Сървайвър 3 - Ин срещу Ян-начален гонг

  • 30 730
  • 567
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 4 785
Николай е яко лицемерен - но с това само си уби шансовете. Пък и регламента е такъв - изкарай силния, за да спечелиш ти! Има нататък какво да се гледа - факт е, само ще ви кажа, че някой мнения ще се затвърдят, някой ще се разочароват от фаворитите си... в това съм категорична  Naughty

# 526
  • Мнения: 5 797
Знам със сигурност,че Ники стига почти до финала!

# 527
  • Мнения: 4 435
Знам със сигурност,че Ники стига почти до финала!

Да,Николай е на финала със Спас. Peace

# 528
  • Мнения: 4 785
И една мацка за цвят има на финала  Party Обаче жълтите вестници не познават много, много  bowuu

И пак май са писали глупости - не им ли писна да плюят по хората, мамка им!

# 529
  • Мнения: 4 435
Аз знам за последните двама,че са те.Мацката явно е още в 4-ката,или 3-ката.

# 530
  • Мнения: 1 775
Ще се окаже вярно това за играта - в кое племе да отиде Николай. Никой не го иска  Mr. Green.

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 20:42 от Stitch

# 531
  • Мнения: 1 954
Отново Пачека остава моето племе. С едно-две изключения.

# 532
  • Мнения: 4 785
А аз пак си оставам за Мого Мого  Crazy

# 533
  • Мнения: 2 757
Ехаа и Спас и Николай са ми симпатични, радвам се че те ще са на финала. Спас е страхотен хитрец и знае или по точно може би от вътре му идва как да се държи, че да се хареса на всички. Явно въпреки недостига на качества, все пак знае да оцелява, евала за което.  А Николай изглежда наистина е класа над останалите. Първоначално мислех, че само ги плаши или е прекалено самонадеян. Но непрекъснато доказва, че им е над новото. Иначе изобщо не се учудвам, че най смотаните и некадърните са си заформили групичка, щото си знаят, че това е единственият им шанс да се задържат по дълго в играта. Живко отначало ми изглеждаше пълен откачалник, но ми става все по симпатичен , харесвам смелостта му да отстоява себе си както и това, че е естествен и незлоблив  Hug

# 534
  • Мнения: 2 111
Аз съм за Пачека.
В Мого Мого никой не ми харесва.

# 535
  • Мнения: 131
Знам със сигурност,че Ники стига почти до финала!

Да,Николай е на финала със Спас. Peace
Аз пък съм чувала, че на финала са Здравко и Спас.

# 536
  • Мнения: 4 435
Знам със сигурност,че Ники стига почти до финала!

Да,Николай е на финала със Спас. Peace
Аз пък съм чувала, че на финала са Здравко и Спас.

Здравко няма да е на финала-Спас и Ники.Гарантирам на 100%. Peace

# 537
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
уф, айде за спас съм. Mr. Green

# 538
  • Мнения: 569
  Ох , аз мога да кажа само- УЖАС ! Много ми стана мъчно за момичетата- не е честно- сега незаслужено ще се наслушат на простотии, ще бъдат въвлечени в интриги...
  Симпатизирам на новата Пачека, въпреки че там има 2-ма от най- неприятните ми играчи - Иван и Али ... но Здравко и момичетата - Heart Eyes
  Не ми е приятна самоувереността на Николай , но въпреки това не може да се отрече класата му и много качества , за които мишките могат само да злобеят!

# 539
  • София
  • Мнения: 1 891
Хайде да ме информирате за двата лагера при мъжете  Praynig
Аз го гледам нощем на запис и все преча на някой и не мога да го слушам спокойно.Зад Ники кой е и кой е зад Вальо.Неутрални има ли?

Общи условия

Активация на акаунт