Проблем с противозачатъчни

  • 3 511
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 302
Преди няколко дни бях пуснала подобна тема, при мен беше само зацапването, без болки. Вчера бях на консултация, каза, че всичко е ОК, но ми ги смени с Ясмина. Та като ми изтече почивката ги почвам. Моят съвет е да си изпиеш блистера и иди на лекар да ти предпише други, защото явно тези не ти понасят.
Та и аз да се изкажа Simple Smile От доста време пия Ясмина по здравословни причини, иначе не бих пила въобще противозачатъчни Rolling Eyes, преди това пиех едни други, от които качих 15кг, не искам да правя реклама или антиреклама, затова няма да пиша другото име, но ясмин, са ниво над другите Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 1 259
от половин месец пия противозачатъчни и започна да ми се вие свят.не знам дали е от тях или от недохранване,но се притеснявам. Sad освен това приятелки ми казаха ,че мога да кача кг.някои знае ли на какво се дължи това-започваш да ядеш повече или на нещо друго? newsm78
Thinking

# 17
  • Мнения: 1 545
Повечето видове съдържат естрогени и протестерон. И имайки в предвид, че прогестерона е хормон на бремеността много лесно се обяснява и напълняването. Тоест пълнее се от прогестерона, който съдържат пеоралните контрацептиви.

# 18
  • Мнения: 302
Повечето видове съдържат естрогени и протестерон. И имайки в предвид, че прогестерона е хормон на бремеността много лесно се обяснява и напълняването. Тоест пълнее се от прогестерона, който съдържат пеоралните контрацептиви.
Ох, не знам, ама със предните хапчета, хладилника ме викаше по име Joy

Общи условия

Активация на акаунт