В какво настроение се събуждат 3-годишните ви хлапета??

  • 1 614
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 819
Щастлива. Но ако я събудя аз - много зле.

# 16
  • Мнения: 66
Събужда се мнооого кисел и така е близкия половин час.

# 17
  • Мнения: 1 035
И моите артистки сутрин са кисели Сигурна съм че е заради градинката
Сутринта едната, чак устата я заболя и не можеше да стане  Wink

# 18
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
По принцип се събужда в добро настроение, но като разбере, че ще ходи на градина го затрива нанякъде  Mr. Green. Ако пък го разбудя за градна - ужас някакъв...

# 19
  • Мнения: 532
В 90% от събужданията реве ужасно и поне 20 мин й трябват ,за да се оправи.
Много рядко става с усмивка.Тези пъти ги обожавам!

# 20
  • Мнения: 3 929
В повечето случаи се събужда усмихнат. Но сутрин не се наспива явно и е малко сънлив и съответно - крив. Затова започвам да го закачам, за да го разсмея и разбудя, че трябва да го водя на градина.

# 21
Независимо дали е сутрин или след обяд почти винаги е кисел. Гледам да не го закачам много много докато се разсъни и му мине лошото настроение.

# 22
  • Мнения: 1 930
В повечето случаи е киселяк, особено сутрин, ако не се събуди сам, а ние го будим...но има и дни , когато се ококорва и е в страхотно настроение.

# 23
  • Мнения: 3 211
през седмицата задължително е крива, защото я будя за градина.
а съб и нед е весела (в повечето случаи), понякога следобед се буди крива, ако нещо я е стреснало.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 316
  bouquet Много ви благодаря на всички, че споделихте как е при вас. Сега вече гледам по-отвисоко на нещата. Явно ще трябва да се примиря, както и за много други неща и да се правя че нищо не чувам и не виждам докато не се успокои, защото след това си става наистина едно весело и добро дете.

# 25
Ако не съм на близо-с неистов рев. Но когато ме намери (аз винаги съм станала преди него), се захваща за мен като маймунче и започва да се гушка и да ме целува... Heart Eyes...любеобвилко Heart Eyes

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 316
Ако не я събудя аз, а сама- винаги е усмихната. Наложи ли се аз да я будя обаче, стой та гледай...

# 27
  • София
  • Мнения: 553
В повечето случаи се буди с усмивка и бързо се разсънва - аз я будя с целувки, гушкане и мили думи. Има случаи, когато мрънка обаче, но те са по-рядко,а и дори тогава бързо се разведрява, защото гледам с нещо да я разсея. То си е до човек - аз също бързо ставам и се разсънвам, а баща й е кисел първоначално и му трябва малко време.

Общи условия

Активация на акаунт