Чудя се какво да правя

  • 5 097
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Така или иначе си втората му жена. Приеми го. Няма как да върнеш времето назад. Опитай се да се отнасяш коректно и с уважение и към детето и към роднините му.

това прозвуча малко гадно, не я вкарвай в нови филми сега дали е първа или втора...

А той защо държи да отидеш? Не ви познавам и не искам да звуча гадно, но да не би да е, за да натрие носа на бившата и родата.

Не ми се вярва да е това - в противен случай нямаше да има намерение да сключват брак


# 16
  • Мнения: 6 701
А той защо държи да отидеш? Не ви познавам и не искам да звуча гадно, но да не би да е, за да натрие носа на бившата и родата.

Не ми се вярва да е това - в противен случай нямаше да има намерение да сключват брак




Не е много сигурно, всякакви екземпляри има.
Аз лично познавам един, който чистосърдечно си признаваше "сега като се разведа с Х и не е много сложно, ще се оженя за У, защото тя иска и така ще я склоня да изтегли заем да ми купи кола". И после непрекъснато водеше У на разни такива мероприятия, за да показва, че не е капо ами и той се е уредил и Х да се пука от завист. 

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 647
... а аз си мислех, че мъжете са гадни  Naughty вярно е, че и ние жените почнахме да се видиотяваме, ама мъжете бият по точки в мойто тефтерче  Shocked

# 18
  • Мнения: 4 292
Редно, ако е поканена изрично. А ако не е, а това е самоинициатива на бащата, не мисля, че е много коректно спрямо бившата му жена.
Абсолютно!

# 19
  • Мнения: 1 216

.

Последна редакция: вт, 23 сеп 2008, 23:47 от Г-жа Броненосец

# 20
  • Мнения: 251
Знаете ли за какво е цялата работа майката и родата и са толкова прости и ограничени хора, че просто аз нямам тема на разговор с тях и ще трябва цяла вечер да се чудя в кой ъгъл да погледна и затова не ми се ходи но моя приятел ем знае какво е мнението ми за тях пак настоява да ходя. Просто се чудя, но като гледам вашите отговори май ще е по-добре да отида.


Това звучи много грубо  Naughty Определено тези хора не ги харесваш! Не мисля, че е правилно да ходиш!С тази нагласа най-много да развалиш празника на детето!Като много държиш да му подариш нещо го направи на следващият ден!
С това си изказване предчувствам, че тепърва следват интересните теми от теб!
Простата и ограничената жена е майка на детето, което е и на мъжа, който предполагам обичаш!
Дано си ме разбрала правилно!

# 21
  • Мнения: 571
И аз смятам, че трябва да отидеш, ако са те поканили организаторите на тържеството. Дръж се нормално, повече усмивки.Ако не ти е интерсно с възрастните , отиди и поиграй с децата.Не се настройвай отрицателно към хората, само защото са рода на бившата. Това не ги прави лоши хора, нито пък нея. Хората се развеждат непрекъснато по едни или други причини.
Даже имам и идея- вземи цветя за майката на детето, честити й рожденика. Не се хващайте за косите. Все пак ти си предпочетена пред нея, това не е ли достатъчно.

# 22
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ако са те поканили -  ДА...но ако не си , не бива да ходиш !

# 23
  • Мнения: 4 733
Между ругото наистина стана ли ясно дали поканата идва само от бъдещия ти мъж или е отправена и от предишното му семейство? Защото ако е първия вариант и аз мисля, че е подмолно и неуместно. Представям си как моя бивш води на рождения ден на детето жена си без аз да знам или без да имам желание тя да присъства ooooh! Ще оплескате  празника на детето само...

# 24
  • Мнения: 2 957
Аз пък не мисля, че мястото ти е при бившите му роднини. И това неговото ми прилича по-скоро на "изхвърляне"-  да натрие носовете на бившите с новата си жена.Съвсем друго е да сте ти , той и детето му някъде. Заведена там ще бъдеш като мечка на панаир - всеки ще те оглежда и коментира и в никакъв случай няма да са на твоя страна/ няма и как да стане това/. Съжалявам, но това е моето мнение.

# 25
  • София
  • Мнения: 591
Здравеите на всички дето сте ми писали. Съжалявам но чак сега имам нет и видях отговорите. По принцип за да говоря така за някой т.е. за бившата му жена аз лично съм имала контакти с нея и затова я определям като "проста". Имайте предвид че самото дете не казва на майкаси мамо а и казва само по име. Детето е на 8г. То признава само баща си и никой друг. По отношение на развода моя бъдещ съпруг е бил инициатор за развода т.е. той е пойскал защото я е хванал че му изневерява. Той е с такова мислене, че неможе да го преглътне това нещо и затова се е стигнало до тази раздяла.
Хлапето го познавам също и е голям сладур и нямам нищо против него. Дори му казах че като сключи ме брак по-добре е да го вземеме при нас защото това дете с такава майка просто няма бъдеще. Ако знаете в какъв вид идва детето при нас мръсно, дрехите му миришат на цигари и т.н. Абе как да уважавам такава жена която не полага грижи за собственото си дете. И не говоря защото и завиждам просто вярвайтеми неможе и на малкия ми пръст да стъпи - например като образование, начин на държание и много такива неща. Предполагам,че затова ми иизречение доста ще ме укорите, но това е истината.

# 26
  • Мнения: 1 897
Мисля, че имам дежа ву. Всичко това не го ли четох вече в една друга тема миналата седмица? newsm78

П.П. Какво образование имаш?

# 27
  • София
  • Мнения: 7 039
И не говоря защото и завиждам просто вярвайтеми неможе и на малкия ми пръст да стъпи - например като образование...
Извини ме за забележката, не зная с какво образование си, но обърни внимание на препинателните знаци и правописът си.

# 28
  • Мнения: 4 733
Дори му казах че като сключи ме брак по-добре е да го вземеме при нас защото това дете с такава майка просто няма бъдеще.
Много тъпо изказване. Думи нямам. Ако някоя фльорца реши да диктува на мъжа ми при кого трябва да е собственото ми дете, въпросната ще го яде големия...меко казано.

# 29
  • Мнения: 12 665
Мисля, че имам дежа ву. Всичко това не го ли четох вече в една друга тема миналата седмица? newsm78

Как няма да имаш дежа ву, като това е рефрен на една голяма част втори съпруги. Няма да казвам каква част, защото не категоризирам хората.

Общи условия

Активация на акаунт