Сървайвър 3 - Ин срещу Ян-начален гонг

  • 30 776
  • 567
  •   1
Отговори
# 90
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Разгледах им профилите, мислех си че културистката е по-възрастна. Как ги скапва този спорт, загубват всичко красиво във външността си Confused А зъбът беше коронка?

# 91
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
на мен поне 40 год. ми изглеждаше.. а за зъба каза, че била дълбока дупка и боляло, ама не знам коронката какво представлява Simple Smile но адски гадно ми стана, когато го дадоха. това ми е един от най-големите кошмари - за падащи зъби. Confused изтръпнах.

# 92
  • Мнения: 178
Много динамичен старт! Спас какъв е красив... Wink Дано не се окаже пълен тъпак. И въобще, почти всички участници са като извадени от моден бук. То тела, то релефи...  Laughing

Николай как само ги нареди в строежа на къщата: "Сега тази греда тук, онази там - работа за 1 час."  Laughing

# 93
  • Мнения: 12 048
А аз имам роднина в Сървайвър.за съжаление е претърпял злополука.Ама хайде, да не разказвам повече, че няма да е интересно.

# 94
  • София
  • Мнения: 15 516
Повтарят епизодите по GTV, около полунощ.

Защо ми се струва, че Евтим Милушев беше и на миналия Сървайвър с тази риза?

# 95
# 96
  • Мнения: 191
И мен ме кефи сървайвър.Все още не можах да им запомня имената на всичките,но като начало най ме грабна бащата на близначките с това,че знае как да оцелява в такава ситуация.Много е добър,дано да остане по дълго.

# 97
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Шашнаха ме как запалиха огъня Shocked Кой беше майстора?

# 98
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
миии един държеше пръчката, други 2ма въртяха въжето, един духаше и се сменяха, докато не запали. режисьорът, докато духаше, се разпали.

# 99
  • Мнения: 738
Този Сървайвър се очертава като най-интересният досега. Събрали са много готини хора, с кеф ще го гледам! Бащата на близначките засега ми е фаворит. Също и Филип, потресена съм какъв живот е имал... Яна Маринова също харесвам. Галя ще ми е интересна, не я познавам, но тренирахме в един фитнес едно време...

# 100
  • out of space
  • Мнения: 8 576
и аз съм тук, не ми се гледат тия овчи пачи по ББ.

Очертава се супер интересен сървайвър!!!

# 101
  • Мнения: 31 417
Не го гледах много, но от това което видях ми хареса. Добър подбор на участниците. Как веднага се разделиха и харесаха по двойки. наистина се се шпионирали с ББ.

# 102
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Това с огъня беше велико Wink Определено се бяха подготвили  Grinning
Като си спомня в американските епизоди, че е имало племена стоящи дни без огън ...

# 103
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
мда, те въженце си взеха май от кораба. тва беше готино, че им дадоха да си вземат, каквото могат в началото.
сега се сещам вървежния как каза, че никога не бил гледал сървайвър... пък "програмистката" е гледала всички американски. Peace

# 104
  • Мнения: 1 165
Това с огъня беше велико Wink Определено се бяха подготвили  Grinning
Като си спомня в американските епизоди, че е имало племена стоящи дни без огън ...
Да, във визитката на някой от участниците/сигурно режисьорът/ пишеше,че се е подготвял цяла година да пали огън в хола на апартамента си.
Мен бащата на близначките не ми харесва. Незнам дали е заради това,че са се опитвали да го толерират от екипа и са правли всичко възможно,за да не отпадне, но не е мой тип.

Общи условия

Активация на акаунт