Как да я накарам да пишка в памперса?!

  • 2 921
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 698
Шемет, да!! Ако може, еднократни гърнета, които се разгъват като торбички! Знаех си, че ще го измислим... Joy Всъщност, най-вероятно, колкото и Невероятно да звучи, по света може и да го има... Laughing

# 31
  • Мнения: X
Изпишквала съм я навън. нищо и няма за две секунди.

# 32
  • Мнения: 804
Когато успея да науча дъщеря ми да ходи в гърне, ще съм толкова щастлива ...  Laughing А защо пък да не нося гърнето в една раница, ако детето не иска зад храстче  newsm78  Това с ходенето на гърне ми се струва толкова трудно постижимо, че когато се научи детето ако трябва и тоалетната чиния ще разнасям с мен  Wink
Браво на всички, които са успели толкова рано да научат децата си на гърне   bouquet

# 33
  • Мнения: 600
Лично аз студ не студ свалях гащите и изпишквах.
Не се е случвало да настине от свалените за две минути гащи.
Така правя и аз  Peace

# 34
  • Мнения: 934
Всъщност, най-вероятно, колкото и Невероятно да звучи, по света може и да го има... Laughing
Естествено, че го има! Ето:
http://www.supercoolbaby.com/archives/cat_potty_training.php
Има и други модели ако потърси човек Joy

# 35
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Ако не е пил промишлени количества вода и се изпишка преди да излезем, сина ми издържа до 2.30часа. Ако си каже, но няма къде да го изпишкам, стиска милото.
Не бих сложила памперс, а бих търсила заведение където да помоля да изпишкам детето. Въпреки, че все още не е толкова студено.

# 36
  • Мнения: 332
 признавам си без бой, заглавието найстина е привличащо очите  Wink

angel?   искам само да спомена, че на детенцето нищо няма да мус тане от 2-3 минутно сваляне на гащите, пък било то и най-големия студ, защото най-много топлина се губи от главата и от краката.  А главицата и крачетата на твоята принцеса ще са ошапени и обути. Така че, ако не намирате тоалетна, свалаяте гащите, пишка си детето и го обуваш.
Хъм, и бабите дето се карат , че майките си изпишкват децата зад дръвчетата, дали се карат на кучкарите, които не слаагт памепрси на кучетата си и те опикават всичко, а да не говорим за другите работи. Ако пък чак толкова те притесняват бабите - слагаи един памперс или нещо друго, и издържай детенце над-него. И ти доволна и роптаещите също, сещам се , че и над кошче за боклук може да я издръжаш.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 592
Излизайте на места, където има тоалетни.

Добавям: Не съм баба още и намирам за абсолютно безобразие опикаването и осирането на града ни от хора. Кучетата, котките, гълъбите и врабчетата съм склонна да изтърпя - както и пеперудите, мухите и другите насекоми, но хора!?

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 702
И защо едно куче да има право да пикае до дървото и други работи да върши, по педя и половина дълги, а едно дете да не може?!?

Общи условия

Активация на акаунт