какво ви е мнението за пералня-сушилна?

  • 2 257
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 358
Аз също нямам място - много е тясно у нас - пералнята ми е в коридора, а сушилната върху нея. Като отделен уред е просто перфектна.
За 2в1 - смесени отзиви - има приятелка, която не я ползва щото много й мачкала дрехите, друга позната си я ползва редовно и е доволна. При всички положения по -добре 2в1 от колкото никаква сушилна.

# 16
  • Мнения: 4 292
Планирам до месец, най-късно два, да купя такава пералня. Отзиви съм чувала всякакви, но нямам никакво излишно място за отделна сушилня, освен това и пералнята ми е за смяна. За сега съм се спряла на АЕГ като марка, но мога и да си променя мнението. Дано се включат повече хора, които имат комбинирани перални.

# 17
  • Мнения: 2 231
Планирам до месец, най-късно два, да купя такава пералня. Отзиви съм чувала всякакви, но нямам никакво излишно място за отделна сушилня, освен това и пералнята ми е за смяна. За сега съм се спряла на АЕГ като марка, но мога и да си променя мнението. Дано се включат повече хора, които имат комбинирани перални.
А дано и аз това помолих. Плиис отново Praynig, за да имаме база за сравнение (така да се каже)

# 18
  • Мнения: 466
Нашата е Candy 2 в 1  и за първи път днес реших да пробвам да суша дрехи. Чувала съм, че излизат намачкани  и т.н. , но честно казано аз днес останах очарована, нищо им нямаше на дрехите, изпраха се  ,изсушиха се и ги изгладих. Вярно , минаха 4 часа докато се изредят програмите, но определено съм доволна засега, надявам се и занапред.

Общи условия

Активация на акаунт