Отговори
# 60
  • Мнения: 558
Зарядно за телефон и за фотоапарат да не забравите в сака...  newsm78
Ако времето е захладняло- и одеалце за дребосъците, докато ги пренесете в колата, но това може и по- късно да се донесе...
Чорапи за себе си бих взела 3 чифта... но зарядното за телефон ми се струва най- важно, за да ръководите парада от болницата  Laughing...
Гащите да са удобни, на тези, дето им предстои секцио бих препоръчала по- дълбоки- до пъпа...  Mr. Green

ЧЕСТИТА КРАСАВИЦА КАЯ НА МАНДРАГОРА!!!!
На всички- стискам палци!!!!

# 61
  • Мнения: 498
Ох и мен ме напъва корема, само твърд имам чувство че ми е, не ме боли нетърпимо, но по някой път е неприято(((

Утре ще видим при записа на тоновете какво ще излезне.


Параходче, напротив аз прочетох за Окръжна когато писа че е мизерно, но реших, че не съм разбрала правилно... ужас... е щем нещем... важното е бебчовците да се родят и всичко да е наред.

Направо насила гледам Биг Брадър и Денсин старс... нито водещите ми допадат, нещо и двете предавания не са ги изпипали ми се струва.

# 62
  • Мнения: 817
Здравейте, сладурки! Тук съм, още не съм родила! Благодаря, че сте се сетили за мен!  Hug
Просто цял ден нямах време - станах, ходих на лекар, като се прибрах, ядох, готвих, поръчах чрез мойта добра кума 10-на дрешки за бебка от Ларедут  Mr. Green и докато ви изчета и то мина деня.
Искам на много хора да отговоря, ама ще изпиша цяла една страница, затова по-накратко:

ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА МАМА МАНДРАГОРА! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ! Като се сетя как си седяхме една до друга с нея на една срещичка, а тя беше с една малко коремче тогава  Heart Eyes

Каран, радвам се, че отново си сред нас и си добре. А бебка съм сигурна, че много бързо ще се оправи и ще си я гушкаш вкъщи.

Иначе, дай картинка на одеалцето за количка, което си си харесала, защото мисля, че вчера видях един магазин същото, на което бяхте пускали линк, едно такова с възглавничка.

Сиси
, дано бебчето скоро да порасне и да те изпишат  Hug

Извинявам се отново, но не мога да отговоря на всички, затова ето ви по една цунка  Heart Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 183
Ванче, и моите контракции спират като  ми сложат коланите а тоновете, а примерно последния път имах контракция точно преди да включат апарата. Ми вместо магнезий да ми бяха дали назаем един колан  hahaha

Биг Брадъра май ще е от по-тъпите  Rolling Eyes

Ох, на мен още не са ми сервирали вечерята, ще пукна от глад вече, ама просто имах само една следобедна закуска.  Whistling

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 723
Даре само четеш.
Как си?
Още ле работиш?

# 65
# 66
  • Мнения: 4
Здравей Ина!Това ми е първа бременност,като отида на 30.09на консултация ще разбера кога ще е секциото,от Плевен съм,скайп roko_721.Това е за сега,лека нощ.

# 67
  • Мнения: 899
Добре дошла на Каран  Hug. Браво, майче, даваш кураж на всички ни  Heart Eyes. Чакаме да се похвалиш, че беба си е у дома...и бебешки снимки чакаме  Wink
Добре дошла и на Барзова   bouquet
Както казва Ванчето ще има и преносили, особено от раждащите за първи път, така че бързащите не се точете много, да не се разочаровате
Моята свекърва първия път си взе отпуск да ми помага, но чак след като се роди бебето. Сега таткото ще ми е помощник и пак така ще процедираме. Майли, какви са тия самоинициативи на майка ти, уж възрастна жена пък позволява емоцията да я надвие и прибързва  ooooh!
И ние ще изнасяме къщата  Whistling, преди малко Таня ми изпрати списък за нашата болница. По необходимост събирам багажа в средно голям сак и още един по-малък с нещата за изписването за бебе и мен.
Инче, аз мразя риалитита, писнааааа ми от тях!!! Позагледах танцуващите (обичам танците, радост за окото), но и мен ме отблъснаха водещите и предаването като цяло. Снощи се насилих да поглеждам Брадъра заради "ужасяващото" събитие, което обещаха, а то се оказа голЕм майтап - натъпкаха ги в една кабинКа на самолет, и то само жени  Joy. За мен дотук интригата свърши и ще ги избягвам и двете предавания  Peace
Адина, мерси за линк-а за справките  Hug
Присъединявам се към поздравите и стиснати палци за Сиси

# 68
  • София
  • Мнения: 1
момичета, за този ПИК за справката в сайта на НОИ в офиса на Стамболийски ли ходихте? Някой беше споделил май по подробно, ама тогава не запомних, а сега ще ми е трудно да намеря информацията...молбата предварително ли си бяхте подготвили? Мисля днес да помоля милото да ме закара до там да си взема кода, че не ми е на път, а пък определено си е удобство да ги контролираме какво и кога превеждат. Благодаря ви предварително   bouquet

Може би твърде късно ти отговарям, но все пак ... Аз лично ходих в офиса на Стамболийски, стая 106. Молбата си я попълних там (от там я и взех). Имаше само една жена преди мен и си взех ПИК кода буквално за 5 мин.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 476
момичета, за този ПИК за справката в сайта на НОИ в офиса на Стамболийски ли ходихте? Някой беше споделил май по подробно, ама тогава не запомних, а сега ще ми е трудно да намеря информацията...молбата предварително ли си бяхте подготвили? Мисля днес да помоля милото да ме закара до там да си взема кода, че не ми е на път, а пък определено си е удобство да ги контролираме какво и кога превеждат. Благодаря ви предварително   bouquet

Може би твърде късно ти отговарям, но все пак ... Аз лично ходих в офиса на Стамболийски, стая 106. Молбата си я попълних там (от там я и взех). Имаше само една жена преди мен и си взех ПИК кода буквално за 5 мин.

изобщо не е късно, благодаря ти   bouquet
днес се забавих по други задачки и не успях да стигна до там, но утре поне знам къде директно да отида и няма да се лутам, благодаря още веднъж  Hug

# 70
  • Bulgaria
  • Мнения: 42
Здравейте! newsm03 днес не съм писала, че  имах много задачи. Да ви се оплача вчера като ме сряза нещо отстрани крак ли е, кръст ли и аз не знам. Не мога чак да стъпвам от болки, а в леглото трудно се обръщам. И не само това  Cry някакво прокървяване  newsm09 направо се шашнах вчера. И  днес веднага притичах при докито. Тя ме успокои че няма да раждам, направи ми преглед обстоен и ми заяви че било тапата. Прословутата тапа. Ама аз винаги съм си мислила, че е розовеещо течение. И аз не знам сега какво да мисля, дали не е с грешка и не е сериозно това. Каза да си ходя и че има време. Аз знам че има време до 24 октомври,но като гледам тука как бебчовците/ бебките/ валят! newsm30 И така ходих и последните изследвания си направих.
По темата за ПИК от НОИ аз от 3 месеца съм си взела и съм много доволна, гледаш си изчисляваш и знаеш по кое време ще ти преведат следващата сума. Много бързо го взех тук в Русе, подадох молба декларация и на момента си взех ПИК. Много удобно!
Ай де ще ходя да почивам че днес по тия клиники и доктори се изморих. Лека  1countingsheep

# 71
  • Мнения: 10
Добър вечер и от мен Simple Smile
Честита сладка принцеса Кая на мама Мандрагора и татко  smile3504 Misc Baby Bottle newsm32 smile3541
Каран  newsm51 радвам се че си добре и скоро ще си вземеш и принцесата да се гледкате  smile3522
аз за постилянето в количката и кошчето мисле да погледна какво ще имат в магазина на Захитекс Simple Smile надявам се да отчета присъствие на лекцията в четвъртък Simple Smile
а за болниците днеска гледах че носеха от малките сакчета Simple Smile
записите на тонове са много забавно нещо Simple Smile
 [sfkbfk] мерси че напомни да си вземем чорапци Simple Smile че сега е леко далеко студенко Simple Smile
лека вечер   bouquet

# 72
  • Мнения: 218
ЧЕСТИТО, МАНДРАГОРА! МНОГО КРАСИВО ИМЕ, ЩЕ РАЗБИВА МЪЖКИТЕ СЪРЦА ТВОЯТА МОМА! ДА СЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА СЕ ГЛЕДАТЕ УСПЕШНО И БЕЗПРОБЛЕМНО!

Каран, добре дошла! Много неприятно, че така се е случило, но жълтеничката ще отмине, сама го знаеш  Hug Ти в Добич ли ражда?

Да прибавя още нещо за болницата, че да съм спокойна.. Както бях писала по-рано, ластичето за коса и шапката за баня са дребна, но доста належаща подробност, както и отделно джапанки и чехли. Да добавя за всички, които ще си вземат залъгалка да укротяват вероятно ревящи и дерящи се дзверчета - към бибата си вземете и кутийка за биба, по-хигиенично е! Подплънки за сутиен (или по-добре малка памучна хавлийка), че ако ви дойде кърмата има вероятност като кърмите от едната гърда, д ави тече кърма и от другата (обикновено като слиза млякото).
И... една нощница не е достатъчна, по-добре 2. Лохиите са доста обемни като количество, не е като цикъл и има вероятност едната нощница да се изцапа още първия ден. Аз съм си взела превръзки за родилки, помня, че след първото ми раждане сменях чаршафите всеки ден (ползвах нощни превръзки)...

Сега и аз на отчет...
Днес се видя, че бебокът се е настанил в малкия таз в стартова позиция и няма мърдане оттам. Води - бистри и доста, плацента - 2-ра степен. Според докторката има вероятност да издържа до следващия преглед (02.10), но за по-натам - не се знае....  Mr. Green
Не ме прегледа за разкритие, евала, че не счита за нужно да се бърка  Hug

Днес си купих дрешки за изписването - ще сме в зелено, търся си и порт-бебе, най-вероятно ще е на "Bebetto"  Flutter От големите неща остана матраче и столче за кола  Whistling

Покупки няма да снимам, само ще нацъкам гащите за след раждане, които си взех... да видите що се вика ГАЩИ!  Mr. Green

Лека!

# 73
  • Мнения: 718
Момичета, моля ви дайте сайта за засичане на контракциите, че го изгубих по трасето, а сега съм много разсеяна да го търся. Моите са на около 10 минути , болезнени, но май недостатъчно, защото не ме боли кръста и по надолу където се предполага, че е шийката. Днес бях на лекар , но нямах ряазкритие, тапата ми падна обаче. Много съм объркана, но 1 е сигурно бебето напира.  #Crazy
Ох и да честитя на всички майчета сладките бебоци, да не изброявам, че да не пропусна някоя   bouquet

# 74

Общи условия

Активация на акаунт