Палатки

  • 1 564
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 278
Ел, благодаря ти  Heart Eyes
Да ти кажа честно, на палатка ми е много по-лесно с децата. Свалям ципа и те са навън - диви и щастливи. Морето - на две крачки. Какво по-хубаво от това.
Много по-лесно е като организация, веднъж опънали палатката. Иначе, докато се натутаме всичките, има все някой, неиздържал канското чакане.  Laughing
Освен това непрестанно са в пряк досег с природата. Е, миналата година беше твърде пряк, де - скъсахме се от вадене на кърлежи  Sick  Laughing

А под сурдинка да кажа, че Сашко страшно се кефи да спи на земята (разбирай надуваемия дюшек) Предполагам, че тази година и Иван ще го оцени  Laughing

# 16
  • Мнения: 4 399

Вяра, добре дошла, пътешественичке  Hug


Благодаря, благодаря! Hug

ОбаЧе аз се прибрах преди 2 седмици... И дори се отбивам тука когато мога....

# 17
  • Мнения: 4 399

Освен това непрестанно са в пряк досег с природата. Е, миналата година беше твърде пряк, де - скъсахме се от вадене на кърлежи  Sick  Laughing


Ваксинирай ги. Кърлежите пренасят много неприятни неща, а България е ендемиЧен район и ги има в големи колиЧества. Ваксината се поставя на 3 пъти и тук я има, казва се FSME Bolin (ili Bulin) по спомени и е срещу летен енцефалит, много лоша болест.... Ваксината определено си струва, трябва само да провериш след каква възраст се поставя при деца.

# 18
  • Мнения: 382
Demetra, аз като стар обожател на палатките да те питам Simple Smile:
* За преходи ли ще ползвате палатката или само за къмпинг - разпъваш и там оставате (че това млако го пропуснах).
Ако само ще къмпингувате, няма кой знае какви препоръки, освен да гледаш какво количество вода ги намокря и разбира се да е двуслойна, защото еднослойните имат много конденз. Ако ще правите някакви планински преходи, не забравяй да видиш колоко тежи:). Друго, като съвет (специално за планини) - гледай да не стърчат много колци, като превенция срещу гръмотевици, ако ще се качвате нависоко. Като се сетя още нещо ще допълня Simple Smile

# 19
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Ел, благодаря ти  Heart Eyes
Да ти кажа честно, на палатка ми е много по-лесно с децата. Свалям ципа и те са навън - диви и щастливи. Морето - на две крачки. Какво по-хубаво от това.
Много по-лесно е като организация, веднъж опънали палатката. Иначе, докато се натутаме всичките, има все някой, неиздържал канското чакане.  Laughing
Освен това непрестанно са в пряк досег с природата. Е, миналата година беше твърде пряк, де - скъсахме се от вадене на кърлежи  Sick  Laughing
А под сурдинка да кажа, че Сашко страшно се кефи да спи на земята (разбирай надуваемия дюшек) Предполагам, че тази година и Иван ще го оцени  Laughing

Абе като се замисли човек си абсолютно права, bowuu давай смело напред newsm41 family  grinning039ще чакаме пресконференция и снимков матерял smile3509

Общи условия

Активация на акаунт