Днес се облякох така...

  • 10 944
  • 130
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 830
Аз пък днес бях с тъмни скини-дънки, черно боди и отгоре дънково яке. Ботите ми са с високи токове, черна гланцирана кожа.

# 91
  • Мнения: 2 388
Не, сестро, дъждобранът  е съвсем друго нещо. Както виждаш, моят стига само до коляното , това е много съществена разлика и аз като човек,който добре владее немски, смея да имам претенции ,че съм много добре запозната както с тази модна тенденция, така и с прозихода на думата. Naughty

Коленопреклонно моля за извинение тогава. Praynig Крайно незапозната съм с езика, на който говорят конете. Mr. Green
Но все пак, моля уважавайте езика си! ( справка - в съседната тема  Laughing )

# 92
  • Мнения: 1 975
Черен панталон с тънко вишнево райе - черна блуза тип прегърни ме, обувки черни на висок ток и те така Laughing А да и пак кожено яке - черно Hug

# 93
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
buttinsky ще те помоля да ми обясниш произхода на думата тренчкоУт от староанглийски щом си такъв лингвист  Naughty Hug

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
La Perla,страхотна си. Peace

# 95
  • Мнения: 2 803
Днес съм с дънки и кожено яке. Нямам настроение, защото е студено и вали.

# 96
  • Мнения: 5 228
buttinsky ще те помоля да ми обясниш произхода на думата тренчкоУт от староанглийски щом си такъв лингвист  Naughty Hug

Думата всъщност произлиза от старобългарската традиция buttinsky кат си облече дъждобрана, хората да се втренчват в нея и да казват: "ко е туй?" - с времето се е получило съвсем леко разместване на буквите, за благозвучие.

# 97
# 98
  • Мнения: 811
Темата е супер!
Много се надявам скоро и аз да поствам тук снимки преди работа  Simple Smile Май повече се надявам да започна нова работа скоро  Blush, но двете (модата и работата) вървят ръка за ръка.
фрики, Ла перла, сусиката, изглеждате много добре! Харесва ми стилът ви!

# 99
  • Мнения: 490
La Perla, чоропогащникът и цвета му са си съвсем ок. Цветовата комбинация кафяво и лилаво ми харесва особено много. Както винаги вкуса ти е безпогрешен. Относно якето. Вярно, че много не пасва, но когато няма, няма и се съобразяваме с наличното Mr. Green
Между другото като се заговорихме за чоропогащници. Много съм се запалила напоследък и ето какъв сайт намерих.
http://www.bebaroque.co.uk/

 
ммм сайта ме плени Crazy

# 100
  • Мнения: 1 447
Днес бях с тъмнозелен костюм с панталони до коляното, светложълта риза, палто-резеда
ето ме и с палтото
обух тези ботуши
Много си е яко костюмчето.

# 101
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
А аз днес заради дъжда се облякох ето така  Peace
  Joy Joy Joy много подходящо за дъждовния ден Hug

# 102
  • София
  • Мнения: 1 938
LaPerla, както винаги си безупречна!

Susikata, много готини ботуши!!!!

Аз днес съм с черна блуза, памучна с дълъг ръкав, върху нея черна рокла до над коляното, която използвам за сукман в случая и черни велурени ботуши, малко под коляното, на равна подметка. Стана много младежко. Да не забравя и чисто новата ми тъъъмно кафява коса. Като кифла съм.

# 103
  • Мнения: X
Ето че Фукла почти ме изпревари...Но както знаете англиЦкият от стари времена се слави със своето богатство и многозначителност на словата. Та скъпи чада мои, второ значение на думата, трето-от ляво на дясно значи канавка. Та как един себеуважаващ се индивид няма да нагази в канаваката с неподходяща за целта материя. Снимката ми добре илюстрира практичността на дрехата, междудругото от уважение към езика на Гьоте не мога да не отбележа, че тази част от облеклото в превод е щрасенграбенмантел. Моля да се изговаря правилно !

# 104
  • Мнения: 2 374
Бе момичета що не си показвате главите повечето имате снимки и в лице,срам ли ви е? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт