
  • Мнения: 3 973

Като сте се разприказвали за тези ясли направо ми се сви стомаха  Cry  Като знам, че и аз ще съм на следновогодишен купон тази година ми се плаче от сега  #Cussing out Дано поне да се съберем на опашката познати мами, че наистина да го обърнем на купон, че то си е жив кошмар иначе  Joy
Я не се оплаквай,някои хора тая година за втори път ще се редят Mr. Green
Миналата година за ясла сега за градина bowuu
И като се сетя че тези които са ми по район са едни от най желаните Rolling Eyes ми призлява.Трябва да го направят да се кандидатства само по адрес по лична карта и да не важат онези ти ми хвърчащи листчета Crossing Arms

Да ви кажа ли аз Данинка как работи Mr. GreenЦял ден мога да я замествам така Joy Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 50
.Петс,аз викам да пратим мъжете на ЯслЕн купон.А ние ще седим на топло вкъщи Mr. Green Mr. Green

 Joy  представяте ли са да съобщим гордо на мъжете, че сме им спретнали новогодишна изненада с веселба на открито  hahaha и подарък - празнична торбичка със суха храна и пийване т.е. алкохолче да се сгреят  Mr. Green Направо ще се зарадват  #2gunfire Но във всеки случай не съм си и помислила аз да ходя на тази забава  Embarassed

DZ  не се оплаквам а се вайкам от сега  hahaha Ама си права за адрес по лични карти  Peace

# 217
  • Мнения: 3 973
О ама да не си мислите че ще се разминете само единия да чака.Ви на едно място ,мъжете на друго.Дан ривете после че не са ви взели щот мъжа са напил и изпуснал реда  Joy

# 218
  • Мнения: 50
О ама да не си мислите че ще се разминете само единия да чака.Ви на едно място ,мъжете на друго.Дан ривете после че не са ви взели щот мъжа са напил и изпуснал реда  Joy

мажду другото имах някакви такива подозрения  ooooh! и май така ще стане.  #Cussing out

# 219
  • Мнения: 2 960
DZ,то мацко само от страни така изглежда.. Joy JoyМалко след като се скивахме се юрнах да хода да снимкам материалче за старта на ОНЗИ важен телефон 112.Е то бързо стават нещата при нас и имаме повечко време за лафче-кефче де  Embarassed
Тъкмо сме на тема ЯСЛИ ето нещо важно: bowuu
Да ви кажа сега ,за да знаете/ако разбира се не знаете де/ВЕЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЕ НОСЯТ ХИГИЕННИ МАТЕРИАЛИ И ДА СЕ ДАВАТ ПАРИ ОТ РОДИТЕЛИТЕ ЗА КОНСУМАТИВИ В ЯСЛИ И ГРАДИНИ-КМЕТА ЗАБРАНИ ТОВА СЪС СВОЯ ЗАПОВЕД.-казано на кракто забрани така наречените "Дарения от родители".За да не се жалват директорите ,че все нямали туй-цък онуй-цък общинката отпуска всеки месец двойно повече парички  за всяка ясла или ОДЗ.Ето още:
http://www.dnesplus.bg/Society.aspx?f=99&d=246414

# 220
  • Мнения: 3 973
Ни така направихме.Аз пред *Приказен свят* той пред *Звънче*
И на двете места ни приеха Mr. Green Ако имаме такъв късмет и тази година Whistling

daninka   тъи ши кажеш ти  Mr. Green не ме щеш за замесничка-много ме бива в пиенето на кафе Heart Eyes  bouquet

# 221
  • Мнения: 2 960

daninka   тъи ши кажеш ти  Mr. Green не ме щеш за замесничка-много ме бива в пиенето на кафе Heart Eyes  bouquet
аз наистина си търся колежка ,ама не за кафенце . Confused...наистина ни трябва човек за репортажи.....ама нещо не намирамееееееееее ooooh!

П.П.Абе като гледам всички сте се запътили да пускате деца на ясли и градини.Айде за градината е ясна работата ,добре е да се ходи там.Обаче аз мисля да не пускам Виктор на ясла newsm78поне така ми се струва.

Не сте ли се замисляли да"назначите"някоя баба по новата програма ,стартираща от януари 2009 -там на бабата ,освен пенсията ще може държавата да и дава минималната РЗ за гледане на внуче.

# 222
  • Мнения: 1 554
опааааа

Честит рожден ден на Марти

Данинка,аз съм насреща,ще интервюирам който кажеш Mr. Green

# 223
  • Мнения: 5 178
Daninka, ако намериш баба дето за 110 лв да го гледа добре..
но цените започват от 350-400 лв и другото при нас като фактор беше, че той е много контактен и иска да играе с деца, а бабата която гледа дете в нашия вход упорито държи детето в количката и избягва площадките "майка му като се върне да си го води"


А да а нашите баби са далече, пък и имат по доходна работа и моята майка е мнооого далече от пенсията

# 224
  • Мнения: 3 973
аз наистина си търся колежка ,ама не за кафенце . Confused...наистина ни трябва човек за репортажи.....ама нещо не намирамееееееееее ooooh!
А неставам аз за такава работа-гълтам си граматиката пред камера Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт