Акушер-гинеколози- Варна 2

  • 254 922
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 9
Здравеите искам да попитам ниакои знаели мобилниа тел на др Христина Христова Варна  Санита

# 916
  • Варна
  • Мнения: 10
Мобилният на Христина Христова е 0887/816 877

# 917
  • Мнения: 3 927
Може ли да попитам дали случайно някоя от вас е изкарала бременност с прееклампсия и при кой лекар е била на консултации?
Аз направих прееклампсия, но след самото раждане и бих искала да се консултирам с АГ, който е наблюдавал такава проблемна бременност.
Благодаря Simple Smile

# 918
  • Варна
  • Мнения: 3 917
Може ли да попитам дали случайно някоя от вас е изкарала бременност с прееклампсия и при кой лекар е била на консултации?
Аз направих прееклампсия, но след самото раждане и бих искала да се консултирам с АГ, който е наблюдавал такава проблемна бременност.
Благодаря Simple Smile
Мои две близки бяха така и родиха секцио, едната преждевременно по спешност. Тя беше при Боян Георгиев в МД, а другата - при жена му Евгения Георгиева пак в МД. Двамата лекари правиха двете операции.

# 919
  • Мнения: 3 927
Благодаря.
Аз уж изкарах нормална бременност, но нещо се обърка на самото раждане........родих супер бързо, имах няколко болки, които са били всъщност контракции, изтекоха ми водите и след 15 мин. бебо изплака между краката ми на семейната ми спалня  Simple Smile Бърза помощ ни закара в АГ и там след 30 до 50 мин вдигнах кръвното......и оттогава, та чак вчера имам някои отговори какво става с мен.......

# 920
  • Варна
  • Мнения: 3 917
Леле какво раждане! Да не си ти жената дето я върнали от АГ и не я приели, та родила вкъщи?

# 921
  • Мнения: 3 927
Не, мен не ме даваха по тв. Върнатата беше от Окръжна  Simple Smile

# 922
  • Мнения: 759
Тането, надявам се, че си добре?! Историята ти малко ме уплаши... Само здраве ти желая на теб и бебето  Hug

# 923
  • Варна
  • Мнения: 691
Ние се родихме и сме мн доволни от доктора си. Изказвам благодарност на д-р Алфред Якуб от ОБ-Варна, че така добре мина раждането ми под негов контрол. Не се притеснявах от нищо и за мое щастие всичко мина добре. Докато бяхме в болницата по 2 пъти на ден ме проверяваше, винаги се интересуваше дали се чувствам добре и каквито и въпроси да съм му задавала /глупави или не/ми отговаряше изчерпателно.

# 924
  • Варна
  • Мнения: 691
наистина е малко отвеян но е ОК специалист
Защо не попитате по тоя въпрос роднините на младата студентка, която миналата година почина от кръвозагуба под "вещотото протежиране" на въпросния доктор Якуб. Това да си добър специалист и да си внимателен и мил не винаги е еднозначно понятие за съжаление. Когато всичко върви без усложнения и само акушерка е достатъчна, но именно в трудностите и усложненията си проличава кой доктор колко е квалифициран. До колкото ми е известно от писанията по медиите именно недостатъчната му квалификация и опит е довела до загуба навреме за извършването на животоспасяащата операция...

Това че е станал инцидент не е доказателство, че лекарят не си върши работата добре. Докато бях в родилното д-р Якуб изроди още 2 бебета по същия начин като моето. От писанията по медиите както ти твърдиш също не можеш да си направиш адекватно мнение за лекаря. Аз му имах доверие-според мен мнението ти /което както се вижда е отрицателно /за него не го формираш на база личен опит а предположения. само ние които сме раждали при него можем да кажем как работи той. Аз досега не немарих едно отрицателно мнение за него а и личните ми наблюдения са само положителни.

# 925
  • Мнения: 21
Леле какво раждане! Да не си ти жената дето я върнали от АГ и не я приели, та родила вкъщи?

# 926
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Леле какво раждане! Да не си ти жената дето я върнали от АГ и не я приели, та родила вкъщи?

И какво точно искаше да кажеш??

# 927
  • Мнения: 21
zdravey, prosto stana gre6ka ,ni6to drugo

# 928
  • Мнения: 335
Моля,дайте съвет за лекар,който се справя с вагиналните инфекции baby_neutralпри това трайно Thinking

# 929
  • Мнения: 21
zdravey, moga da prepori4am d-r. mutalib mnogo dobir spetsialist,raboti v okrijna bolnitsa spetsializiral e v 4ujbina.  tel;0896506351

Общи условия

Активация на акаунт