Обувки/ботуши тип "чорап с подметка"

  • 8 748
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 1 745
мацки,ние също сме ползвали такива миналата зима,но малката вече беше много стабилно проходила.според мен,за бебче на което тепърва,ще му се "клати земята" не са подходящи.

# 16
  • София
  • Мнения: 137
В Хиполенд продават на Bical такива чорапо-ботушки, но не съм сигурна какви разцветки са им останали, че последно като бях при обувките беше малка джунгла, цената им беше 25 или 28лв не съм много сигурна, че не помня по много.  Grinning
Валерия Hug Hug
Днес купихме от магазин Папагал (случайно попаднах) именно такива на Бикал и бяха 10 лв., но са на разпродажба от лятото и имаха само 3 чифта (17, 18 и 20 номер). Взехме 20-ти номер и на краче е добре, но чорапчето е много широко и лесно се изхлузва...при по-малките чорапа беше добре, но не влизаше крачето:(. Освен това бяха само като късо чорапче, а си мисля, че тези, които са 3/4-ти са по подходящи (по-трудно ще ги изхлузи).
dani777k, доколкото аз знам е хубаво да се прохожда бос, но зимата в нас е по-хладно и не мисля, да я оставям така, а поне по чорапки. Така обаче тя се пързаля и не се получава. С тези обувки-чорапи, пък освен, че не се пързаля като се отблъсква в бънджито или проходилката (взела съм ги само, за да я оставям по малко в тях, докато свърша някоя работа в къщи, а не за да прохожда в тях), може и да се изправя от пълзене също без да се подхлъзва Peace. За навън смятам да й взема обувки в твърд форт и мека подметка, но ще почакам да видя кой номер ще е като вече стабилно проходи, а не като сега да седи само на крачета права и да подскача. Освен това смятам да търся по дебели обувки или ботушки (за сега е рано още и не навсякъде са пуснали от по-топлите), които пак да са гумирани отпред и на петата, за да не ги издрасква като катерим стълби. Това е моето виждане дотук от всичко, което съм видяла, прочела и изпитала.

# 17
  • Мнения: 202
Понеже твърдят че е най добре детето да прохожда босо---та ние сега проявихме интерес към ходенето Hug иии му взех от въпросните "чорапки със спирачки"--така ги наричат----малкия си стъпка все едно е бос и определено тези чорапки са практични защото са и дебелки Joy

Общи условия

Активация на акаунт