Кога спряхте да давате АМ?

  • 1 713
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
Здравей Mariq83
Ние също бяхме на АМ до годинката ,но педиатара ме посъветва да го спра и да започна с прясно мляко и то пълномаслено,Добре ни се отрази ,не сме имали проблеми поне за сега,Макар,че сега по-често давам обезмаслено и веднъж седмично козе,
Може би е по-добре кисело мляко,аз съм отгледана от 3 месечна възраст с него,Но пак е по-добре да го заквасваш сама а не да го купуваш,
А и след многото скандали около продуктите на Нестле а и на други компании ,май по-добре е киселото мляко
Макар че  итам има риск
  bouquet
 
Абсолютно НЕ подкрепям.
Колкото по-дълго иска да пие АМ толкова по-добре според мен.
За сега го пие в промишлени количества и ще се радвам много до 2 - 3 годинки живот и здраве да си го пие, е естествено по натам ще е само вечер.
Ще давам и кисело, разбира се , стига да го иска, но от АМ няма да го лиша при положение, че си го търси детето Peace

# 16
  • Мнения: 2 587
Малко след годинка отказа да го пие и тогава го спрях.

# 17
  • София
  • Мнения: 7 039
Все още слагам на синът ми разтворено АМ-Нестле за над 2 години сутрин в кус-куса. Той не пие прясно мляко и за това продължаваме с АМ.

# 18
  • Мнения: 887
Аз го спрях когато синът ми сам го отказа - на 1г. и 3м. Заместих го изцяло с кисело и прясно мляко.

# 19
  • Мнения: 9 973
когато сам се откаже ще спра

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Дъщеря ми е на три и половина и все още пие сутрин и вечер Нутрилон3/водят го пълноценно мляко/.
 Смятам, че е по-полезно от предлаганото по магазините прясно или кисело мляко.

# 21
  • Мнения: 408
След 11м.започнах да захранвам с КМ и така до 1г. започна да пие КМ.Ако детето го иска не виждам нищо лошо в това да даваш КМ.

Общи условия

Активация на акаунт