Да пазаруваме заедно.Сладкарски продукти от ИЛЧОВСКИ 94

  • 57 465
  • 586
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 965
mimi P27 - Ще ти преведа. Цената е за 1 кг. Блока който можеш да закупиш е 5 кг. Значи 1 блок струва 13.25 лв. Не можеш да си вземеш половинка, или 1 кг. Само цял блок.
Магазина се намира на ул. Български орел №8. Ако не знаеш как да стигнеш дотам, ще ти кажа.

# 526
  • Мнения: 1 491
Да, и най-добре отиди до магазина и като си купуваш блока (ако си купиш такова количество) непременно гледай СРОКА  НА  ГОДНОСТ!!!

# 527
  • Мнения: 3 861
запис за да следя темата

# 528
  • Мнения: 930
Магазина се намира на ул. Български орел №8. Ако не знаеш как да стигнеш дотам, ще ти кажа.


да, ако може с карта Blush Embarassed
къде мога да съхранявам такова голямо количество newsm78
на мен ми трябва за домашна употреба
нали Кувертюр Thinking става за чаршаф на тортата newsm78,за чаршаф трябва ли да го смесвам с нещо друго Thinking
 и за какво друго мога да го използвам , т.е. мога ли да направя крем с него ooooh!
извинявам се ако са ми глупави въпросите, но съм начинаещ любител Blush Mr. Green

# 529
  • Мнения: 1 491
mimi P27 предлагам ти да разгледаш Тортената библиотека.
Тортената тема, където можеш да задаваш въпроси свързани с тортоправенето е ТУК

# 530
  • Мнения: 3 861
Момичета има ли с кого да си поделим по един пакет(5килограмов) бял и шоколадов кувертюр? Много ми е да купувам сама по един  newsm78

# 531
  • Мнения: 1 965
mimi P27 - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362773.msg9841532#msg9841532
Ето тук съм обяснявала, как да стигнеш до магазина на Илчовски.
Ето ти и картата.
http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=f7e6872293f5464c4f1fbc4b5509a … &initsearch=1

# 532
  • София
  • Мнения: 413
Доня Коприва аз съм твоя човек!!!  Hug
Ванче кажи моля те кога е крайния дрок в който събираш поръчките?

# 533
  • Мнения: 1 965
Ами незнам кога да е срока. Да речем петък вечер. Въпреки че ми се иска да им звънна и да ни запазят някакво количество за да не свърши. Все пак те не са производители а прекупвачи. Едва ли имат тонове....
Който успее да ми преведе парите до петък - добре. Който не успее ще плати като си вземе нещата.
little_sweet_didka™   и Доня Коприва, разберете се как ще си делите блока в последствие.
Трябва да помислим и как ще си вземете нещата. В събота следобед ще си бъда в къщи, можем и някъде навън да се видим на кафенце. За неделя нищо не обещавам, защото се очертава един маратон от гости, на които трябва да отида.
ЗАСЕГА СЕ ОЧЕРТАВА СЛЕДНИЯ СПИСЪК:
van444eto -  1 блок бял + 1 кафяв
Виолетката - ???????
Иринка - 1 блок бял
Доня Коприва и  little_sweet_didka™  - 1 блок бял + 1 кафяв
Теди - 1 блок бял -
/няма да мога да тичам до автогарата, ще трябва да го мислим по друг начин/
Пропускам ли някой?

# 534
  • София
  • Мнения: 413
Van4e абе аз ли нещо...къде са цените? И този кувертюр ION не е ли по-хубав от блока? Имаш ли наблюдения? Четах нещо обясняваше за двата вида...ама не разбрах много....(все пак съм тъпа бивша манекенка + кърмеща майка и съвсем изфирясал мозък)

# 535
  • Мнения: 1 491
Виолетката - по 1 блок  Mr. Green  щом ще правиш списък  hahaha

didka да не се обиждаме, всички сме манекенки в очите на половинките си  Joy 
Естествено, че ION е в пъти по-хубав, ама за шоколадово тесто тези на Илчовски са чудесни, а цените са много поносими в сравнение на ЙОН-а за кг. Аз обожавам белият кувертюр на Илчовски, дори само да си го ям ей така, а бял шоколад не понасям. Щом ще делиш с Копривка, пробвай сега кувертюра, пък ако не ти хареса след това пробвай и ЙОН-а (ама това е само предложение, не налагам мнение!)   

Ванче, пари аз нема да ти превеждам   Naughty  Ще си ги нося у протмонето и ако настояваш, чак тогава ше ти ги дам на тебе  smile3534

# 536
  • Мнения: 3 861
little_sweet_didka™ , кувертюра на Йон е много вкусен, но нямам база за сравнение защото само от него съм купувала. Ванчето каза, че този на Илчовски не е толкова вкусен, но с него става чудесно шоколадово тесто, а и цената му е в пъти по-ниска. Този на Йон е 15 лв. за 2 кг. в Метро, а този, който ще си делим е 2 и нещо за кг.

Ако искаш можем да минем на лични за да се разберем как ще си поделим кувертюрите.

# 537
  • София
  • Мнения: 413
Малко офф violetblue то няма лошо! Дай боже всяка жена да е топ моделка в очите на мъжът си, ама не й по акъл!!!!  hahaha Joy Тенкю за съвета, я "метни" още един, какво още да си купя? За домашна употреба-някое много боядисващо какао, нещо...незнам не се сещам какво ....  newsm78
 И КЪДЕ СА ЦЕНИТЕ В ТОЯ САЙТ БЕ? НЕ МОГА ГИ ВИДЯ!

Последна редакция: пн, 06 апр 2009, 22:55 от little_sweet_didka™

# 538
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Може ли и за мен един блок бял и един кафяв?

# 539
  • Мнения: 1 491
Може ли и за мен един блок бял и един кафяв?

Мими, дарлинг точно ти от Варна ли? Да ти купим от Пловдив, за да го вземеш от Цигов чарк и да го връщаш до града производител  newsm78  newsm78  newsm78  Ей на това му викам неочаквано добра комбинация  Joy

didka, цени там няма да видиш  Crazy  Иначе, аз и по-нагоре казах за едни перлени прахообразни боички в шишенца .... Първо ги видях на торта на Пепи, после всички Пловдивчанки се отчетоха с такива и аз преревах на краси.мира и тя ми купи и ми прати по пощата  Mr. Green  ЕТО  ГИ         

Общи условия

Активация на акаунт