на летящото килимче да се качим и Земята да обиколим-87 арабска

  • 20 024
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 804
.
Деси, давам заявка другата тема да я пусна аз.Този път просто нямаше как.Благодаря ти за тази темичка!   bouquet

спорти камък ми падна от сърцето newsm44,4е идея си нямата колко е бавен нета тук  smile3511

лили не дразни модератора  smile3512,защото има и още едно условие smile3554,ама не ми се търси за да цитирам-пове4е от едно изображение с такъв размер в един постинг не се допуска  newsm08/не се заяждам-просто пояснявам/

катенце то не само кюрдските дини са такива ,тук най малката е 7 кг newsm47

манел дано да се оправите бързо и двамата  newsm17

за цвета на косата -на мен русо не ми върви-затова си оставам кестенява,пък като по4не да побелява тогава ще му мисля  newsm08латеа  Hug добре дошла отново,радвам 4е ти е харесало там,дано и либра да е така като се върне  Hug,и да не из4езнеш като гали  smile3521
Деске, №1 си  Peace  пак си била нощна смяна.


 smile3533,ами мога  и карам  smile3503,за сметка на това днес сутринта трябваше да ходим да оправяме едни документи,ама ги проспахме smile3515 но пък има време,до 07.10

# 16
  • Мнения: 206
Добро утро момичета,
Лили снимките са чудесни и много жалко за бана... и сега чак след Рамадана ли ще те видим? Sad
Латеа добре се завърнала Simple Smile Ние май нямаме мами в Йорданско така, че разказвай. Аз съм си монархистка и кралица Нур много си я харесвам. Ще чакаме и снимки. Ти на какъв стаж беше там, май съм пропуснала това или не помня? Хабибито от тамошните земи ли е?
На всички останали  Hug  Hug  Hug и успешен ден

# 17
  • София
  • Мнения: 18 043
Аааааа, сори  Наденце!Да поправя грешчицата ти..Мъж ми е йорданец, щерките също имат второ  гражданство, сиреч  Йорданско,а  на тези красоти, дето ги е видяла Латеа, съм имала честта неколкократно да се наслаждавам.Като казвам йорданец обаче, трябва да подчертая, че истинските такива са по-малка част от цялостното население на монархията.Болшинството са с палестински произход, с йорданско гражданство, както в нашия случай. Мисля, че и при момчето на  Латеа беше така newsm78, дано не ме лъже паметта.
Винаги съм казвала, че страната е страхотна туристическа дестинация!Напоследък и у нас започнаха да организират пакети за натам..Казвам го с малко разочарование с оглед закъснението на нашите туроператори, тъй като още в началото на 90-те при моето първо отиване там, страната беше пълна със западни туристи..Някой ден, като имам повечко време, ще сканирам снимки /повечето не са от цифров апарат/ и ще ги кача в албума.

# 18
  • Мнения: 2 804
Момичета здравейте !
Минавам за малко и бягам , че работа ме гони .
Лек ден .  bouquet

# 19
  • Мнения: 465
Момичета, благодаря ви за топлото посрещане  Hug   bouquet

Eye of Ra
- хабибито знаех, че не е фантом, защото се познавахме от преди. Бяхме се виждали само 2-3 пъти на другия край на света... в Мексико, там се запознахме през март.

dtti
- мерси, добре заварила  Hug

Old spot, Nadia Jasem - студентка по медицина съм, бях на стаж един месец в тамошна болница по една международна програма. Оказа се на изключително високо ниво, бях приятно изненадана.

Nadia
- за Йорданските земи думата е на Теди  Peace Тя е титуляр там, тя е и човекът който много ми помогна с информацията преди да замина. Иначе аз с радост ще разкажа впечатления Simple Smile

Теди - правилно помниш, палестинско е хабибито. Само учи в Йордания, семейството му е в Йерусалим. Страната наистина е ракошна туристическа дестинация... Имаше купища туристи от цял свят, дори срещнах група българи в Петра  Wink Обикаляха с кола целия регион - Сирия, Йордания, Ливан...

Направих албум в снимка.бг, обаче личен, не публичен. Не исках всеки да го разглежда, които влезе в снимка.бг  Confused Давам ви потребителското име и паролата Simple Smile

Ето линка:

http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=289033

потребителско име: latea (само малки букви)
парола: forumbgmamma (бях изпуснала "u"-to)-> redaktirano

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 14:30 от Latea

# 20
  • Мнения: 569
   Здравейте и от мен в новата темичка!
   Деси- много благодарим за която!Мен ми е съвестно , че почти всеки път ти трябва да правиш нова тема , ама като не съм се пробвала и незнам дали ще се справя EmbarassedЕто за следващия път Шехи , ще те отмени  bouquet
  Теди , моята приятелка (българка) тук е омъжена за Йорданец, но мисля , че той е йорданец-йорданец. Много хубаво семейство са и имат една малка принцеса  Ясмин- колкото Даниел.Нейните разкази и снимки за Йордания напълно потвърждават това , което ти разказваш! Нямам търпение някой ден да посетим най-интересните места там!

  Наде , как сте вие? Щерките при теб ли са още? Вчера разбрах , че скоро пак ще има интервю в София...
  Латеа- добре завърнала се ! С удоволствие ще разгледам снимките!  bouquet
  Гали , свате , къде изчезна ти наистина?
  Хари , къде изчезна пак и ти?
  Магде- благодаря ти! Аз съм малко на периоди- като включа на дадена вълна , карам така докато не изчерпам някакъв лимит , после се кротвам за малко. Докато бях  бременна бях решила да предекорирам къщата- обикалях по цял ден докато не намеря точно определено нещо , което съм си наумила , а вечер до късно местех , размествах , нареждах... и без това не можех да спя.
  Кате Шилан- вчера не съм готвила- сама съм -мъжо се връща довечера, а предния ден правих питка и боб с колбаси в гърне,  за днес съм намислила менюто- после ще го споделя... Само дето малкия вчера най-после успя да види сметката на фотоапарата- докопал се до него и го изпусна - сега обектива стои навън , а иначе не може да се включи? ooooh!надявам се да е нещо минимално като повреда...
  Мисля , че и моите снимки са били повод за предупреждението на модератора- въпреки че са много намалени , съм прекалила с броя им в някой постове явно- за което съжалявам- съвсем неумишлено -просто не съм съобразила!

  При нас този месец отвори врати нов ,огромен Маll-City Center- още не сме ходили , но днес или утре- ще споделя впечатления- казват че бил страхотен.
  Лек ден на всички!

# 21
  • Мнения: 48
латея добре дошла и от мен.страхотно си си изкарала в йордания браво на тебе много хубави снимки.

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 14:53 от reni31

# 22
  • Мнения: 1 727
latea, разкошни снимки, ех тази Йордания  Simple Smile размечтах се... А и ти си много мило момиче  Peace топна ли се в Мъртво море Wink казват, че човек не може да потъне в него... И тази Петрааа, мечта ми е да я видя един ден!

манелка, бързо оздравяване, то с това време тук какво ли може да ни очаква, все болести... Close

Дина, верно големи вкусотии показваш  Simple Smile много "апетитно" хоби!

# 23
  • Мнения: 169
Уф писах писах и то взе че се изтри ха сега на ново.
 Mr. Green
Честита нова тема и ако може аз да резервирам летящото килимчи за след 10 дни че направо ми се иска да позачезна от моите луди зълви и свекърва.
Едно питоне може и глупаво да ви се стори ама щи ме извините- напоследък болки в кръста започнах да имам,снощи даже имах чувството че без бъбреци ще остана,сълзи ми текнаха от очите. А тя моита свеки ми вика то тва е корема че ти диня ядеш,зеле, краставица със семките( да уточня че те махат семки на домати и краставици).И аз както винаги в тоз момент си замълчах и си викам кво ли и с вас говоря, то според тях скоро нещо няма да мога да ям че едното газ образувало а другото запек и т.н
Абе направо не е хич лесно с тез хора но да се надявам че скоро скоро банята и кухнята на другият етаж ще са готови.
Хайде по едно следобедно кафенце да пиинем че то  ваше време - след обяд

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 15:48 от Belbey

# 24
  • Мнения: 927
Латеа, прекрасни снимки!! А и вие сте много красива двойка, машалла!!
Бел, сигурно вече бебчо натежава, но може и да са бъбреци. Ако можеш направи си изследване на урината. Дано всичко е наред  Hug
Манел, оздравявайте бързо  Hug
Виле, къде зачезна и ти?
Хари, сигурно с местенето е заета  Thinking.., дано и тя се включи скоро от новата къща  Grinning

# 25
  • Мнения: 3 215
О, Веси, здрасти! Как е малкият певец  Hug
Латеа. Много хубави снимки! Къде в Мексико си била?
Теди, има ли автобуси оттук до Йордания?Изобщо как се стига дотам (изключвам организираните екскурзии)?Деси ме информира за Сирия, кажи и ти за Йордания,че да знам кое как..За съжаление, когато живеех в Шарм, полетите до Йордания бяха спряни заради конфликта в Израел и така и не успях да отида до Петра, а е съвсем близо оттам  Sad
Белбей, пуснала си два пъти кафенцето, по-добре изтрий едната снимка, че и без това сме в немилост  Tired И дано се почувстваш по-добре скоро.Не им обръщай внимание на роднините толкова, нека си приказват, #Cussing out

Последна редакция: ср, 24 сеп 2008, 17:36 от Old Sport

# 26
  • Мнения: 904
Аз ли само не успявам да вляза и да разгледам прекрасните снимки на Латеа?

# 27
  • София
  • Мнения: 18 043
Шехи,Пътуването до Йордания е същото като до Сирия, с малка добавка.Отиваш до Дамаск с автобусите примерно на Зайтуни Турс и оттам до Аман се прекачваш на друг рейс.Има опция да пътуваш и с такси, колите се големи  и пътуват до Аман, Ирбид, Зарга и т.н...Тръгват от един огромен паркинг, от който има таксита и за другите държави от региона.Тоест към пътуването, което Деси ти обясни, добавяш още около 4 часа.Визата за Сирия, дабъл транзит, получаваш от Сирийското посолство в София, а Йорданската - на самата граница.
Латеа,разби ме..Снимките са страхотни,изпълнени с емоция. Simple SmileХвана ме своево рода носталгия, тъй като сигурно от предходните ми постове си разбрала,че  не успях тази година да стигна до заветната почивка в Хашемитското кралство SadНо времето е пред нас. Wink
Белбей,Не им се връзвай толкова на тези роднини..Гледай си преди всичко здравето, твоето и на бебчо! Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 206
Здравейте Simple Smile
Дина тук са момичетата ми, малката още чака визата си. Американеца вече и апартамент взе и кола купи и си чака булката. Ели праща поздрави на всички във форума, дано не сте я забравили Simple Smile
Дина изпрати повече инфо за интервюто в София за всеки случай Wink само стюардеси ли ще търсят?
Как са наемите при вас?
Латеа разгледах снимките, супер са. Теди разкажи нещо повече за Йордания... Не сме говорили много за тази страна тук. Аз даже се пошегувах с момичетата тук да си вземем по една екскурзия до Петра за Нова Година на лизинг Wink
Белбейка споко, трудничко ти е със сигурност. Ако беше с мама, баба или кака друго щеше да е... но май нямаш избор Sad Но това за семките на доматите и краставиците ме уби....

# 29
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Привет !
Веси на работа съм , много напрежение и неотложни задачи , идвам към вас , но все бързам .
Малко да се поуталожи и да се влезе в ритъм и ще свиркам .

Аз през почивните дни се зарових в темата за Йордания във форума за пътешествия и екскурзии .
Няколко момичета са пуснали разкошни снимки , а какви разкази има ...майко мила ....пикантерия от всякъде ...хихихи ... който иска да иде и да разгледа .

Латеа - прекрасна двойка сте , изглеждате много сладки и щастливи ! Безкрайно се радвам , че си си прекарала чудесно , това е много хубаво и обнадеждаващо ! Желая ти приказката да не свършва !

Деси , защо не дадохте паролата за нашия албум на Латеа , че да го няма притеснението и да си публикува спокойно момичето . Мисля , че достатъчно беше с нас и ни се разкри !

Общи условия

Активация на акаунт