С коси от златни есенни листа към ПАЗАРДЖИК пристъпва есента(27)

  • 15 453
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 305
Бебе Жорко е уникално красив!Направо ми иде да го нагушкам!Спомних си усещането за кадифено мека кожа при първата ми целувка на Личката!
Бързо възстановяване на мамчето и кротко и лакомо детенце!

# 16
  • Мнения: 1 163

Nellina,малката е голяма кукла, а бебето..... нямам думи  smile3525
ted_, не трябва ли на  Ванчето да промениш??????
Май си пропуснала  Wink
vivi75,къде се губиш, бе жена...

п.с. Я да Ви питам,вие предварително купувахте ли си нещата за детето,така ме сърбят ръцета да си накупя разни роклички.....
Ами поизгубих се малко,целият юли бях на Доспат,а целият август бях в София,придружавах съпруъг ми в Исул-болен е....,до седмица като се пооправя след утрешната операция ще съм по-редовна Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 163
Хайде да се запиша в новата тема и аз  Mr. Green .
Нелкич, да ме махнеш с тез снимки - изглеждам ужасно  Confused

За сега сме добре, леко се шашкам, поне кърмя  Mr. Green .
Подробности - по-късно.

Ще се върна да ви изчета  Tired .
Ванче,да ти е жив и здрав !  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 577


Виви, стискам палци всичко да е наред след операцията Hug дано скоро Сълнцето дойде във вашия дом и да няма повече болести  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 09:46 от Луда Яна

# 19
  • Мнения: 413
Ванче, много добре изглеждате!Жорко изглежда кротко и спокойно бебе, не го видях да плаче на снимките. Simple Smile Вики на изписването се скъса от рев.
Да ви е жив и здрав! Hug
Vivi75, и тук да ти пожелая лека и безпроблемна операция. Peace
Soniamari, ние предварително бяхме накупили всичко.Аз съм с много претенции що се отнася до детето, искам всичко да е перфектно и нямаше как да допусна някой да избира вместо мен. Mr. GreenСамо дрешките взехме в неутрални цветове повечето.Така че давай смело. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 941
Пу, пу мамин златен  Heart Eyes  Джорджи хубавеца  Heart Eyes

Сонче, аз вече съм си купила и количката и кошчето за кола, и ел.помпа и видео-бебефон.... newsm78  , а и една биба с термометър на нея....
Но дрешки още ми се вижда рано, поне за мен...Засега ми казаха че ще е момче, ама аз доде го невидя сама на 4Д-то невярвам  Crossing Arms

За на Ива разказа за кърменето в Торакс - в момента в СЕЛЕНА, на рецепцията има брошури пропагандиращи за ИЗКЛЮЧИТЕЛНОТО КЪРМЕНЕ.  Така че се надявам да го няма този проблем , който го е имала ИВа със Стефко и кърменето.

Тед_ моля , добави ми S-a , който е накрая на ник-а ми  Peace

Ванче, не те ли изписаха много рано  newsm78  Ако имаш нужда от нещо - свиркай  Peace

# 21
  • Мнения: 227
 Привет от мен,в есенния,мъгляв дъждовен ден - днес ...




Беладона,повярвай ми,не изглеждаш ужасно,сияеща,щастлива и слънчева - така те виждам аз,целуни от нас малкият чаровник   love001
vivi75,всичко ще се нареди добре,   newsm10 Flowers Four Leaf Clover  Two Hearts Flowers Four Leaf Clover
Soniamari,и аз като Беладона си бях накупила дрешки в нюанса на гальовното зелено и патешко жълто,защото аз съвсем съзнателно не пожелах да узная пола на детето ни,обичам изненадите  Grinning
Луда Яна,присърце си ми ти,мисля си,че те разбирам,защото моите разбойници са също непредвидими,палави и любознателни за всичко заобикалящо ги и случващо се,но така всичко по-забавно е,пък и въобще не ми звучиш уплашено,ти винаги намираш начин  да се справиш добре  Heart Eyes

   Ден,пъстроцветен ви пожелавам.  Two Hearts

# 22
  • Мнения: 2 214
Ванче мила изглеждаш толкова красива и щаслива че пак ми се иска да мина по този път.
Сонче купих си всичко, това е едно от най приятните неща по време на бременноста, не бих допуснала някой да го направи вместо мен, а и имам шантав вкус така че кой би могъл да се справи със задачата. Не съм суеверна, така че още на 5 декември (два дни преди да родя) бях си изгладила всичко и го наредила по шкафовете. Леглото на  детето беше оправено и чакаше, така че от таткото се изискваше в деня който ме изписаха предварително да мине с парцал навсякъде.

# 23
  • Мнения: 529
vivi75, стискам палци  Peace

Действам смело тогава  Hug

# 24
# 25
  • Мнения: 1 938
Изгубих си златното кръстче. Cry
Имаше голяма емоционална стойност за мен. Cry Cry
Досега съм го губила над 100 пъти сигурно, и винаги съм го намирала, но тоя път май ще бъде за последен... Cry Cry Cry

# 26
  • Мнения: 2 214
Нелина съжелявам Sad разбирам как се чувстваш,преди няколко години в един хотел накарах да разглобят мивката, беше ми паднал пръстена който майка ми подари на 16 години:)

# 27
  • Мнения: 319
Ване, прекрастни сте. Просто любов строи от всякъде  bouquet
Жори е невероятен. Целувки от нас!

Момичето с близнаците се казва Гергана, беше ми комшийка Wink

Нели, много съжалявам за загубата, дано все пак има надежда да го намериш.

# 28
  • Мнения: 1 938
Момичето с близнаците се казва Гергана, беше ми комшийка Wink
Нели, много съжалявам за загубата, дано все пак има надежда да го намериш.

   Вярно бе, Гери и викаха! ooooh!
 Hug Hug Hug

   А за кръстчето - силно се надявах да е в училище. Преди малко се върнах от родителска среща, но...уви! Няма го и там. Cry
   ЛилиHug!
   Гери, би ли ми донесла една брошурка за кърменето, моля! Flutter

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 06:51 от Nellina

# 29
  • Мнения: 227
  Nellina,не тъжи за златния си кръст,когато преди години загубих моят приех,че така е трябвало да се случи,на някой по нуждаещ се  от мен му е бил по необходим и затова съм го загубила,емоцията е странно усещане,убедена съм,че ще носиш в душата си хубавият,скъп спомен от златният си кръст,а материята,не тъжи за нея,преходна е  ...
 Късмет  Flowers Four Leaf Clover ,вярвам,че ако ти принадлежи сега,ще го откриеш и този път,ако ли не,светът ще стане по добър.

Общи условия

Активация на акаунт