Отзиви за един разтегателен диван

  • 12 950
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 715
Именно така си поръчахме нашия и то с конкретни параметри и десени.  Grinning
Та не е задължително, диванчето да е от дистрибутори на Велга.

 Grinning Хубаво ви е диванчето, ама не помагаш с конкретна инфо. Разходих се по големите магазини и не открих това, което ми трябва. Малките са много и все пак ми трябва насока, защото не разполагам с време, за съжаление.
Къде ви го правиха, за колко време и пари? Какви са му размерите? Има ли ракла?
Такива неща ме интересуват Hug

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Уау... брррррр  Party

Направи ми го една фирма със седалище в Аско-Деница в Младост 3. За около 2 седмици. Докараха ни го до нас, но качване и мъкнене - сами.
Има ракла.
Размерите му в точност - не знам. Дълъг е 2м. И цената в точност не си я спомням (да не съм я плаща аз, все пак  Twisted Evil). Да е бил около 500 лв.

П.П: Името на фирмата - не знам. Мога да се опитам да обясня, къде точно е в огромната зала.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 715
Днес поръчахме този Simple Smile Заради възглавничките Mr. Green  С дамаска от средната ценова категория - в синьо и жълто. Дали ще има нужда да се правят допълнителни калъфи? Може би ще се запази повече newsm78
Никол, като вашия е, но с други крачета и възглавници Simple Smile Дължа ти една хубава почерпка  bouquet Чакаме го до месец максимум.

# 18
  • Мнения: 46 518
Радвам се, дано ви е удобен Hug
За калъфите - зависи си от дамаската, едния го взехме с нещо като плюш, тъмно син и лепи всичко, сега го сложихме в детската и ще го обличам с розови калъфи, а другия е светъл, но самата материя е такава, че нищо не личи  Laughing

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Никол, Дължа ти една хубава почерпка 


ооооо, само нея ли  Crossing Arms Добрееееееее... Никакви съвети и отговори вече  Crossing Arms

# 20
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Аз имам диван на "Станков" - Дебора - някъде четох оплаквания от тях на мен лично поръчката ми дойде на деня тъй да се каже. Доволна съм има ракла, разгъва се като се изтегля още един матрак отдолу, но за спане всяка вечер си купих падащо легло матрак на Тед газови амортисьори и не заема място.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 715
Никол, Дължа ти една хубава почерпка 


ооооо, само нея ли  Crossing Arms Добрееееееее... Никакви съвети и отговори вече  Crossing Arms

 Embarassed Не само нея Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 1 341
за спане всяка вечер си купих падащо легло матрак на Тед газови амортисьори и не заема място.

Може ли повече инфо за този диван?Или снимка?
По поръчка ли е и  къде ?Каква е цената?
Благодаря предварително!

# 23
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
Леле аз докато отговоря ти сигурно си намерила. Купихме го от мебелна къща Витоша в София ще видя да кача някой снимка, но няма да са особенно добри. Цената беше 498 лв но след 2 години около 600 и нагоре . Не мога да го разпъна в момента тъй като сме разместили дано добиеш представа .
това е леглото

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 12:24 от Prima

# 24
  • София
  • Мнения: 1 341







Много ти благодаря!
Аз търся вариант за хола,където трябва да спим с мъжът ми!
Хола ни е много малък - 3,80/ 4 м.
Има време до ремонта....само той остана!

# 25
  • тук и там където дойде
  • Мнения: 85
и нашия хол не е голям 3,50/ около 4 мисля леглото е на малката стена шкафа обаче е отделно не е към леглото размера на матрака е 142 или 144 на 186 /190

# 26
  • Мнения: 459
И аз търся диван за спане и ще се възползвам от съветите и предложенията на момичетата

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 1 715
Миналата седмица ни докараха дивана Grinning Аз съм очарована. Не очаквах, че ще ми е толкова удобен за спане. Мерси за насоката  bouquet
Мъжът ми не е много доволен, понеже от нормално легло мина на по-тясно и твърдо Sad И сме трима на него hahaha Щерката отказва да си ползва креватчето по предназначение. И сега се радва на повече пространсво в стаята Heart Eyes
Тук има снимки Simple Smile
Никол, Шани, ще се радвам да се запознаем Hug Може би на форумското събиране на 14ти? Не съм забравила, че трябва да черпя Joy

# 29
  • Мнения: 459
Мила-мама, честито!
Били споделила колко пари струва този диван?

Общи условия

Активация на акаунт