Днес се облякох така...

  • 10 915
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
идеята е супер,
аз днес не съм на работа но, ходих до детската градина със спортен екип и маратонки  Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 1 824
Аз съм с черна памучна блуза с къс, леко бухнал ръкав с панделка отзад, сив прав панталон с външен подгъв и черни, високи обувки с дебел ток и бомбе (има снимка на псоледните в темата с придобивките). Скучно и офисно с други думи.

А да, отгоре с черно сако и зелен вълнен шал.

# 17
  • Мнения: 1 312
 smile3508

Записче и от мен

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 264
червено яке, дебелинко, че умирам от студ, дънки, някаква синя плетена блуза, кецове.   и аз работя в офис, да не си помислите нещо друго. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 374
Готина е идеята.Айде авторке ти си първа. Whistling Hug

# 20
  • Мнения: 212
Аз съм с черна памучна блуза с къс, леко бухнал ръкав с панделка отзад, сив прав панталон с външен подгъв и черни, високи обувки с дебел ток и бомбе (има снимка на псоледните в темата с придобивките). Скучно и офисно с други думи.

А да, отгоре с черно сако и зелен вълнен шал.

Снимки ако може, моля. То така всеки може да описва с думи. Фантазията ми е слаба и не мога да си го представя...

# 21
  • София
  • Мнения: 1 824

Снимки ако може, моля. То така всеки може да описва с думи. Фантазията ми е слаба и не мога да си го представя...

Може довечера. Сутрин няма време. Но можем да черпим вдъхновение от облеклото на съфорумките от предишния ден.

# 22
  • Мнения: 3 405
Днес по обед аз съм все още по пижама  Mr. Green

# 23
  • Сливен
  • Мнения: 894
и аз да се запиша-идейката е супер Peace

# 24
  • Мнения: 3 641
Днес бежов панталон и същя цвят сако. Отдолу блузка с малко по-вече изрязано деколте отколкото е подходяща за офис/цвят капучино/ Ботички и чанта в много интересен цвят/смес между мед и бронз/. Crazy

# 25
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Днес се бях облякла като прошляк, защото отидох да си взема хормоналните изследвания и знаех,че няма да са хубави , та хич не ми пукаше как съм се облякла Tired

# 26
  • Мнения: 743
Пускам снимка веднага щом се снимам. Но за сега - само описание : от няколко дни ме влече черното - черен тесен панталон, черна блуза /каквато и да е/, червен колан и червени обувки, отгоре с черно вталено сакце и черен тренч.

# 27
  • Мнения: 1 417
Днес съм с ей тая рокля http://www.desigual.com/#/mujer/ - на 3ия ред първата, ботуши до коляното и палто.Даже и снимки имам, че намерих един апарат в офиса, ама нямам кабел Confused

# 28
  • Мнения: 2 803
Черна риза със сребристи копчета, черен панталон, отгоре колан със сребристи орнаменти и бяла жилетка.

# 29
  • Мнения: 1 447
Днес съм с ей тая рокля http://www.desigual.com/#/mujer/ - на 3ия ред първата, ботуши до коляното и палто.Даже и снимки имам, че намерих един апарат в офиса, ама нямам кабел Confused
Роклята е страхотна.

Общи условия

Активация на акаунт