Лунна диета - 29.09.08, 11:12

  • 4 649
  • 94
  •   1
Отговори
  • Банкя
  • Мнения: 823

ЛУННАТА ДИЕТА ЗАПОЧВА НА:29.09.08,11:12ч
 И СВЪРШВА НА:30.09.08,11:42ч.

Според учените лунната диета влияе не само върху приливите и отливите, но и върху различни процеси в човешкото тяло. И това е  така поради факта, че голяма част от организма ни е съставен от вода. Затова много диетолози препоръчват регулация на теглото, според фазите на луната.

Диетата трябва да се започне в момента, в който Луната навлезе в една от четирите си фази и да завърши след едно денонощие, но половин час по-късно. В този период трябва да се приемат само прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци, чай с мед, минерална вода. Поемането на повече течности оказва многостранно и благотворно влияние върху тонуса, самочувствието и здравето ни: стимулира бъбречната дейност, изчиства организма и укрепва имунната система. Наред с това най-много до месец, може да се свалят от 1 до 3 килограма, без никакъв риск за здравето.

За кафето, ако можете поне опитайте без него през тези три дни. За разнонобразие пийте различни видове билкове чай, студен ментов чай и прясно изцедена цитронада, а защо не и чаша топла вода с парченце лимон и лъжичка мед.

Не забравяйте по време на диетата да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове.

Алкохолът при диетите е направо забранен, ако не можете да се сдържите или има някакъв повод най-добре е чаша бяло вино.

Ако сте напълно начинаещи в спазването на лунната диета, то може да започнете първо само с някоя от фазите на луната /т. е. да сте само на течности само веднъж месечно/, а по-късно да включите и останалите.

Когато организмът ви влезе в крак със здравословния начин на живот ще забележите, че не ви се яде толкова зверски.

Ако комбинирате диетата с танци, фитнес, плуване, туризъм или дори с най-обикновен джогинг още от сега започвайте да мислите за нови дрехи през лятото.

Има няколко възможности/варианти за спазване на лунната диета:

1. за 24,5 часа по време на фазата;
2. в рамките на 3 дни, като се започва 24 часа преди началото на фазата и се приключва 24часа след края й. През допълнителните 2 дена може да се консумират и плодове;
3. за 4 дни по примерна диета на съфорумка, която започва 3 дни преди фазата и включва самата фаза като 4-ти ден (препоръчва се да се прави само веднъж в месеца) - примерно меню:

Първи ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и 1 ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.

Втори ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша билковчай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.

Трети ден
При събуждане изпийте чаша билков чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша билков чай,
преди лягане – чаша билковчай с лъжичка мед.


Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени.

За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню. За препоръчване е да се готви на пара. Яжте основно плодове и зеленчуци, като наблягате на моркови, зеле, тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите използвайте зехтин и ябълков оцет, без готварска сол. Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки.

Всички фази на луната можете да откриете на http://www.astrohoroscope.info/moon.htm или http://www.beinsadouno.com/astro/moon_phases.php                                                                                                     
                                                                               
Фазата е Новолуние

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честита нова тема Hug
Акси,благодаря  bouquet
Записвам се за 24 часа Peace

# 2
  • Мнения: 1 234
Предния път малко се изложих  Embarassed, дано сега да няма издънки вече...

# 3
  • Мнения: 1 142
Честита темичка.Нещо взех да пропускам фазите,дано сега не се изложа.

# 4
  • Мнения: 3 315
запис за 24 часа  Peace 
от предния път си върнах половин кг.  Crossing Arms  но пак е добре  Hug

# 5
  • Мнения: 249
запис за 24 часа

# 6
  • Мнения: 369
29-иииии,чакам тееее.  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 803
Този път се включвам, няма да забравя. Честита темичка!  bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 672
И аз се записвам за 24 часа.

Успех на всички!  Peace

# 9
  • Мнения: 737
аз също ще се помъча 24ч Laughing

# 10
# 11
  • Мнения: 2 199
Предното лунуване за 3 дена -2.5 Wink
Много се радвам и продължавам  Hug

# 12
благодаря... и аз ще се пробвам  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 172
Този път(да не казвам голяма дума  Crazy ) ще лунувам 24 часа.Само,че май съм бременна (99,9 %) и незнам подходящо ли е  Thinking Всъщност си мисля,че няма да има проблем.Също така смятам да лунувам през цялата бременност с цел някакво контролиране на килограмите.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 261
elfi4ka, не е добра идея да спазваш лунната диета, ако си бременна. А как изчисли процента вероятност за бременност?  newsm78 Аз междудругото също се надявам да съм, затова любопитствам. Simple Smile

# 15
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Хайде и аз тук за 24 часа. Simple Smile

# 16
  • BG
  • Мнения: 2 217
Много бих искала и аз да се запиша при вас с 24 часово лунуване, но ще пътувам и незнам как би ми се отразило .........  Thinking

# 17
  • Банкя
  • Мнения: 823
Аз ще си лунувам 24 часа и определено ще ми дойде добре, защото малкият има рожден ден в неделя и ще падне голямо плюскане. Mr. Green


elfi4ka, Спящата красавица Стискам ви палци, наистина да сте бременни и ви желая лека бременост! Hug

elfi4ka Може би наистина не трябва да гладуваш по лунната диета по време на бремеността. Аз бих те посъветвала да караш тези дни примерно на плодове и чай с мед. Според д-р Емилова такова гладуване не е опасно по време на бремеността. Но ти можеш да си прецениш най-добре, това е твоят организъм и ти си го познаваш най-добре. Но задължително се консултирай с доктор. Peace

# 18
  • Мнения: 293
Айде и аз в при вас, ще се пробвам за 3 дена.
Stephy при пътуване най-добре се лунува защото така или иначе нямаш време за хранене  Laughing

# 19
  • Мнения: 181
elfi4ka, Спящата красавица, това е много хубаво. Честито!!!
 От сърце Ви желая всичко да е наред и да имате прекрасна бременност  Hug Hug Hug

# 20
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте на всички Hug

И аз се включвам вече официално при вас. По време на  миналата фаза два дена бях на  течности и два килограма ми ги няма. Почти нищо не съм върнала, така че се "зарибих" пак да опитам, па макар и за един ден.

# 21
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Включвам се и аз.Дано да издържа, че предните пъти се изложих... Tired

# 22
  • Мнения: 78
Здравейте лунички Hug честита нова темичка и от мен  bouquet пожелавам на всички не издържали от предния път повече воля Naughty и на всички  устискали голямо браво newsm10 и аз се записвам за новата фаза в понеделник Peace на всички лек и усмихнат ден и дано да ударжим Praynig newsm51

# 23
  • София
  • Мнения: 1 423
Здравейте лунички  Hug
Честита нова темичка.   bouquet Скоро не съм лунувала, но сега вече съм редовно с вас  Hug Пожелавам успех на всички!  Peace

# 24
  • Мнения: 1 092
този път ще опитам три дни  #Crazy Mr. Green

# 25
  • София, България
  • Мнения: 2 222
елфичке, честито!
спяща красавице, стискаме палци!
Аз съм си мислела ако съм бременна дали ще спазвам диетата и май си решиш за себе си да обърна лунните дни на плодови! По-добре е от пълно гладуване май  newsm78

# 26
  • Мнения: 564
Момичета и аз се записвам за 3 дни, даааааааано успея  Praynig Praynig Praynig Малко ми остана излишно, ако успея тези 3 дни, всичко ще разкарам и после ще поддържам само..
Хайде надявам се да сте ми подкрепа през 3-те лунни дни  Hug Crazy Flutter

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Успех на тези,които ще лунуват 3 дни Peace

# 28
  • Мнения: 564
Успех на тези,които ще лунуват 3 дни Peace

Благодаря ти Памси  Hug Ох дано се справя  Praynig Много съм си го наумила, та да видим  Crazy

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Фетица...дано успееш Hug
С теб съм Hug дръж се Peace

# 30
  • София
  • Мнения: 4 051
Здравейте лунички, утре и аз съм с вас. 24 часа на плодове. Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 6 010
И аз съм с вас за 24 часа  Peace

# 32
  • Мнения: 2 803
Успех на всички! Дано да издържа, включвам се и аз за 24 часа. Притеснявам се, че не съм лунувала отдавна и вечер като седнем на масата се предавам.
Пожелавам на всички тънки и стройни линии.  bouquet

# 33
  • Мнения: 78
как сте лунички  Hug държите ли се много успех на триднивките  а за  утре вярвам че ще успеем защото сме заедно txtloves newsm76 Two Hearts newsm51

# 34
  • Мнения: 352
И аз се записвам за 24 часа Peace
Успех на всички  bouquet

# 35
  • Мнения: 564
Ехоо, как сте?  Hug
Аз съм екстра за сега  Flutter Crazy Други тридневни лунатички няма ли да се включат днес? Хайде, че ми е самотно  Rolling Eyes  Crazy Hug

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Как сте лунички Hug
Хайде да ви почерпя       и 

# 37
  • Мнения: 2 199
Ехоо, как сте?  Hug
Аз съм екстра за сега  Flutter Crazy Други тридневни лунатички няма ли да се включат днес? Хайде, че ми е самотно  Rolling Eyes  Crazy Hug

и аз съм от тридневките  Whistling
и съм мирна за сега  Hug

# 38
  • Мнения: 564
Еха чудна почерпчица  Hug
Аз съм се заредила с чайчета всякакви и плодчета разнообразни и ми е добре за сега, утре ми е чудно как ли ще я карам след днес  Thinking
Взех си и от чая за отслабване Инхуа, уж да подсиля ефекта, дано се получи  Praynig
Ехоо, как сте?  Hug
Аз съм екстра за сега  Flutter Crazy Други тридневни лунатички няма ли да се включат днес? Хайде, че ми е самотно  Rolling Eyes  Crazy Hug

и аз съм от тридневките  Whistling
и съм мирна за сега  Hug

Браво, дано все така мируваме  Crazy

П.П. За себе си лично не мога да се позная, никога не съм можела да спазвам режим, но не ми се и налагаше преди детето  Rolling Eyes
Ох, дано все така устоявам на изкушенията, вид тренировка си е на волята, полезно е не само физически това упражнение.. Peace

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 18:01 от фетица

# 39
  • Мнения: 160
Записвам се и аз само за утре Simple Smile Дано да успея, че в по-студените дни ми е малко по-трудно Crazy Ама ще устискам в името на красотата Mr. Green Успех на всички! Hug

# 40
  • Мнения: 120
 Hug Здравейте! За първи път ще спазвам тази диета затова като за начало ще се опитам за 24 часа. Успех на всички!

# 41
  • София
  • Мнения: 36
 Laughing Здравейте и от мен! Аз ще опитам за първи път, откакто родих, но ще включа и плод, защото кърмя. Успех на всички!

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Добро утро лунички HugХайде на кафенцето

Лек и успешен ден на всички Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 78
Добро утро момичета Hug pamsi мерси за кафенцето и почерпката и леко лунуване  bouquet delaihla  и venera123първият път винаги е най-трудно ,но вярвам че с повече воля ще успеете newsm51  Annitka в студените дни настина е по-трудно но вярвам че ще успеем Praynig newsm76 фетица настина е упражнение на волята но ако устискаш утре ще ти е едно лекичко smile3525 Суха Мащерка браво за тридневката стискаме палци за остатъка Hug Pokcu леко лунуване  bouquet doro успех довечера щом тогава ти е най-трудно  bouquet White_tulip и mimeime стискаме палци Hug и на другите Hug Hug Hug лек ,режимен и усмихнат ден на всички newsm51 newsm51 newsm51

# 44
  • Мнения: 928
добро утро и от мен
Послените две лунувания ги пропуснах, но този път съм с вас
Успех на всички

# 45
  • Мнения: 737
Аз до тук съм много доволна от лунуването.Напоследък забелязвам,че на новолуние свалям повече от пълнолунието Party

# 46
  • Мнения: 2 803
И аз да се включа днес при вас. Много успех и красиви фигури на всички! Ще издържим. Hug  bouquet fingerscrossed newsm39 newsm51 smile3525

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз нещо взех да се разболявам и днес ще съм на сок от лимони Wink

# 48
  • Мнения: 1 142
Пу,заплюх се и аз.Ще лунувам,пък дай боже да устискам.

# 49
  • Мнения: 2 199
Аз съм на един ябълков фреш  Crazy  Heart Eyes
Успех на всички!

# 50
здравейте и от мен  Grinning
може ли да ви попитам... като спазваме лунната диета не трябва ли да сме само на вода и чай...
че гледам ябълков фреш... и ми потекоха лигите  Sad

# 51
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Аз си пия фрешове всякакви. Идеята е да се пие само течности и чая да е 2 пъти на на ден с мед. Сокове със захар не се препоръчват. Simple Smile
До мене има едно Капи портокал и така съм му се наточила.... Пише, че е без добавена захар, дали да не си го пийна?  Thinking
Иначе гледам горе долу това меню да спазвам:

При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и 1 ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.

 Peace

# 52
  • Мнения: 564
Здравейте!
Аз съм добре, успявам до тук, само снощи по погрешка изпих 1 глътка бира  Embarassed Иначе съм си режимна  Flutter Пия си чайче, хапнах и една ябълка, но не мисля, че ябълките са проблем при лунуването  Peace
Днес специално до тук ми беше лесно, тъй като имах много вълнения-сина ми за първи ден беше на ясла, та не си мислех за ядене, да видим дали следобеда няма да ми е зор, но както забелязвам първия ден е зора, после е лесно да преглъщаш глада WinkWinkWink А и аз си знам, че освен днес ми остава и утрееееее  Whistling Crazy
Лек ден и се насладете на лунуването, аз май вече се научих да го правя  Peace
  bouquet

# 53
аз ще се пробвам да изкарам на пост и молитва до утре на обяд... пък от тогава ще карам само на ябълки и разходки... туй за една седмица.... стискайте палци  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 535
Записвам се и аз   bouquet Отдавна не съм лунувала, но вече ще съм редовна  Flutter
За сега ми е лесно  Party
Успех на всички и мноооооого минусчета  Hug

# 55
  • Мнения: 2 803
Момичета, неразбирам всеки различно твърди- аряна включва ли се в диетата или не?!? newsm78

Успех на всички!  bouquet

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Държите ли се?
Аз си пийвам фреш от лимон и си лежа кротичко на топло,а покрай мен децата лудеят Crazy
Фрешове може Peace
Аз не обичам мляко и незнам дали може айрян newsm78

# 57
  • Мнения: 120
Благодаря на всички които ми дават кураж. Благодаря Ви момичета! Аз не знам дали правилно правя диетата. Искам да попитам дали фрешовете и чайовете е задължително да ги пия под час или когато огладнея. От сутринта ги пия когато усетя глад. Ако трябва да са в определен час поне за другото лунуване да знам. Благодаря!  bouquet

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
 venera123 аз също пия фрешове и чай,когато усетя глад...а вода постоянно като се сетя Peace

# 59
  • Мнения: 564
И аз пийвам като усетя глад  Peace
Памси, как си ги "дресирала" ти да лежиш, те да дивеят?  Crazy При нас и аз трябва да дивея  Crazy Joy Иначе не му е интересно  Mr. Green

# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Фетица  Joy
Когато синът ми беше малък и аз се правих на клоун Crazy
Сега дивеят покрай мен и в/ъ мен/качват ми се на конче/ ,но като ги строя поне 40мин си играят в детската Hug

# 61
  • Мнения: 2 199
здравейте и от мен  Grinning
може ли да ви попитам... като спазваме лунната диета не трябва ли да сме само на вода и чай...
че гледам ябълков фреш... и ми потекоха лигите  Sad

Аз пих фреша(ябълки+магданоз невероятна енергийна и свежа напитка  Party ) сутринта към 9...
Не мисля да пия нищо освен вода Wink

# 62
здравейте и от мен  Grinning
може ли да ви попитам... като спазваме лунната диета не трябва ли да сме само на вода и чай...
че гледам ябълков фреш... и ми потекоха лигите  Sad

Аз пих фреша(ябълки+магданоз невероятна енергийна и свежа напитка  Party ) сутринта към 9...
Не мисля да пия нищо освен вода Wink
стискам ти палци  Grinning
на мен вече почнаха да ми се привиждат печени пилета  Sick

# 63
  • Мнения: 564
Фетица  Joy
Когато синът ми беше малък и аз се правих на клоун Crazy
Сега дивеят покрай мен и в/ъ мен/качват ми се на конче/ ,но като ги строя поне 40мин си играят в детската Hug

Верно, че като са двама могат да се позаиграят и сами, трябва да помисля явно за 2-ро дете  Whistling Wink Wink Mr. Green
Айде по ОЩЕ един чай, аз чепя  Mr. Green
  bouquet

# 64
  • Мнения: 249
здравейте лунички Simple Smile
аз съм на айрян около 2 литра,2 чаши вода 2 чай и 1 кафе , мисля още 1 чай да пийна и отава за после само вода , а компот може ли ?

# 65
  • Мнения: 564
здравейте лунички Simple Smile
аз съм на айрян около 2 литра,2 чаши вода 2 чай и 1 кафе , мисля още 1 чай да пийна и отава за после само вода , а компот може ли ?


Едва ли може, нали има захар вътре...Аз хапнах малко мед, че Peace ми падна захарта усетих, сега съм ОК вече

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз нямам проблем с лунуването Hug
Компот НЕ-има захар  Peace

# 67
  • Мнения: 3 315
как е момичета  Grinning 
аз за сега издържам  Party

# 68
успех момичета... още малко остана  newsm10
и приатна вечер ви желая  smile3525

# 69
  • Мнения: 293
Прегреших малко, но се държа! няма да се давам на лакомството си  hahaha
Стискайте момичета малко остана. Който си мисли за храна бързо да изпие един чай на екс!

# 70
  • Мнения: 564
Mен ми е 2 ден и вече взех да се позамайвам от ниско кръвно и захарчица, може би утре ще съм на плодове и то стабилно, че да не стане някой сакатлък  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
фетица  пий повече вода Peace
А утре включвай плодове....и аз за 12.00 съм си приготвила една сочнаябълка
Лека вечер на всички-аз храня след малко малката и двете лягаме Hug

# 72
  • Мнения: 2 803
За мене сега почва кошмара, семейството се събира на маса да вечеря.  ooooh!Аз излизам от стаята, че като ми заухае на вкусно и се предавам. Стискайте ми палци!

valen_tina, може ли арян или не?

Успех на всички!  smile3525

# 73
  • Мнения: 249
doro мисля ,че може,знам го от едно момиче,кето даже и компот пие и пак е отслабнала ,тя е на принципа да е течно , разбира се без алкохол

# 74
  • Мнения: 2 803
valen_tina, благодаря за отговора! За теб  bouquet

От вчера не съм яла и ще си лягам да спя, че ми е гладно. Лека нощ на всички и да се събудите в стройни фигури. smile3524

# 75
  • Мнения: 2 199
Аз съм тук и издържах поне днес  Hug
Продължавам утре ще видя как ще я карам миналата седмица за 3 дена общо смъкнах 2.5, но чисто си останаха 1.4-1.5. За тази незнам  Rolling Eyes ще видим в четвъртък  Crossing Arms

# 76
  • Банкя
  • Мнения: 823
Добро утро!

Браво на всички, които са режимни - гледам този път са доста! Hug

Аз в неделя се сдобих с МЦ и просто нямаше как да карам само на течности, защото съм с ниско кръвно. Rolling Eyes Пък и нали 2 дена празнувахме РД на малкия и все имаше нещо за ядене около мен и не издържах.

Иначе за айряна и компота - по принцип диетата е за течности, но такива, които не са калорични. Оригиналът е с вода, чай и фрешове. Но всеки може да намери варианта, който му пасва най-добре. Ако ви е по-лесно да се справите, пиейки айрян, компот или сокове от кутия и видите, че и така диетата има ефект при вас - смело напред. Идеята е, спазвайки една диета, тя да не ви затормозява психически, а да се случва нормално и да пасва на ежедневието ви.  Peace

valen_tina  Hug Радвам се, че има и други октомврийски мамчета в темата. Hug

Успех на всички лунички!

# 77
  • Мнения: 1 142
И аз съм на линия,въпреки че вчера имаше много ситуации в които се изкушавах да посегна към храната.Е гордо заявявам,че издържах,а днес нямам проблеми.

# 78
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Та на принципа да е течно - ми тя и супата е течна ... като си я пасираш нищо да не плува вътре ... един приятел който вече няколко месеца е на лунната диета пък си пийва биричка - казва от всичко мога да се лиша, но от биричка не мога ...

Та ако гоните някакви резултати, отслабване и т.н. по-добре си спазвайте точно режима - компот, айран, купени натурални сокове просто не може. Ако толкова те затормозява психически - смени диетата. Ще видим Дюкянкската или която и да друга (в която с месеци не можеш да хапнеш торта или пържени картофки или ...) няма да те затормози повече.

Просто казваш - един ден ще издържа - не е края на света!!! и тва е

При мен диетата имаше страхотен ефект за няколко месеца, но я комбинирах с това, че спирам да ям в 20.00 вечерта. Даже не знам дали това не оказа по-голям ефект Simple Smile

# 79
  • Мнения: 249
Акси  Hug  bouquet

# 80
  • Мнения: 928
добро утро и от мен
вчера бях само на вода, сега си позволих малко плодово мляко

# 81
  • Мнения: 41
Момичета,онзи ден за първи път влезнах в този форум.
Откакто родих съм свалила 4 кг и не помръдвам  Rolling Eyes, а до предишните ми килограми има още 15  Shocked
та вчера започнах лунната с вас (пих само вода и една ябълка съм изяла) и днес съм 1.8кг надолу!Надявам се да ги задържа.
Успех на всички!
До следващото лунуване!
 Hug

# 82
  • Мнения: 564
Здрасти, успях отново  Sunglasses
Дори днес до този момент не съм яла, че ходих за обувки цял предиобед  Crazy ( купих си де Wink )
Но за моя голяма жалост, малкия бандит, ме гледал как се тегля на кантара и решил и той да опита  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Чу се трясък, отидох при него и...кантара показва 95 килограма със или без човек в-у него  hahaha hahaha hahaha hahaha Е, сега не мога да разбера колко кг съм загубила  Tired Crazy Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 199
Днес продължавам за вчерашния ден бях -1.4 кг  Whistling
Пила съм само фреш от портокал  Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 737
и аз съм доволна Laughing

# 85
  • Мнения: 120
 EmbarassedАз издържах само вчера. Тази сутрин се събудих страшно гладна и не издържах.Вчерашното пиене на сокчета не се отрази на кантара , но като за първи път мисля, че е добре.
  bouquetПоздравления на всички които издържаха и имат минусчета.

# 86
  • Мнения: 2 803
Поздравления момичета за добрите постижения.   bouquet При мене резултата е едва половин кг. и дали ще го задържа? newsm78 Надявам се. Иначе се чувствам добре с това гладуване. До следващата лунна дата!  bouquet

# 87
  • Мнения: 295
здравейте,някой знае ли коя е следващата дата за лунуване.аз вчера издържах и съм мн.доволна.само да спомена 4е съм нова,от една година не бях лунувала.
ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН Stop

# 88
  • София, България
  • Мнения: 2 222
здравейте,някой знае ли коя е следващата дата за лунуване.аз вчера издържах и съм мн.доволна.само да спомена 4е съм нова,от една година не бях лунувала.
ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН Stop

Следващия вторник - 07.10.2008 г. от 11 часа и 04 минути до 11.34 на 08.10.2008  Peace

# 89
  • Мнения: 3 315
аз съм - 1 кг.     newsm68 newsm44 newsm68

# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз съм -1кг Simple Smile

# 91
  • Мнения: 249
аз съм - 1 кг

# 92
  • Мнения: 1 142
Аз съм 2 кг. минус.

# 93
  • Мнения: 2 199
Общо -2  Laughing

# 94
  • Банкя
  • Мнения: 823
Заповядайте в новата фаза Hug

Общи условия

Активация на акаунт