Болезнено ревнива съм

  • 4 086
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Добре, в какво се изразява тази твоя болезнена ревност?
Скандали ли му дигаш? Излагаш го пред хора или какво?
Не разбирам.
Той оплаква ли се от това, казвал ли ти е нещо?

Кажи му по какъв начин на теб ти е приятно той да показва обич. Всеки обича, но различно го показва. Това понякога извиква съмнение в другия човек.
Никой не е виновен дори да има някакъв комплекс. Този , който го обича трябва да му помогне да се справи, ако наистина държи на него.

Пък и има хора, на които показването на умерена доза ревност им е приятно. Не знам мъжа ти дали е такъв или точно обратното.

# 16
  • Мнения: 20


много оптимистично:))

# 17
  • Мнения: 1 404
О, аз съм същият модел... знам колко е гадно, най-вече за безпричинно ревнуваният... Но.. предполагам, че е защото имам силно собственическо чувство... Колкото и да ревнуам не го показвам, защото това само усложнява нещата и все едно нямаш доверие на човека до себе си. Намери си занимания, ходи на спорт, на рисуване, чети нещо... само не го мисли...

# 18
  • Мнения: 2 556
Няма рецепта, няма и лекарство, щом мъжът ти те изтърпява, вероятно няма да имате особени проблеми. Майка ми е от жените, които са ревнували нон стоп мъжа си цял живот и не забелязвам това да ги е довело до особени неприятности, заедно са си от 40 години и нищо им няма.

# 19
  • Мнения: 1 473
Щом си наясно, че ревнуваш, значи не си болезнено ревнива.
Някъде бях чела, че с ревността е като с алкохолизма, тоест алкохоликът отрича, че има проблем с алкохола, до като околните се опитват да му помогнат. Така и ревнивеца, отрича да е ревнив и смята поведението си по отношение на любимият човек за напълно нормално и в реда на нещата.

# 20
Там е работата, че аз не ревнувам от всички жени, а от една единствена. Тя се слави като най-големия парцалак в околията и му е вдигнала мерника. На него му е смешно, но мен ме е страх тя да не успее.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
A ти някога замисляла ли си се, че и "най-големия парцалак в околията" вероятно притежава нещо, което ти нямаш или си мислиш, че нямаш.
Т.е. щом се страхуваш от нея, значи подсъзнателно я сравняваш със себе си и въждаш, че губиш по някои параграфи.
Защо вместо да се хабиш с ревности не се опиташ да преоткриеш в себе си чертите на парцалака?
Така е по-лесно и със сигурност по-приятно, както за теб, така и за партньора ти.

# 22
  • Мнения: 22 441
О, ама цялата работа заради една к..ва ли била. ))))
Да не би мъжът ти постоянно да се среща с нея, или тя да му звъни, или какво? Че чак да те е страх от нея. Това ми прилича на поведение на 15-16г, дето накрая си оправят работата с бой. ) Може и ти да пробваш да и хвърлиш един, че да се откаже от мъжа ти. ) А и как разбра, че му е хвърлила око?

# 23
Ами мнооооогооо красива е. Другото не го притежава. Аз не съм грозна. Даже напротив. Но тя е болезнено красива.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
И каква стана тя... болезнено красива, срещу болезнено ревнива. Не ми се иска да предсказвам изхода...

Виж сега, знам, че приказки от сорта на "красотата идва отвътре" и "красотата е преходна" няма да те успокоят, но защо толкова много подценяваш мъжа си. Ако той  е човек, който би хукнал подир някоя само защото е болезнено красива мисля, че най-добре е сериозно да си преразгледаш вързката.
Но ако смяташ, че е свестен и интересите му към жените не се изчерпват с размера на сутиените и дължината на бедрата им... не виждам от какво се страхуваш.

Както са ти написали и по-горе. Поработи върху самочувствието си.

# 25
  • Мнения: 606
Тя се слави като най-големия парцалак в околията и му е вдигнала мерника.
Кажи му да си нахлузи 2 презерватива, като опердаши Разпоретката и не се кахъри за глупости.

# 26
  • Мнения: 581
 Е щом болезнено красива курва е вдигнала мерника на мъжа ти, нищо не можеш да направиш, примири се. LaughingИма вероятност да успее да го прелъсти.Пък и много мъже не биха имали нищо против да кръшнат с такъв тип жена.

# 27
  • Мнения: 2 448
Болезнено красивите жени не вдигат мерника на никой, обикновено на тях им се натискат, така че ако мъжа ти не и е задал, не виждам причина да му се натиска. Освен, ако не те познава лично и да има нещо против теб, за да те дразни.
Изясни си пак ситуацията и не се коси напразно.

# 28
Болезнено ревнива опитай се да обмислиш по трезво ситуацията,защото ревността ти няма да те предпази от евентуална изневяра от страна на мъжа ти. Казваш че съпруга ти се прибира на време от работа и с нищо не показва,че между вас  има 3-ти човек.От друга страна щом тя е толкова красива ще има претенции да й обращат повече внимание. Дори и да стане нещо между тях то ще просто еднократен секс,а от такива авантюри неможеш да спреш мъжа си никога.По скоро си помисли има ли проблеми между вас и се опитайте да намерите решение , а не да се тормозиш излишно.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Тя се слави като най-големия парцалак в околията и му е вдигнала мерника.
Кажи му да си нахлузи 2 презерватива, като опердаши Разпоретката и не се кахъри за глупости.

Не лъжи момичето  Naughty Два се късат по-лесно от един заради триенето.  Rolling Eyes

 Wink

Общи условия

Активация на акаунт