Вакуумни торби за дрехи - стават ли?

  • 5 359
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 109
През май тази година си купих за проба 3 бр.по 5лв от магазините за левче.Сложих зимните завивки.Преди 2 дни ги извадих,само два  от тях бяха съвсем леко се отпуснали.Но през лятото си прибрах и трите одеяла на едно място + ми остана още място.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 261
През май тази година си купих за проба 3 бр.по 5лв от магазините за левче.Сложих зимните завивки.Преди 2 дни ги извадих,само два  от тях бяха съвсем леко се отпуснали.Но през лятото си прибрах и трите одеяла на едно място + ми остана още място.

На мен същи ми дадоха такива,купени от магазин за 1 лев.Прибрах зимните дрехи април месец и преди три дена като ги разопаковах отново, всичко си беше наред.Така както съм ги прибрала дрехите,така и ги изкарах.Пликовете не бяха се отдули,а и дрехите не бяха измачкани.За мен тези пликове са много удобни,защото ми спестиха доста място. Peace

# 17
  • Мнения: 9 186
Имам пликове от Метро и съм много доволна. Не ми се "раздуват", здрави са, нямам никакви оплаквания.
вече четвърта година
без проблем вкарвам едвам един ОГромен пухен олекотен 220/240 едвам го набутвам и после смучи - на стафидка прилича Joy около 5 пъти по малко место ми заема около 14-19лева струваше 1 брои

# 18
  • Мнения: 1 341
аз имам такива купени от Топ Шоп. Дадох си парите. Развакомират се сами. Пухените неща ги събира като по рекламата, но не е чак такъв поразяващ ефекта с другите дебели неща

# 19
Аз ползвам такива торби от две години и съм много доволна от тях.Едните са ми от Метро,а другите от ТопШоп.Имам едни юргани,които не ги ползваме и от две години си стоят вакуумирани в една торба.До сега въобще не се е развакуумирала.Аз съм много доволна от тях.

# 20
  • Мнения: 3 886
Моите пликове винаги се "раздуват", не знам защо. Sad Cry
И моитя ама всички #2gunfire #Cussing outмислех че си струват ама май съм се лъгала.Да не говоря за мачкането което  имат това не ме бърка но пък миризматаааа Tired

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 09:39 от DIVA_ORHIDEQ

# 21
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Моите пликове винаги се "раздуват", не знам защо. Sad Cry
И моитя ама всички #2gunfire #Cussing outмислех че си струват ама май съм се лъгала.Да не говоря за мачкането което  имат това не ме бърка но пък миризматаааа Tired
На какво ти миришат?! Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 56
Много са тънки всъщност и много лесно може да се направи неволно дупчица в торбите, а дори и най-малката дупчица или цепнатина води до това развакуумиране. Т.е. който си ги купува - да внимава много. Иначе наистина предпазват от мирис на мухъл и спарено.

# 23
Аз ,за да ги предпазя от скъсване ги увивам в стар чаршаф и така ги прибирам. А за да е сигурно затварянето, използвам пластмасовите щипки,които са дадени с торбите.До сега съм нямала проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт