....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 12

  • 88 543
  • 620
  •   1
Отговори
# 570
# 571
  • Мнения: 743
И аз си имам тату,но е правена преди 7 години и е поизбледняла вече
http://www.impulse.bg/photos/by/6877892/view/13315810

# 572
  • Мнения: 92
И аз си имам тату,но е правена преди 7 години и е поизбледняла вече
http://www.impulse.bg/photos/by/6877892/view/13315810

Страхотна е! За 7 години бих казала че е перфектна!

# 573
  • Мнения: 5 478
Иначе доколкото знам в Стара Загора в момента няма добър татуист, тези които са добри са в чужбина, така че ако решиш не рискувай тук. Препоръчаха ми едно студио в Казанлък.

Потвърждавам. За това и аз моята я правих в Казанлък. На теб кое студио са ти препоръчали? Може да е същото  Laughing

# 574
  • Мнения: 4 678
Някой може ли да ми покаже йероглиф,който означава щастие?
..напиши...KANJI..в Google Peace
Мерсиии
..въпреки ,че йероглифите бяха модерни преди ..6-7 години Grinning..ама ти си знаеш..все пак татуса остава за дълго време Mr. Green

# 575
  • Мнения: 3 420
Някой може ли да ми покаже йероглиф,който означава щастие?
..напиши...KANJI..в Google Peace
Мерсиии
..въпреки ,че йероглифите бяха модерни преди ..6-7 години Grinning..ама ти си знаеш..все пак татуса остава за дълго време Mr. Green

Хах,остави,вече се отказах..Вчера имах час,обаче не отидох..не мога да се реша какво да си татуирам... Tired

# 576
  • Мнения: 4 678
Някой може ли да ми покаже йероглиф,който означава щастие?
..напиши...KANJI..в Google Peace
Мерсиии
..въпреки ,че йероглифите бяха модерни преди ..6-7 години Grinning..ама ти си знаеш..все пак татуса остава за дълго време Mr. Green

Хах,остави,вече се отказах..Вчера имах час,обаче не отидох..не мога да се реша какво да си татуирам... Tired
..ами нещо което е свързано с теб..спомен..преживяване...интереси Peace
..например с жена ми имаме една и съща татуировка Mr. Green

# 577
  • Мнения: 3 420
Някой може ли да ми покаже йероглиф,който означава щастие?
..напиши...KANJI..в Google Peace
Мерсиии
..въпреки ,че йероглифите бяха модерни преди ..6-7 години Grinning..ама ти си знаеш..все пак татуса остава за дълго време Mr. Green

Хах,остави,вече се отказах..Вчера имах час,обаче не отидох..не мога да се реша какво да си татуирам... Tired
..ами нещо което е свързано с теб..спомен..преживяване...интереси Peace

Ами то аз си харесвам някои неща и в последствие се отказвам.Тука във форума една жена си беше показала татуса-една котка,много ми хареса,ама после като се замисля..кви са тея котки !!??  ooooh!  Направо идея си нямам...Искам да е нещо по-нежно,да не е много голямо,на плешката.. Tired

# 578
  • Мнения: 4 678
Някой може ли да ми покаже йероглиф,който означава щастие?
..напиши...KANJI..в Google Peace
Мерсиии
..въпреки ,че йероглифите бяха модерни преди ..6-7 години Grinning..ама ти си знаеш..все пак татуса остава за дълго време Mr. Green

Хах,остави,вече се отказах..Вчера имах час,обаче не отидох..не мога да се реша какво да си татуирам... Tired
..ами нещо което е свързано с теб..спомен..преживяване...интереси Peace

Ами то аз си харесвам някои неща и в последствие се отказвам.Тука във форума една жена си беше показала татуса-една котка,много ми хареса,ама после като се замисля..кви са тея котки !!??  ooooh!  Направо идея си нямам...Искам да е нещо по-нежно,да не е много голямо,на плешката.. Tired
,.....ти искаш да видиш нещо и да ти хареса. Peace
...по-добре..виж себе си..и как може да покажеш себе си с една тату/какво искаш да кажеш с тази тату Peace
..защото много лесно може да си сложиш....зодия.цвете.буква...плетеница....но какво изразяват от теб самата Peace
..малииийййй..стана много сложно Mr. Green

# 579
  • Мнения: 3 420
Някой може ли да ми покаже йероглиф,който означава щастие?
..напиши...KANJI..в Google Peace
Мерсиии
..въпреки ,че йероглифите бяха модерни преди ..6-7 години Grinning..ама ти си знаеш..все пак татуса остава за дълго време Mr. Green

Хах,остави,вече се отказах..Вчера имах час,обаче не отидох..не мога да се реша какво да си татуирам... Tired
..ами нещо което е свързано с теб..спомен..преживяване...интереси Peace

Ами то аз си харесвам някои неща и в последствие се отказвам.Тука във форума една жена си беше показала татуса-една котка,много ми хареса,ама после като се замисля..кви са тея котки !!??  ooooh!  Направо идея си нямам...Искам да е нещо по-нежно,да не е много голямо,на плешката.. Tired
,.....ти искаш да видиш нещо и да ти хареса. Peace
...по-добре..виж себе си..и как може да покажеш себе си с една тату/какво искаш да кажеш с тази тату Peace

Благодаря Поци Simple Smile Май за трети път ще разглеждам каталога на татуировчика  Laughing

# 580
  • Мнения: 4 668
bonkaivanova - татуировката трябва да значи нещо за теб , да я свързваш с нещо - с преживяване , усещане , нещо което изразява теб самата ...
Не е добре да си правиш татуировка само , защото е модерно или защото искаш да имаш , но не си сигурна какво точно искаш .
Обмисли много добре преди да я направиш , защото аз имам приятелки , които не могат да се понасят с татуировките си , така да се каже ...
 Hug

# 581
  • Мнения: 331
Е, чак пък толкова......просто си намери картинка / в интернет например/ която ти харесва и си я сложи.

# 582
  • Мнения: 183
bonkaivanova - татуировката трябва да значи нещо за теб , да я свързваш с нещо - с преживяване , усещане , нещо което изразява теб самата ...
Не е добре да си правиш татуировка само , защото е модерно или защото искаш да имаш , но не си сигурна какво точно искаш .
Обмисли много добре преди да я направиш , защото аз имам приятелки , които не могат да се понасят с татуировките си , така да се каже ...
 Hug

 Peace Абсолютно съм съгласна. Моето тату може да не се харесва на някой, но за мен е специално. Свързвам го със специален момент от живота ми, нещо много лично, което пазя само за себе си. Така че винаги поглеждайки татуировката си, аз не виждам нея самата, а спомена който ми носи. Затова живот и здраве, когато си направя втората, също ще е свързана с нещо конкретно.

# 583
  • Мнения: 2 751
По въпроса за това как и с какво свързвате татусите...да кажа и аз.
Аз като реших да си правя татус, знаех, че искам пеперуда и знаех къде точно да ми я татуират. Изобщо не свързвам пеперудата нито като символ на нещо, нито със спомен.
Просто виждайки рамото си, виждах там пеперуда  Peace Flutter

(сега виждам една птица на лявата си плешка, но ще видим кога ще кацне наистина  Mr. Green)

# 584
  • Мнения: 149
И аз да се включа Simple Smile
Ето я и моята http://picasaweb.google.bg/bobidinev/Tattoo#5171722722628477874
днес става точно на 1 годинка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт