Някой поръчвал ли си е вибриращият колан Seven omnipotence?

  • 11 313
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 322
Добро утро Hug
И според мен нещо послъгват повечеко,чак да ослабнеш не вярвам,ама за масажа по-може да стане. Peace

# 16
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
на целулита дали ще подейства   newsm78


Аз го имам колана и именно затова си го взех,мен мие напълно ясно че без диета няма да стане.
Мъжът ми каза че има разлика/като ми хванел дупето/  Mr. Green,ако може да му се вярва.

# 17
  • Мнения: 413
Отзивите за Вибротона са, че се развалял бързo, а този има ли гаранция? Изглежда ми доста малък, а са ми го обещали за подарък. A за стрите и целулита ползвам кафе или сол или соли от китайския и антицелулитни гелове.

# 18
  • Мнения: 737
я вижте тук какво са писали момичетата от друг форум
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=7319&sid=33ebbe977c … 14d17960195523aff
доколкото разбирам ефект има,но само от този вид колан Peace

# 19
  • Мнения: 413
Днес ходих до топшоп и до WS. В топшопа го има свободно Вибратона на цена мисля 116 лв. В халите на щанда видях и Севана. Жената каза, че поради интереса записват за доставка към края на месеца, а и по пощата не го пращали веднага т.е. до 2-3 дни не. Плаща се капаро и се обаждат когато пристигне да си го вземеш директно. С 2 г. гаранция и 149 лв. със сауна приставката.Изглеждаше здрав и вибрациите казват са по-силни от Вибратона, който давал много дефекти.

# 20
  • Мнения: 38
НЕЕЕЕ ЗА БОГА НЕДЕЙ Praynig имам го Grinning,пълен боклук, свекървата си решила да отслабва с него да се тресе на спалнята ма като гледам 6 месеца една и съща си стои, приятно друска,обаче ефекта за мен специално е нулев няма нищо по-добро от класическите домашни упражнения като 20 клякания няпример,както викат на англ. "no pain-no gain" Wink

# 21
  • Мнения: 413
Така или иначе го очаквам на края на месеца-подарък ми е. Кляканията си ги правя- веднъж на 4 дни  клякяаам сигурно по 100-200 пъти (работа), но корема е проблем дори и след отслабването. Коремните преси не са достатъчни или хранителнитедобавки. А щом причинява и мускулна треска би трябвало да действа, разбира се с още повече коремни преси и диетка.newsm78

# 22
  • Мнения: 958
НЕЕЕЕ ЗА БОГА НЕДЕЙ Praynig имам го Grinning,пълен боклук, свекървата си решила да отслабва с него да се тресе на спалнята ма като гледам 6 месеца една и съща си стои, приятно друска,обаче ефекта за мен специално е нулев няма нищо по-добро от класическите домашни упражнения като 20 клякания няпример,както викат на англ. "no pain-no gain" Wink
Не знам свекърва ти на колко години е и колко наднормено тегло има, но защо и желаеш злото на жената като я караш да кляка Mr. Green

# 23
  • Мнения: 737
И аз си го поръчах заради корема  Wink
И моят ще дойде на края на месеца.
Е,поне ще се тресем заедно и ще споделяме резултати Peace

# 24
  • Мнения: 413
Тея тъпи топшопи-все още не са ги докарали, а искаха и предплата. Обещават до края на месеца, че ще се вземе, а сега /в петък/ дори и не вдигат телефона. Ходих и до халите, а продавачката каза към десети, на десети, кой знае какво ще каже. smile3515

# 25
  • Мнения: 3 118
Здравейте, имам го от половин година, обаче хич не съм редовна.
Мисля, че вибрациите си ги бива, но не са чак "това на корема си няма да го сложа".
Съжалявам, че нямам сауна приставката. Дали не се продава и отделно  newsm78
Шефът ми си го беше купил и беше много доволен, но той нямаше кай знае колко да смъква, и по важното ползваше го всеки ден.
За дупето определено се усеща, и за краката. Има малък недостатък, че като го махнеш и малко сърби от търкането, но това е кратковременен ефект.
Да ви кажа - тайната е не да си начешете крастата и просто да си го купите та да фаща прах, а да го ползвате всеки ден и чак след месец два да видите резултата. Спокойно може да проверявате веднъж седмично със сантиметърчето, действа доста стимулиращо.  Peace

# 26
  • Мнения: 1
Здравейте!
Много ми хареса темичката. И аз следя рекламата от около месец и дори си отделих парички да си го купя, ама нещо не намерих време тази седмица.
Искам да попитам тези които имат уреда и го ползват, трябва ли да си мажеш кожата  с някакъв гел преди да поставиш?
Познати ми казаха, че давали някакъв гел а в рекламата нищо не споменават за такова нещо.
Моля, тези които имат уреда да пишат при възможност!

# 27
  • Мнения: 958
И аз си го поръчах, трябваше да дойде в края на миналия месец, а още го няма smile3515

# 28
  • Мнения: 321
аз го ползвам,както вече лично отговорих на mamany и съм мн.доволна. не сте прави ,че е поредният боклук. несериозно е да очаквате да лежите, д а се тъпчете и да слабеете Grinning Grinning Grinning. от 1 година го ползвам ежедневно ,по 10 мин сутрин и вечер. определено има ефект. при съпругът ми също. стяга тялото ,прибира корема, дупето. от новата приставка не съм доволна. тази със сауна ефекта. само затопля но не изпотява изобщо. от нея няма смисъл. аз не го поръчах за да си спастя парите за доставка а си го купих директно от магазина им на алабин и христо белчев.  освен това аз го ползвам на опция ръчно командване ,защото го слагам на максимална скорост.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 899
Чушчица, това, което споделяш като ефект, много ме обнадеждава. На диета съм от 3 месеца, наистина отслабвам, но точно на коремната област не виждам никакви резултати  Cry (а уж и коремни преси правя)!
Щом наистина действа, ще взема да се разходя до магазина още този уикенд!

Общи условия

Активация на акаунт