Акушер-гинеколози- Варна 2

  • 254 700
  • 1 004
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 21
v meditsinski sentir  ima dobri ginekolozi  na  ,bregalnitsa  / 1

# 946
  • Мнения: 187
malika_,др Хала4ева от 4 ДКЦ,много добър гинеколог и никакъв проблем с болни4ните

# 947
  • Мнения: 19
Д-р Станева, която работи и в Св.Анна, в кой корпус точно да я търся  Confused

# 948
  • Мнения: 21
Д-р Станева, която работи и в Св.Анна, в кой корпус точно да я търся  Confused
[/quote ]             to4no viv igila  ,predi be6e ginekologiya

# 949
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Д-р Станева, която работи и в Св.Анна, в кой корпус точно да я търся  Confused
Малката сграда до светофара на "Г-л Колев".

# 950
  • Варна
  • Мнения: 506
Ох, голямо четене падна ooooh!
Повечето препоръчани доктори са за раждане, та като ми дойде редът ще се обърна към Г.Георгиев или Скочев. Но тъй като ми се наложи кюретаж юни месец след кухо яйце, сега търся лекар, който да провери, дали всичко е наред, за да започваме пак с  опитите. Така че търся по-скоро специалист гинеколог, отколкото акушер. Ако някой е бил в сходно положение, ще съм благодарна да препоръча някого.

# 951
  • Мнения: 21
zdraveyte .d-r. mutalib e mnogo dobir lekar spetsialist, diagnostik i hirurg .raboti v okrijna bolnitsa  spetsiaziral e v 4ujbina tel; 0896506351   -uspeh

# 952
  • Мнения: 19
zdraveyte .d-r. mutalib e mnogo dobir lekar spetsialist, diagnostik i hirurg .raboti v okrijna bolnitsa  spetsiaziral e v 4ujbina tel; 0896506351   -uspeh

Няма ли правила в този форум - за писане на кирилица  newsm78
И за повтарящи се съобщения, които приличат на реклама  #Crazy

Благодаря много Солар, ще отида и ще проуча как стоят нещата Simple Smile

# 953
Но тъй като ми се наложи кюретаж юни месец след кухо яйце, сега търся лекар, който да провери, дали всичко е наред, за да започваме пак с  опитите. Така че търся по-скоро специалист гинеколог, отколкото акушер. Ако някой е бил в сходно положение, ще съм благодарна да препоръча някого.
Най-добре да те види лекаря който ти е правил кюртажа.Иначе на д-р Танев от АГ може да се разчита за обективна оценка,поне аз към него се обърнах.Има добри специалисти и в частните клиники в града.В МД д-р Георгиев да речем.

# 954
  • Мнения: 21
teb ko ta interesuva horata kakto iskat tyi she si pishat kat neti otyrva nevlizai v toz sait qsno li e Wink ti shtot sigurno praish reklami za tui si mislish che ostanalite hora sa kato teb

# 955
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
teb ko ta interesuva horata kakto iskat tyi she si pishat kat neti otyrva nevlizai v toz sait qsno li e Wink ti shtot sigurno praish reklami za tui si mislish che ostanalite hora sa kato teb

я по-спокойно ако обичаш! И пиши на кирилица! прочети правилата на форума!!!

# 956
  • Мнения: 21
az si gi znam pravilata na foruma nqmam q programata trq si q kacha Wink

# 957
  • Варна
  • Мнения: 2 576
az si gi znam pravilata na foruma nqmam q programata trq si q kacha Wink
Горе в редичката от бутони, до този на който пише изход, има бутонче, което ще ти свърши добра работа Wink.

# 958
  • Варна
  • Мнения: 54
здравейте бъдещи мами.аз съм в 17 седмица ,ЖК ми я води д-р Христина Христова (санита).За сега съм доволна от нея,но ако има раждали при нея ще ми е от полза да чуя мнения.

# 959
  • Мнения: 106
здравейте бъдещи мами.аз съм в 17 седмица ,ЖК ми я води д-р Христина Христова (санита).За сега съм доволна от нея,но ако има раждали при нея ще ми е от полза да чуя мнения.

Че тя изражда ли? Money

Общи условия

Активация на акаунт