Мами в БЕЛГИЯ - 6

  • 16 095
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Ей Justy, ще се побьркаме от любопитство покрай теб сега. Аз май нямаше да издьржа да не разбера какво ще е Heart Eyes
Иначе за Лондон аз бях супер доволна лятото от "Eurostar", за 2 часа си почти в центьра на града. А и няма да ти става лошо вьв влака Wink
Как сте вие след смяната на времето - при нас положението е трагично, София се буди в 6.30 вместо както преди в 7.30. Аз нещо не мога да спя добре сьщо, а за капак в сьбота си преподредихме спалнята (заради новият гардероб) и леглото го обьрнахме в друга посока, та ложе и от това да е

# 256
  • Мнения: 27 524
Хи хи, чела съм аз по книгите как доста жени и двойки не искат да знаят предварително пола на детето, но досега не бях срещала  Laughing
И аз исках да знам, настройвам се психически, измислям имена, подготвям дрешки...  Simple Smile

Момичета, най-изненадващо във вторник идват свекър ми и свекърва ми за десет дни, така че за срещата другата събота и неделя аз сигурно пак няма да мога  Tired Може и да мога, де, ама не знам отсега със сигурност  Embarassed Всъщност защо да не мога, то няма да е цял ден, хайде, ако се организираме, ще направя всичко възможно  Hug

# 257
  • Мнения: 1 572
Novaa нашия малкия се буди последните дни в 5-6 ч , това никога не е било и по цяла ное неспокоен
Джъсти ние ходихме в лондон точно като бях бременна съвсем в началото , малко ми прилоша във влака но защото бях седнала обратно на движението , иначе Eurostar са перфектни , 2.20ч и си в центъра на лондон , няма смисъл да блъскате колата и карате с обратно на нашето движение
среща ще има ли последно , трябва някакси да се преброим колко сме
Блонди ти кола не караш ли

# 258
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Аз с имена съм се "подковала", така да се каже Wink Дрешките (поне в началото) ще са на баткото, така че не ми се налага да мисля. Леглото и шкафът ще са бели, абе готови сме и за момиче, и за момче  Grinning
На мен вече не ми е лошо, така че пътуването няма да ми е проблем. Проблем ще е малкия, че като се умори и вдига ръце да го носи баща му на конче Sad

# 259
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Аз мисля за срещата за неделя на 9 Ноември, разбира че няма да е цял ден  - предполагам сутринта или следобеда за 2-3 часа. Блонди, ами ти ще кажеш за теб какво ще е по-добре. Иначе ние сме на линия сьс сигурност - аз и Софето Wink На мьж ми този пьт ще му спестя емоцията от бг-срещата Mr. Green
Райли - вие кога си идвате?
В крайна сметка аз предлагам да се преброим и да видим кога за всеки ще е вьзможно...

# 260
  • Мнения: 27 524
За мен неделя е по-добре, защото понякога в събота получаваме стока и ще стане по-сложно. И следобяд, понеже Криско спи до 10-11 сутрин  Crazy Но ще кажете и вие как сте, не пречи да го вдигна да стане, а може и да нямаме стока, ще видим.
Jeje, имам почти всички категории - коли, тирове, трактори, камиони  Laughing но не карам. Много съм зле с ориентациите и няма да се оправя  Crazy  Grinning Пък и мъжът ми купи едно чисто ново БМВ и остава да го потроша някъде  hahaha
Ще дойдем, само да се организираме,  Hug тримата ще сме  Simple Smile
Мога да ви доведа и свеки, ако искате, ще ви смае, няма друга такава като мойта свекърва  hahaha Joy Crazy Mr. Green

# 261
  • София
  • Мнения: 3 123
Блонди,много е сладък Криско с новата визия. Heart Eyes

Райли си идва на 4-ти.

И аз съм за 9-ти. Mr. Green

# 262
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Ние по принцип в неделя следобед имаме уговорка със семействата на 2 от приятелчетата на Марти да ги гледаме на ротационен принцип, но ще го отложим, ако повечето желаещи са за неделя. Така че и нас ни бройте.

# 263
  • Мнения: 832
Здравейте на всички!

bonni, blondi вече сме в Брюксел, така че ако е удобно да ми пратите координати на вашите педиатри. Мерси много!


А за водата - тук намерих за сега само CHAUDFONTAINE, на която има символ за бебе, а и се води изворна (поне така разбирам ot етикета - source termale bron/ eau minerale naturelle). Другата, която също се води изворна - CRISTALINE (eau de source naturelle) e обаче без символ за бебе, но пък не пише, че е минерална, което е задължително за бебоците (да не е минерална)...Това, което ме обърква, е че в първата фигурира думата mineralle. Можете ли да ми кажете нещо за тези двете? Мерси отново!

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 17:08 от кана

# 264
  • Мнения: 27 524
Първата е ок  Peace Кристалин е гадна, с много високо варовито съдържание.

Dr. Ventura Manchilla
rue des Aduatiques 17
1040 Bruxelles

02 734 99 02 за среща, от 9 и 30 до 12 и от 14 до 17 се обаждаш.

# 265
  • Мнения: 1 572
Блонди , имаше миналата година едно предаване точно за водата , Кристалин беше на първо място заедно със СПА /от минералните/ , на първо място в положителния смисъл разбира се  Peace
Спа , и Chaudfontaine не ги препоръчваха за бебета

# 266
  • Мнения: 27 524
Е, защо тогава Кристалин е най-евтината?  Thinking И има много, много CA в нея, а в другите не.
Аз взимах на Нестле или на Вител основно.

# 267
  • Мнения: 1 572
не знам и аз се учудих много , ние пием само такава защото аз съм голяма жаба и ми е лесно с големите бутилки , а на малкия взимаме Евиан

# 268
  • Мнения: 305
Dr. Keyzer
Boulevard Prince de Liège 40
1070 Bruxelles
tel: 02 523 43 86

Винаги с предварително запазен час.

# 269
  • Мнения: 872
От Kind en gezin /местните детски консултации/ ми казаха Кристалин  Peace
Специално съм ги питала каква вода да давам и дали да преварявам 4е6мяна. Никакво преваряване, направо Кристалин 

Общи условия

Активация на акаунт