Бу на черешата! Помогнете ми да я повдигна!

  • 8 161
  • 179
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 497
Ако я нямаше Бу , а от там и форума, надали щях да устискам и до третия месец да кърмя. А ето, че вече почти 1г и 4м се кърмим успешно и хич няма изгледи за отказване. Благодаря ти , Бу!   bouquet
Къде да подпиша? Wink

# 76
  • София
  • Мнения: 618
Още 4 ръце  и от нас  Hug

# 77
  • София
  • Мнения: 259
И ние се подписваме веднагически, благодарение най-вече на този форум, кърменето беше лесно и безкрайно приятно.
  bouquet

# 78
  • Мнения: 3
Осем ръце и от нас!

# 79
  • Мнения: 2 818
Иска ли питане?! Подписвам се с две гърди, две гърла и един доволен татко  Grinning

# 80
  • Мнения: 4 242
Разбира се, 10 ръце и от нас с най-голямо удоволствие!

# 81
  • Мнения: 337
подписвам,разписвам аз съм много багодарна за библиотеката намирала съм отговои на всичките си въпроси и така са се отървали от мен и моите питанки,а на още колко мами съм промила мозъците...... Mr. Green

# 82
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Подписвам се и аз с две ръце... Благодаря и на Бу и на Хедра сърдечно за съветите им!  bouquet

# 83
  • Мнения: 250
Подпис и от мен с благодарности към Бу и всички които помагат.  bouquet

# 84
  • Мнения: 398
 Ще я наклеветим как така. Laughing Само дето за Мадам Бу , черешата е много ниско , така ,че за сега да намерим някоя по -голяма и вискочка топола.Да я виждат от далеко , що е това чудо "надъхана кърмачка" и "върла помагачка". Laughing Grinning Laughing

 При нас в подписката ще се пусне цялата рода , а подписи от непълнолетни приемате ли.Предлагам те да се подписват с палец натопен в кърма. Mr. Green

 Благодаря на целия подфорум и на шефката Мадам БУ.  bouquet

# 85
  • Мнения: 5 713
И аз съм в кюпа.  Wink

# 86
  • Мнения: 256
И аз и аз! С хиляди благодарности!!!   bouquet Hug

# 87
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И аз и Мирко ще се присъединим. Държа да благодаря и на Яна за помощта и за това, че винаги е насреща  Hug.

# 88
  • Мнения: 2 616
А така, видя ли сега, Бу, до къде се докара  Laughing Пишете ни и нас с Мартин в кюпа  Hug

# 89
  • Мнения: 529
Благодарности и от нас.  bouquetАко не бях открила форума незнам дали щях да се справя с кърменето.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт