Приказки от Беатрикс Потър за вашите деца

  • 8 574
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
Мерси! Hug

# 16
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Там,където пише Безплатен трафик натискате продължи и трябва да ви излезе файла и да пише- свали файл! http://4storing.com/free/c8p1j/2b17d240673159446545a65069e21807.html

Аз го пускам да се сваля,но самият файл не тръгва.Иначе онлайн мога да го гледам.

# 17
  • Мнения: 600
Благодаря! Бяха ми любими тези приказки, а и сега също  Hug

# 18
  • Мнения: 35
Там,където пише Безплатен трафик натискате продължи и трябва да ви излезе файла и да пише- свали файл! http://4storing.com/free/c8p1j/2b17d240673159446545a65069e21807.html

Аз го пускам да се сваля,но самият файл не тръгва.Иначе онлайн мога да го гледам.

Изтегли си Gom player,явно плейъра ти не става.

# 19
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Там,където пише Безплатен трафик натискате продължи и трябва да ви излезе файла и да пише- свали файл! http://4storing.com/free/c8p1j/2b17d240673159446545a65069e21807.html

Аз го пускам да се сваля,но самият файл не тръгва.Иначе онлайн мога да го гледам.

Изтегли си Gom player,явно плейъра ти не става.

Не,проблемът не е в плейъра,просто не тръгва торент задачата,както и да е,дъщеря ми не се впечатли от приказките засега,пуснах и ги онлайн,но явно гласа на дубльора хич не и допадна,защото  на третата минута поиска да я спра.може просто да е изморена,утре пак ще и предложа,приказките са интересни.

# 20
  • София
  • Мнения: 790
Мерси  Hug Отдавна търся тези приказки на книжка, но не са ги преиздавали. Най-обичам Мисис Тиги-миги  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 223
Благодаря. Както се вижда от името ми, това бяха и моите любими герои. Търсила съм книжката сега, за да станат поне познати на сина ми, но не я откривам. А знам, че във Великобритания са си част едва ли не от семейството. Защо не преиздават книгата?
Ками-Бами, точно Мисис Тиги-Мигъл я имам в една малка книжка, издадена от Златното пате. Не е същото обаче, когато е без зайците, котките, мишоците и другите обитатели
Благодаря отново  bouquet

# 22
  • Мнения: 35
radost24 това не е торент,а обикновен файл wmv формат,който съм качила.Трябва да се натисне веднага да се тегли,защото след няколко минути става неактивен.Колкото до гласа ми нямам претенции да е благозвучен,но направих каквото можах.Оценката е от вас.Мисля,че приказките на Беатрикс Потър са голямо богатство и жалко,че в нашата страна има само една книжка с пет приказки,която даже не е преиздадена и трудно се намира.Заели сме се с превод и на други приказки,дано нещо стане....

# 23
  • Мнения: 822
 Hug
Страхотни приказки, много благодаря и от мен !

# 24
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Благодаря, страхотни!

# 25
  • Мнения: 948
Благодаря, че ги сподели! Hug

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Благодаря  bouquet

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Gret, благодаря за линка. Страхотни приказки! Много труд сте положили!  bouquet

# 28
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
radost24 това не е торент,а обикновен файл wmv формат,който съм качила.Трябва да се натисне веднага да се тегли,защото след няколко минути става неактивен.Колкото до гласа ми нямам претенции да е благозвучен,но направих каквото можах.Оценката е от вас.Мисля,че приказките на Беатрикс Потър са голямо богатство и жалко,че в нашата страна има само една книжка с пет приказки,която даже не е преиздадена и трудно се намира.Заели сме се с превод и на други приказки,дано нещо стане....

Gret -извинявай,ако съм те засегнала,просто наистина исках да ги сваля тези приказки,а не ставаше. Hug

# 29
  • Мнения: 52
 Като дете обожавах тези приказки(честно казано-и на 35!) EmbarassedИмах книжката,но дъщеря ми я затри някъде.Правя опити да я намеря,но засега-неуспешни.Ще съм Ви благодарна ако ме подсетите на кое издателство беше и от коя година!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт