Момичета от Бургас, търся професионален гримьор

  • 17 646
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Burgas
  • Мнения: 76
Венелина Георгиева се казва друга известна гриморка от Бургас аз дори курс карах при нея.Добре работи  и прави всякакав грим ето координати:Козметичен център Орео,на втория етаж в хотел Космос,тел:056 800 882 и мобилен:089 8718492 Peace

# 16
  • Мнения: 11
уви, не съм чула в бургас да има професионален гримьор

# 17
  • Мнения: 794
Аз за сватбата в събота бях при една мацка, мноого се харесах. Wink
Работи с OFRA, казва се Вяра и студиото й се намира с-у хотел Мираж, до Пикадили.

# 18
  • Мнения: 1 813
Само не и Венелина - нито за гримиране,нито за курса.
За грим си има едно име в този град и това си  е Мирослава. Сестра ми беше при нея за бала,аз също за моят бал,виждала съм и други нейни работи - перфектна е.

# 19
  • Мнения: 192
Момичета някоя ходила ли е да я гримират в салона в Трия или в Angel face? Моля ако имате някакви впечатления да напишете.

За сватбата ми ме гримираха в салона на Триа (Vogue се казва) Доволна съм много, там като цяло са на ниво Peace Peace Peace

# 20
  • София / Виена
  • Мнения: 185
За Angel Face мога да кажа,че бяха доста по-добри в началото,но скоро не сам ходила.Чувала съм хубави работи за Трия. Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 357
И мен за бала ме прави Мирослава..Гримира ме..Каза ми .че вече мога да отида да се видя..И като се видях ..Се влюбих в себе си Crazy
Страхотно ме направи Party..Сестра ми се втренчваше в лицето ми през цялото време,да разглежда как точно са ме направили.. Crazy

# 22
  • у дома
  • Мнения: 965
Така ... и аз с две ръце за Мира. НО! Ако искаш тежък грим, трябва да кажеш, защото Мира наистина е привърженик на нежния грим, който подчертава чертите на лицето.  Peace

# 23
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Авторката се омъжи вече, едва ли още и трябва гримьор  Laughing

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 357
Да,обаче,авторката не е единствената от Бургас,която ще се омъжва и има нужда от гримьор newsm10
А и завършващите тази година също имат нужда от гримьор за бала newsm03
Изобщо поводи много и хора много,така че няма излишни мнения Party

# 25
  • Мнения: 4 733
Ха, темата още ли е актуална Laughing

Да похваля Надеждица от форума, на еня заложих за грима. Очарована съм и съм и много благодарна Heart Eyes

 Скри ми абсолютно всички недостатъци по лицето Simple Smile

# 26
  • Мнения: 0
Привет,
аз също познавам Мирослава- само фактът че е много добър фотограф и то портретна фотография мисля, че ще те убеди

# 27
  • Мнения: 0
Момичета искам да видя снимки на нещата, които са павени от Мирослава. Има ли сайт или място кадето да са побликувани

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета искам да видя снимки на нещата, които са павени от Мирослава. Има ли сайт или място кадето да са побликувани
До колкото знам сайт няма,има доста албуми,но трябва лично с нея да се свържеш!

# 29
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Ето тук погледни
http://www.bg-aktmodels.com/make-up/miroslava_kolarova/

Общи условия

Активация на акаунт