Бременност без никакви признаци?

  • 23 668
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Мушинка,браво,много се радвам за теб и сега я карай по спокойно!  bouquet    Муцуна,честита ти втора линийка и на теб и лека бременност!  newsm51 Hug

# 16
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
 Peace Браво, Муши - лека и безпроблемна Peace!
Благодаря ви, момичета Hug!

# 17
  • Мнения: 1 969
Честито и от мен на бъдещите мами   bouquet
при мен също мина без почти никакви симптоми бременността, изключвам изостреното обоняние /не търпях никакви миризми/ и едно прилошаване в рейса  Blush

# 18
  • Мнения: 79
честито и от мен! И при мен беше така нямах никакви симптоми. Не ми се е гадело, не съм повръщала, не съм имала болки в яйчниците или в гърдите. Все едно не бях бременна. Дори и корема ми пролича в седмия месец чак. Така че не се притеснявай излишно. Единственото важно  за бебчето в този момент е да си спокойна! Лека бременост с един прекрасен заваршек накрая!

# 19
  • Мнения: 70
annabel83,  това, което описваш направо е бременността - мечта Laughing Ако и при мен е така, нямам нищо против Laughing

Муцунка, лека и безпроблемна и на теб  bouquet

# 20
  • Мнения: 975
Mushinka,честито  bouquet

# 21
  • Мнения: 304
поздравления Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честито не е задължително да имаш описаните признаци от други бременни мами   bouquet

# 23
  • Мнения: 194
Здравей и честита бременност  bouquet.И аз като теб имам една неуспешна бременност и когато пак забременях (слава богу успешно Wink) нямах никакви симптоми затова.Дори теста си го направих преди да ми е закъснял МЦ.Единственото,в което се усъмних беше апетита.Така че радвай се на лека и безпроблемна бременност. Peace

# 24
  • Мнения: 2 908
Здравей и честита бременост! Hug
Аз никога не съм имала симптоми на бременна,нито един ден не съм повръщала по време на бременноста си.

# 25
  • Мнения: 257
Миличка не се тревожи излишно, аз самата нямах никакви признаци за бременност  в началото. Желая ти УСПЕХ    bouquet
Peace

# 26
  • Мнения: 70
Привет от мен отново. За съжаление, се очертава да не е много безпроблемна. Преди няколко дни получих розово-кафяво зацапване, съвсем слабо наистина, но то и толкова понякога е достатъчно. Ходих на преглед, имаше сърдечна дейност и нямаше отлепване на плацентата, но не можаха да ми кажат каква е причината. Сега пия утрогестан, седя на тръни и чакам следващия преглед Cry

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Praynigдано всичко е наред този път.
Бъди силна, ние сме с теб Hug

# 28
  • Мнения: 114
Честито и от мен!Аз нямах никакви признаци освен липсващ цикъл и в по-голямите месеци коремчето.

# 29
  • Мнения: 4 784
Симптомите на бременността при мен се появиха към средата на втория месец. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт